Startuj z nami!

www.czasnawypoczynek.pl

relaks, wypoczynek, zwiedzanie...

mapa polskich obiektów turystycznych
Regiony Polecane Kategorie Warto zobaczyć Oferty specjalne Dodaj obiekt


Noclegi - ZAKOPANE

"Pokoje Gościnne Nasza Chałupka" (ul. Mraźnica 3)
"Zakopane Willa" - pokoje gościnne i apartamenty (ul. J.Krzeptowskiego 4)
Apartamencik U Jacka (pl. Niepodległości 4)
Apartament (ul. Łukaszówki 5/14)
Apartament (ul. Kościuszki 8)
Apartament (ul. Pod Lipkami 9)
Apartament (ul. Sienkiewicza 20)
Apartament - Tomasz Stachnik (os. Jaszczurówka 25b)
Apartament "Cicha Woda" (ul. Tatary 2A)
Apartament "Dzikie Wino" (ul. Tytusa Chałubińskiego 42B/2)
Apartament "Magnolia" (ul. Tatary 2A)
Apartament "Mimoza II" (ul. Małe Żywczańskie 16k)
Apartament "Mimoza" (os. Łukaszówki 8/7)
Apartament "Na Olczy" (ul. Wojdyły 13/5)
Apartament "Na Zamoyskiego" (ul. Zamoyskiego 15)
Apartament "Nad Bystrą" (ul. Bulwary Słowackiego 20A)
Apartament "Siódemka" (ul. Sienkiewicza 3/7)
Apartament "Wanilia" (ul. Walkosze 2)
Apartament 13A Apartamenty Tamaris (ul. J.P. Krzeptowskiego 33)
Apartament 13B Apartamenty Tamaris (ul. J.P. Krzeptowskiego 33)
Apartament Adam (ul. Kaszelewskiego 7)
Apartament Agat (ul. Polna 1D/2)
Apartament Akwamaryn (ul. Krzeptówki 135/2)
Apartament Ango (ul. Tetmajera 32)
Apartament Biała Struga (ul. Struga 20B1/2)
Apartament Borowy (ul. Jaszczurówka-Bory 9B/4)
Apartament Bystra Woda Zakopane (ul. Michała Małaszyńskiego 4)
Apartament Cappuccino (ul. Sienkiewicza 3/24)
Apartament Centrum (ul. Brzozowa 36)
Apartament Coral (ul. Smrekowa 23)
Apartament Cytryn (ul. Paryskich 6/25)
Apartament Damian (ul. Zborowskiego 4)
Apartament Dębowy (ul. Tetmajera 35/9)
Apartament Diamentowy (ul. Zborowskiego 7/42)
Apartament Family (ul. Pod Lipkami 9)
Apartament Gerlach (ul. Jagiellońska 33/18)
Apartament Glamour I (ul. Jaszczurówka-Bory 9A/8)
Apartament Gorzka Czekolada (ul. Sienkiewicza 3 nr 25)
Apartament Góralski (ul. Na Gubałówkę 2A)
Apartament Górski Zakopane (ul. Stroma 4)
Apartament Gronik (ul. Gronik 2/4)
Apartament Harnaś SPA (ul. Jaszczurówka 21A/7)
Apartament Hiszpański (ul. Bory 9B)
Apartament Hrube (ul. Hrube Wyżne 112)
Apartament Jasny (ul. Jaszczurówka 21A/37)
Apartament Jaśminowy (ul. Zamoyskiego 24)
Apartament Jurkówka (ul. Nowotarska 24)
Apartament K2 (ul. Bulwary Słowackiego 25)
Apartament Kamieniec (ul. Kamieniec 10I/2)
Apartament Kasprowy Wierch (ul. Tetmajera 35/12)
Apartament Kilimanjaro (ul. Bulwary Słowackiego 25)
Apartament Koral (ul. Jaszczurówka-Bory 9B/8)
Apartament Kościeliski (ul. Kościeliska 32)
Apartament Krzeptówki 13 (os. Krzeptówki 13)
Apartament Krzeptówki 1A (os. Krzeptówki 1A)
