Startuj z nami!

www.czasnawypoczynek.pl

relaks, wypoczynek, zwiedzanie...

mapa polskich obiektów turystycznych
Regiony Polecane Kategorie Warto zobaczyć Oferty specjalne Dodaj obiekt


Pokoje - MIELNO-UNIEŚCIE

Camping Rodzinny nr 105 (ul. Chrobrego 51)
Centralny Ośrodek Szkolenia "Ludowe Zespoły Sportowe" (ul. Mickiewicza 3)
Dom "Pod Brzozami" (ul. Kopernika 7b)
Dom Gościnny (ul. Konopnickiej 5)
Dom Gościnny "Aga" (ul. Kwiatowa 15)
Dom Gościnny "Aldona" (ul. J. Słowackiego 8)
Dom Gościnny "Aleksandra" (ul. Słowackiego 4)
Dom Gościnny "Alga" (ul. Bałtycka 1)
Dom Gościnny "Alka" (ul. Lechitów 6)
Dom Gościnny "Amor" (ul. Lechitów 59)
Dom Gościnny "Anna" (ul. Morska 7)
Dom Gościnny "AS" (ul. Prusa 8)
Dom Gościnny "Bursztyn II" (ul. Jastruna 7)
Dom Gościnny "Dajana" (ul. Marzanny 10)
Dom Gościnny "Grażynka" (ul. Kochanowskiego 6)
Dom Gościnny "Koral" (ul. Bałtycka 10)
Dom Gościnny "Leokadia" (ul. Prusa 10)
Dom Gościnny "Morski Kwiat" (ul. Spółdzielcza 1)
Dom Gościnny "Opal" (ul. Słowackiego 6)
Dom Gościnny "Pod Aniołem" (ul. Staszica 6)
Dom Gościnny "Przy Kominku" (ul. Północna 1)
Dom Gościnny "Sonia" (ul. 1-go Maja 3b)
Dom Gościnny "Zielony Zakątek" (ul. Konopnickiej 1)
Dom Gościnny "Zuzia" (ul. Norwida 13)
Dom Gościnny Danuta i Leszek Błażkiewicz (ul. 6 Marca 25B)
Dom Gościnny Max (ul. 6 Marca 1A)
Dom Gościnny Natalie (ul. Lechitów 28)
Dom Pod Wydmą (ul. Sikorskiego 2)
Dom Wczasowy "Fala" (ul. Konopnickiej 3)
Dom Wczasowy "Słoneczko" (ul. Przyjaciół 18)
Dom Wczasowy "Ulanna" (ul. Róży Wiatrów 1)
Dom Wypoczynkowy "Reda" (ul. Lechitów 14)
Dom Wypoczynkowy "U Jacka" (ul. Prusa 9)
Domki Nad Morzem "Bajkowy Las" (ul. Świerczewskiego 16)
Dworek - Pokoje Gościnne "Pod Jesionem" (ul. Chmielna 10)
Hotel Chaton (ul. Kościuszki 14b)
Hotelik "Europa" (ul. 6 Marca 16A)
Hotelik "Madeline" (ul. Lechitów 63)
Krystyna Rybka - pokoje gościnne (ul. Norwida 14)
Kwatera "U Przyjaciół" (ul. Przyjaciół 9)
Kwatera "Zakątek" (ul. Podgórna 1)
Kwatera Prywatna (ul. Sienkiewicza 14)
Kwatera Prywatna (ul. 6 Marca)
Kwatera Prywatna "Makar I" (ul. Jastruna 11)
Kwatery Prywatne (ul. Norwida 10)
Kwatery Prywatne - Mielno (ul. Słowackiego 9)
Kwatery Prywatne "Agat" (ul. Kościelna 91)
Kwatery Prywatne "Camerata" (ul. Pionierów 9a)
Kwatery Prywatne "Jola" (ul. 6 Marca 51)
Kwatery Prywatne Beata Świt (ul. Leśna 1)
Kwatery Prywatne Jadwiga Manowska (ul. Róży Wiatrów 19)
Ośrodek Wczasowy "U Doroty" (ul. Lechitów 4)
Ośrodek Wypoczynkowy "Aneta" (ul. Kopernika 9)
Ośrodek Wypoczynkowy "Interszyk" (ul. Marzanny 2c)
Ośrodek Wypoczynkowy "Leśny Dwór" (ul. Orła Białego 8)
Ośrodek Wypoczynkowy "Marcela" (ul. Rybacka 1)
Ośrodek Wypoczynkowy "Nad Morzem" (ul. Prusa 6)
Ośrodek Wypoczynkowy Jędruś (ul. Broniewskiego 1)
Pensjonacik "Dominika" (ul. Róży Wiatrów 32)
Pensjonat "Abc" (ul. Azaliowa 4)
Pensjonat "Adriana" (ul. Teligi 1)
Pensjonat "Czarny Staw" (ul. Chrobrego 11)
Pensjonat "Fiord" (ul. Jeziorna 6)
Pensjonat "Gryf" (ul. Marzanny 18)
Pensjonat "Jan" (ul. Reja 2)
Pensjonat "Lotos" (ul. Róży Wiatrów 41)
Pensjonat "Opty" (ul. 6 Marca 54)
Pensjonat "Panorama" (ul. Księżycowa 3)
Pensjonat "Pod Sosnami" (ul. Sikorskiego 3)
Pensjonat "Pod Wydmą" (ul. Wydmowa 2)
Pensjonat "Sunrise" (ul. Azaliowa 26)
Pensjonat "Tawerna" Jadwiga i Antoni Michałowscy (ul. 6-Marca 29a)
Pensjonat "U Artura" (ul. 6 Marca 48a)
Pensjonat "Villa Ambro" (ul. Kościelna 41)
Pensjonat "Villa Europa" (ul. Nadbrzeżna 12)
Pensjonat "Willa Magdalena" (ul. Gałczyńskiego 23)
Pensjonat "Wrzos" (ul. Przyjaciół 19)
Pensjonat "Zacisze" (ul. Gdańska 6)
Pensjonat "Zaciszny" (ul. Jeziorna 4)
Pensjonat "Zielony Domek" (ul. Azaliowa 10)
Pensjonat Delfin (ul. 6 Marca 45 A)
Pensjonat Lazur (ul. Parkowa 4)
Pensjonat Mielno (ul. Przemysłowa 26)
Pensjonat Ozzy Holiday (ul. 6 Marca 44)
Pensjonat Solar (ul. Północna 17)
Pensjonat Tropicana (ul. Kościuszki 2B)
Pensjonaty w Unieściu (ul. Pogodna 9 D)
Pokoje "Delfin" (ul. Pogodna 15H)
Pokoje "Zefirek" (ul. 6 Marca 30)
Pokoje Do Wynajęcia u Mai (ul. Spółdzielcza 6)
Pokoje Goscinne "U Iwony" (ul. 6 Marca 52)
Pokoje Gościnne (ul. Sienkiewicza 7)
Pokoje Gościnne (ul. Orkana 1)
Pokoje Gościnne (ul. Północna 8)
Pokoje Gościnne - Marzena Bara (ul. 6-go Marca 10c)
Pokoje Gościnne - Ośrodek Wypoczynkowy "Leśna perła" (ul. Piotra Skargi 6)
Pokoje Gościnne - Zdzisław Gabryszak (ul. Północna 14)
Pokoje Gościnne "3 Kolory" (ul. Żeromskiego 9C)
Pokoje Gościnne "Agnieszka" (ul. Kochanowskiego 1)
Pokoje Gościnne "Anna" Renata i Andrzej Pruszyńscy (ul. Pionierów 8b)
Pokoje Gościnne "Azalia" (ul. Azaliowa 32)
Pokoje Gościnne "Azaliowa 12" (ul. Azaliowa 12)
Pokoje gościnne "Bar Bis" (ul. Chrobrego 30 b)
Pokoje Gościnne "Czar Morza" (ul. Bałtycka 4)
Pokoje Gościnne "Dana" (ul. Moniuszki 1)
Pokoje Gościnne "Dawidek" (ul. Suriana 20)
Pokoje Gościnne "Faraon" (ul. Prusa 4)
Pokoje Gościnne "Helena" (ul. Jastruna 9)
Pokoje Gościnne "Karmax 2" (ul. Róży Wiatrów 24)
Pokoje Gościnne "Karmax" (ul. Marzanny 2B)
Pokoje Gościnne "Krodo" (ul. Jana Brzechwy 5)
Pokoje Gościnne "Krystjana" (ul. Bałtycka 12)
Pokoje Gościnne "MAMPA" (ul. Chrobrego 49/3)
Pokoje Gościnne "Marine 24" (ul. Kochanowskiego 2)
Pokoje Gościnne "Mauritius" (ul. Północna 15)
Pokoje Gościnne "Na Fali" (ul. 6 Marca 45C)
Pokoje Gościnne "Nad Jamnem" (ul. Róży Wiatrów 26)
Pokoje Gościnne "Natali" (ul. Poprzeczna 4)
Pokoje Gościnne "Oceania" (ul. Żeromskiego 18)
Pokoje Gościnne "Pasik" (ul. Róży Wiatrów 22)
Pokoje Gościnne "Pod Arkadami" (ul. Chełmońskiego 5)
Pokoje Gościnne "Pod Różą" (ul. Róży Wiatrów 30)
Pokoje Gościnne "Pod Suchą Studnią" (ul. Lechitów 57)
Pokoje Gościnne "Promyk 2" (ul. Przyjaciół 3)
Pokoje Gościnne "Promyk" (ul. Morska 9)
Pokoje Gościnne "Przy Morzu" (ul. Wojska Polskiego 6/3)
Pokoje Gościnne "Przy Wydmie" (ul. Reja 6)
Pokoje Gościnne "Relaksik" (ul. Jastruna 5)
Pokoje Gościnne "Romed" (ul. Pionierów 9)
Pokoje Gościnne "Ryba" (ul. Orkana 5)
Pokoje Gościnne "Sum" (ul. 6 Marca 37)
Pokoje Gościnne "Szarotka" (ul. Marzanny 2)
Pokoje Gościnne "Teligi 2" (ul. Teligi 2)
Pokoje Gościnne "U Anny i Sławka" (ul. Spółdzielcza 7)
Pokoje Gościnne "U Anny" (ul. Przyjaciół 15)
Pokoje Gościnne "U Basi" (ul. Pogodna 15A)
Pokoje Gościnne "U Broni" (ul. Róży Wiatrów 34)
Pokoje Gościnne "U Danuty" (ul. Pogodna 13)