Apartament Krzeptówki 1B (os. Krzeptówki 1B)
Apartament Krzeptówki 1C (os. Krzeptówki 1C)
Apartament Krzeptówki 6A (os. Krzeptówki 60/7)
Apartament Krzeptówki 6B (ul. Krzeptówki 60/7)
Apartament Kuźnia (ul. Kamieniec 4)
Apartament Lawendowy (ul. Zamoyskiego 24)
Apartament Luksusowy (ul. Krzeptowskiego 42)
Apartament Łomnica (ul. Jagiellońska 33/16)
Apartament Magda i Apartament Tomek (ul. Gimnazjalna 5)
Apartament Maki (ul. Boruty Spiechowicza 11/6)
Apartament Malinowy (ul. Nowotarska 24/105)
Apartament Mały Zakopiański (ul. Chałubińskiego)
Apartament Margaretta (ul. Pod Blachówką 2A)
Apartament Mount Everest (ul. Bulwary Słowackiego 25)
Apartament na Kasprusiach (ul. Kasprusie 42 b)
Apartament Narciarski (ul. Krzeptówki 135)
Apartament Nowotarska (ul. Nowotarska 57 G/2b)
Apartament Nowotarski (ul. Nowotarska 4 A)
Apartament Olchowy (ul. Krzeptowskiego 42)
Apartament Opal (ul. Polna 1D/4)
Apartament Opal SPA (ul. Kaszelewskiego 7b)
Apartament Orade (ul. Orkana 1/5)
Apartament Orzeł (ul. Kaszelewskiego 7B)
Apartament Panorama (ul. Nowotarska 24)
Apartament Parys (ul. Paryskich 6/26)
Apartament Paryski (ul. Polna 1D)
Apartament Piasecki (ul. Piaseckiego 20/18)
Apartament pod Nosalem (ul. Balzera 14)
Apartament Pod Smerkami (ul. Krzeptowskiego 42)
Apartament Pogodny (ul. Tetmajera 35/12)
Apartament Polarny (ul. Polna 1D)
Apartament Premium (ul. Sywarne 34A)
Apartament Radowid-Herbaciany (ul. Sienkiewicza 3)
Apartament Różany (ul. Sienkiewicza 3 m 29/30)
Apartament Rubinowy (ul. Karpielówka 8/7)
Apartament Skalisty (ul. Za Strugiem 14A)
Apartament Słoneczna (ul. Słoneczna 8/20)
Apartament Słoneczny (ul. Polna 1B)
Apartament Słoneczny (ul. Krzeptowskiego)
Apartament Słoneczny (ul. Sywarne 34A/11)
Apartament Solny (ul. Boruty Spiechowicza 9 m. 3)
Apartament Studio (ul. Goszczyńskiego 23)
Apartament Szlachetny (ul. Oberconiówka 42/1)
Apartament Szmaragdowy (ul. Stroma 32a)
Apartament Ślubny Domek z Bali (ul. Zamoyskiego 1)
Apartament Tetmajera (ul. Tetmajera 24A)
Apartament Toscana (ul. Kościuszki 16)
Apartament Tulipan (ul. Tetmajera 35/12)
Apartament U Świstaka (ul. Tetmajera 35/8)
Apartament Victor (ul. Tetmajera 33)
Apartament VISIT Zakopane (ul. Tetmajera 35 lok. 12)
Apartament w Centrum Zakopanego (ul. Orkana 1)
Apartament w Zakopanem - Mikołaj Gruszczyński (ul. Skibówki 26)
Apartament Watra SPA (ul. Kaszelewskiego 7C/10)
Apartament Widok (ul. Zborowskiego 1/60)
Apartament Wiosenny (ul. Bulwary Słowackiego 20A)
Apartament Wrzosowy (ul. Zamoyskiego 24)
Apartament Za Strugiem (ul. Andrzeja Struga 20)
Apartament Zakopane (ul. Tetmajera 23A)
Apartament Zakopiański (ul. Chałubińskiego)
Apartament Zofia (ul. Kaszelewskiego 7C)