Pokoje Gościnne "U Dychy" (ul. Kościelna 42)
Pokoje Gościnne "U Elżbiety" (ul. Orzeszkowej 7)
Pokoje Gościnne "U Filipa" (ul. 6 Marca 22A)
Pokoje Gościnne "U Małgosi" (ul. Kochanowskiego 14)
Pokoje Gościnne "U Pajączka" (ul. Żeromskiego 9B)
Pokoje Gościnne "U Świtów" (ul. Morska 3)
Pokoje Gościnne "U Teresy" (ul. Norwida 1)
Pokoje Gościnne "U Zosi" (ul. Przyjaciół 6)
Pokoje Gościnne "Wczasy u Kamila" (ul. Przyjaciół 13)
Pokoje Gościnne "Willa Hanna" (ul. Kwiatowa 8)
Pokoje Gościnne "Willa Słoneczna" (ul. Słoneczna 3A)
Pokoje Gościnne "Wodnik" (ul. Chrobrego 45)
Pokoje Gościnne "Zakątek pod Jesionem" (ul. Poprzeczna 2)
Pokoje Gościnne "Zatoka" (ul. Żeromskiego 21)
Pokoje Gościnne "Zielony Dom" (ul. Kościelna 7)
Pokoje Gościnne "Żabka" (ul. Sienkiewicza 9)
Pokoje Gościnne ANDRZEJ (ul. Spółdzielcza 5)
Pokoje Gościnne Azalia (ul. Azaliowa 28)
Pokoje Gościnne BASIA (ul. Przyjaciół 7)
Pokoje Gościnne Bożena Kwolik Marcinkowska (ul. Chełmońskiego 9)
Pokoje Gościnne Damiana (ul. Kochanowskiego 17)
Pokoje Gościnne Danuta Gos (ul. Kościelna 1)
Pokoje Gościnne Dorota Drozdowska (ul. Marzanny 16)
Pokoje Gościnne Grzegorz Czycz (ul. Chrobrego 21)
Pokoje Gościnne Halina Szafran (ul. Chmielna 6B)
Pokoje Gościnne Irena Nowak (ul. Róży Wiatrów 18)
Pokoje Gościnne Janina (ul. Orzeszkowej 1)
Pokoje Gościnne Joanna Waszkiewicz - Byszewska (ul. Pionierów 3)
Pokoje Gościnne Jolanta Włosek (ul. Niezapominajek 1)
Pokoje Gościnne KMG (ul. 6 Marca 4)
Pokoje Gościnne Lucyna Balcer (ul. Sienkiewicza 13)
Pokoje Gościnne Marta (ul. Sienkiewicza 6)
Pokoje Gościnne MAS (ul. Kwiatowa 10)
Pokoje Gościnne Mielno "Borkowscy i synowie"‎ (ul. Wojska Polskiego 4A)
Pokoje Gościnne Optima (ul. Kopernika 5)
Pokoje Gościnne Padewscy (ul. Żeromskiego 6)
Pokoje Gościnne Róża Wiatrów (ul. Róży Wiatrów 28)
Pokoje Gościnne Stankiewicz (ul. E. Orzeszkowej 8a)
Pokoje i Kempingi "U Izy" (ul. Lechitów 8)
Pokokje Gościnne "Aleksiuk" (ul. Żeromskiego 27)
Pole namiotowe & Camping "Na granicy" (ul. 6-Marca 4i)
Policyjny Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Krokus" (ul. 6 Marca 13)
Villa "Agat" (ul. Azaliowa 9)
Villa "Chrobry" (ul. Chrobrego 47 B)
Villa "Focus" (ul. Pionierów 7)
Villa "Istria" (ul. Żeromskiego 7)
Villa "Maja" (ul. Chrobrego 30d)
Villa "Nova" (ul. 1-go Maja 12)
Villa "Savana" (ul. Północna 5)
Villa Giselle (ul. Piękna 12)
Villa Lula (ul. Chrobrego 30C)
Villa Marianna (ul. Norwida 11)
Villa Mariner (ul. Chmielna 2)
Willa "Alicja" (ul. Kochanowskiego 13)
Willa "Aries" (ul. Jana Brzechwy 3)
Willa "Arkoza" (ul. Chmielna 6a)
Willa "Korona" (ul. Marzanny 8)
Willa "Mari Vera" (ul. Północna 21)
Willa "Merlin" (ul. Konopnickiej 2)
Willa "Mielno" (ul. 6 Marca 19a)
Willa "Natalia" (ul. Sienkiewicza 12)
Willa "Renatka" (ul. B. Prusa 7)
Willa "Viola" (ul. Pionierów 12)
Willa "Wiktoria" (ul. Kościuszki 11B)
Willa "Zielony Raj" (ul. Chełmońskiego 3)
Willa Bella (ul. Piękna 4)
Willa Oliwia (ul. Leśna 4)
Willa Selena (ul. E. Orzeszkowej 3)
Wynajem Kwater "BOLEK" (ul. Kochanowskiego 12)
Wynajem Kwater "Lidia" (ul. Przyjaciół 8)
Wynajem Kwater "Ula" (ul. Jastruna 1)
Wynajem Kwater Maria Brey (ul. Świerczewskiego 15)

Zobacz również:

Agroturystyka Mielno-Unieście
Apartamenty Mielno-Unieście
Campingi Mielno-Unieście
Domki letniskowe Mielno-Unieście
Domy wczasowe Mielno-Unieście
Hostele Mielno-Unieście
Hotele Mielno-Unieście
Internaty Mielno-Unieście
Kwatery Mielno-Unieście
Motele Mielno-Unieście
Ośrodki wypoczynkowe Mielno-Unieście
Pałace Mielno-Unieście
Pensjonaty Mielno-Unieście
Pola namiotowe Mielno-Unieście
Sanatoria Mielno-Unieście
Schroniska Mielno-Unieście
SPA Mielno-Unieście
Wille Mielno-Unieście
Zajazdy Mielno-Unieście
Pozostałe Mielno-Unieście
Apartament Pod Solarami

Apartamenty są doskonałym miejscem dla osób aktywnych, ceniących komfort, ale zarazem domową atmosferę. Do ...

HAVET Hotel
Resort & Spa*****

W pobliżu jednej z piękniejszych plaż w Polsce, nad Morzem Bałtyckim w miejscowości Dźwirzyno, znajduje się niezwykłe...

Pensjonat Villa Siesta

Zapraszamy na niezapomniane wakacje nad morzem w Mielnie, w naszym pensjonacie położonym 200m od plaży głównej. Ceny od 40zł/os...

Villa "Martin"

Położona w malowniczej miejscowości u podnóża Beskidu Żywieckiego. Do dyspozycji jest 19 miejsc noclegowych...

zamów reklamę >>>
Żydowski dom pogrzebowy

Stojący obecnie przy ul. Wodociągowej dom pogrzebowy wybudowano na początku XX w. na tzw. ..

Szczecinek

Romański Kościół NMP w Inowrocławiu

został wzniesiony w końcu XII wieku przez księcia Leszka, wnuka Bolesława Krzywoustego. Kościół...

Inowrocław

Urząd Miasta w Pucku

Znaczenie miasta i czasy jego prosperity ściśle wiązały się z wagą jaką przykładali rządzący do spraw morskich. Krzyżacy..