Apartamentowiec "Stara Polana" (ul. Nowotarska 24)
Apartamenty Viva Maria (ul. Przewodnika J.Krzeptowskiego 42)
Apartamenty "Bajka" (ul. Tetmajera 22B)
Apartamenty "Bory" (ul. Jaszczurówka-Bory 9A)
Apartamenty "Jaworzyna" (ul. Bulwary Słowackiego 18)
Apartamenty "Leluja" (ul. Ubocz 3D)
Apartamenty "Leśny Dworek" (ul. Tatary 44A)
Apartamenty "Oczko" (ul. Małe Żywczańskie 16g)
Apartamenty "Ogrody Góskie" (ul. Pardałówka 32/6)
Apartamenty "Penconek" (ul. Smrekowa 26B)
Apartamenty "Smrek" (ul. Makuszyńskiego 19F)
Apartamenty "Starzyk" (ul. Małe Żywczańskie 30)
Apartamenty "U Giewonta" (ul. Droga do Rojów 19A)
Apartamenty "U Łukasza" (ul. Bulwary Słowackiego 21A)
Apartamenty "U Młodych" (ul. Szymony 9A)
Apartamenty "Zielony Zakątek" (ul. Strążyska 2 D)
Apartamenty Bella Vista Zakopane (ul. Cyrhla 32b)
Apartamenty Centrum II (ul. Brzozowa 36)
Apartamenty Forster House (ul. Smrekowa 27)
Apartamenty Gaja (ul. Strążyska 33)
Apartamenty Gorące Źródła (ul. Jagiellońska 33)
Apartamenty Grey I Gold (ul. Nowotarska 24)
Apartamenty i Pokoje "Guńka" (ul. Skibówki 21)
Apartamenty i Pokoje Gościnne "Arkady I" (ul. Kościeliska 2A)
Apartamenty i Pokoje Gościnne "Cisówka" (ul. Chramcówki 27A)
Apartamenty i Pokoje Gościnne "Murzyn" (ul. Bachledy k/11)
Apartamenty Izabela (ul. Witkiewicza 16 D)
Apartamenty Jak W Domu (ul. Zamoyskiego 36 B)
Apartamenty Jeżyna (ul. Droga do Rojów 14 B)
Apartamenty Karin (ul. Kaszelewskiego 7D)
Apartamenty Krzeptówki (ul. Krzeptówki 5)
Apartamenty M&M (ul. Bogdańskiego 6 B)
Apartamenty Magha (ul. Nowotarska 36)
Apartamenty Mikrus (ul. Makuszyńskiego 22)
Apartamenty Mozaika Zakopane (ul. Grunwaldzka 20h)
Apartamenty Na Polanie (ul. Strążyska 36B)
Apartamenty Olcza (ul. Strążyska 36B)
Apartamenty Paradis (ul. Zamoyskiego 24)
Apartamenty Pardałówka (ul. Gen. Boruty Spiechowicza 2/1)
Apartamenty Przy Rondzie (ul. Droga na Bystre 9A)
Apartamenty Rodzinne "Ptyś" (ul. Krzeptówki 19)
Apartamenty Rodzinne Pod Szczytami (ul. Droga Do Daniela 1C)
Apartamenty Skarpa (ul. Bulwary Słowackiego 19)
Apartamenty Tatry (ul. Nowotarska 24/111)
Apartamenty Tatry (ul. Kaszelewskiego 7C)
Apartamenty Verona (ul. Krupówki 48B)
Apartamenty Viva Maria (ul. Krzeptowskiego 42/1A)
Apartamenty w Zakopanem (ul. Makuszyńskiego 14)
Apartamenty w Zakopanem Anna Jakubowska (ul. Chałubińskiego 8/6)
Apartamenty w Zakopanem Anna Jakubowska (ul. Orkana 1/4, 1/7)
Apartamenty wypoczynkowe (ul. Jagiellońska 33)
Aparthotel Bellamonte Zakopane (ul. Ks. Kaszelewskiego 7C)
Aparthotel Delta (ul. Na Wilcznik 5a)
Aparthotel Krokusy (ul. Krzeptówki 99 A)
Apolonia Willa (ul. Wojciecha Brzegi 1e)
Aqua Montana (ul. Szymanowskiego 12)
Bacówka pod Giewontem (ul. Wojciecha Brzegi 2a)
Betlejemka pod Nosalem (ul. Balzera 5D)
Biały Dworek (oś. Jaszczurówka 24a)
Camping "Harenda" (oś. Harenda 51 b)
Camping Nr 207 (ul. Ustup K/5)
Camping SN PTT 1907 (ul. Za Strugiem 39)
Camping-Pole Namiotowe "U Maćka" (os. Jaszczurówka-Bory 9)
Centralny Ośrodek Sportu Imperial (ul. Balzera 1)
Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne GEOVITA w Zakopanem (ul. Wierchowa 4)
Chata Góralska "U Kotelnickich" (ul. Mrowce 18)
Chata pod Jemiołą (ul. Paryskich 28)
Chata Walczaków (oś. Zwijacze 11)
Chatka U Marii (ul. Bilinówka 9)
Chochlik (ul. Sienkiewicza 17)
Cyrlanka (ul. Cyrhla 21A)
Diamond`s Rzemieślnik (ul. Makuszyńskiego 12)
Dom "Emilia" (ul. Małe Żywczańskie 10 C)
Dom "Pod Lipkami" (ul. Pod Lipkami 12)
Dom "Pod Modrzewiem" (ul. Droga Do Olczy 30E)
Dom "U Waki" (ul. Harenda 13)
Dom Czeremcha (ul. Szymanowskiego 16)
Dom Ewy i Andrzeja Szwed (ul. Zwierzyniecka 23)
Dom Gościnny "Kama" (ul. Kotelnica 6B)
Dom Gościnny "U Hanki" (ul. Droga na Buńdówki)
Dom Leśnik (ul. Krzeptowskiego 5)
Dom Muzealny "Ornak" (ul. Grunwaldzka 20)
Dom pod Nosalem (ul. Karłowicza 1a)
Dom Podłażnik II (ul. Walkosze 7A)
Dom Pracy Twórczej PAN "Pod Szczytami" (ul. Za Cieszynianką 5)
Dom Rekolekcyjny Księży Jezuitów "Górka" (ul. Ks. Kaszelewskiego 9)
Dom Turysty PTTK (ul. Zaruskiego 5)
Dom w Centrum Wynajem Pokoi (ul. Kościuszki 17 C)
Dom Wczasowy "Grań" (ul. Władysława Zamoyskiego 23)
Dom Wczasowy "Halina" (ul. Stachonie 28)
Dom Wczasowy "Hawrań" (ul. Stachonie 7a)
Dom Wczasowy "Tulipan" (ul. Olcza Janosówka 25)
Dom Wczasowy "U Jakuba" (ul. Stachonie 7b)
Dom Wczasowy Apena (ul. Krzeptówki 85)
Dom Wczasowy Bel-Ami (ul. Goszczyńskiego 24)
Dom Wczasowy Bristol (ul. Bulwary Słowackiego 9)
Dom Wczasowy Hawrań Pod Nosalem (ul. Jaszczurówka-Bory 5B)
Dom Wczasowy Hyrny (ul. Piłsudskiego 20)
Dom Wczasowy Maluch 1 (ul. Krzeptówki 15)
Dom Wczasowy Nella (ul. Małe Żywczańskie 26)
Dom Wczasowy Rusałka (ul. Małe Żywczańskie 5A)
Dom Wczasowy Sfinks (ul. Bulwary Słowackiego 20)
Dom Wczasowy Świerk (ul. Piaseckiego 14A)
Dom Wczasowy U Heliosa (ul. Toporowa Cyrhla 17e)
Dom Wycieczkowy "Harendzianka" (ul. Harenda 29)
Dom Wypoczynkowy "Anusine Oczko" (ul. Szamanowskiego 2)
Dom Wypoczynkowy "Chałubiński" (ul. Partyzantów 9)
Dom Wypoczynkowy "Małgorzata" (ul. Rybkówka 9)
Dom Wypoczynkowy "Polana" (ul. Piłsudskiego 39)
Dom Wypoczynkowy "Tarnogórzanin" (ul. Jaszczurówka - Bory 5D)
Dom Wypoczynkowy "U Jaśka" (ul. Krzeptówki 92)
Dom Wypoczynkowy Jadzia (ul. Strążyska 22)
Dom Wypoczynkowy Rawa (ul. Droga Na Wierch 4)
Dom Wypoczynkowy Słoneczna (ul. Karłowicza 4)
Dom Wypoczynkowy Stasieńka II (ul. Makuszyńskiego