Puck

Kościół w Glaznotach

Historia kościoła ewangelicko-metodystycznego w Glaznotach sięga roku 1400. Przebudowany w XVIII wieku, a odrestaurowany ..

Glaznoty

Jezioro Czarne Dąbrówno

to jezioro rynnowe położone na Pojezierzu Bytowskim (powiat bytowski, województwo pomorskie) na terenie gminy...

Czarna Dąbrowa

Zespół Dworsko-Parkowy w Kterach

położony jest na Równinie Kutnowskiej, na krawędzi Pradoliny Warszawsko–Berlińskiej, przy drodze...

Ktery

Aleja Gwiazd Sportu

W Dziwnowie, przy ulicy Reymonta, między ulicami Mickiewicza a Sienkiewicza znajduje się Aleja Gwiazd Sportu.

Dziwnów

Rezerwat "Grodzisko Borzytuchom"

to rezerwat leśny o powierzchni 27,03ha, utworzony w 1981 roku, położony na terenie moreny...

Borzytuchom

Kościół św. Jakuba Apostoła w Lęborku

Kościół św. Jakuba zbudowany z cegły na przełomie XIV i XV wieku...

Lębork

Ośrodek Narciarski Biały Krzyż

znajduje się w Szczyrku na malowniczo położonej Przełęczy Salmopolskiej (934m n.p.m.) znanej...

Szczyrk

Falmirowickie Kamionki

to jeziorko śródleśne położone w lasach między Falmirowicami a Suchym Borem, w miejscu gdzie w XIX wieku znajdował...

Falmirowice

Łyński Młyn

Zbudowany na początku biegu rzeki Łyny. Pierwsze o nim wzmianki sięgają 1387r. Po spiętrzeniu wody utworzono małe jeziorko o ..

Nidzica

Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Wszystkim amatorom sportu oferujemy wesołą i odprężającą zabawę. Proponujemy: Aqua Aerobic...

Brzesko

Park Zdrojowy

Znajduje się w Świnoujściu na Wyspie Uznam. Założenie Parku pokrywa się z początkami miasta Świnoujście w 1765r.

Świnoujście

Cmentarz Żydowski (Kirkut)

został założony w Jaśle przez jasielską gminę izraelicką końcem XIX wieku przy ul. Floriańskiej...

Jasło

Kościół św. Stanisława Kostki

Pierwsza świątynia istniała już w XVI wieku. Już wówczas miejscowi katolicy prawdopodobnie należeli do...

Zławieś Wielka

Kościół Św. Michała Archanioła w Prudniku

Pierwszy drewniany kościół pochodził z 1279 roku. W latach 1554–1627 kościół był w rękach luteranów.

Prudnik

Kościół Opatrzności Bożej

Wieś Wąpiersk, założona przez Krzyżaków, istniała już w 1410 r. Od czasów krzyżackich znajdował się tu kościół parafialny ..

Wąpiersk

Kompleks Boisk Wielofunkcyjnych - Orlik 2012

powstał w ramach programu "Moje boisko ORLIK 2012" przy ul. Baczyńskiego...

Sandomierz

Park Linowy w Piaskach

Pobyt w Parku Przygód i pokonanie tras Parku Linowego dostarczą wszystkim niezapomnianych wrażeń.

Ostrów Wielkopolski

Dom Handlowy Braci Barasch

Współczesny SDH "Feniks", przed wojną znany jako Dom Handlowy Braci Barasch (Warenhaus Gebr. Barasch)...

Wrocław

Wieża Kościoła Poewangelickiego w Żaganiu

była pierwotnie częścią ewangelickiego kościoła Trójcy Świętej w Żaganiu. Kościół ten powstał...

Żagań

Jezioro Goczałkowickie

to zbiornik zaporowy na Wiśle utworzony w 1956 roku przez spiętrzenie wód rzecznych zaporą w Goczałkowicach-Zdroju...

Strumień

Kościół Opatrzności Bożej w Kuźnicy Białostockiej

Pierwszy kościół zbudował w 1545 roku król Zygmunt Stary, a królowa Bona w roku następnym nadała Kuźnicy...

Kuźnica

Pomnik Bartolomeo Colleoniego

Znajduje się na pl. Lotników w Szczecinie. Jest to kopia konnego posągu Bartolomeo Colleoniego.

Szczecin

Hala Widowiskowo-Sportowa "Azoty"

to jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce. W hali można organizować:...

Kędzierzyn-Koźle

Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie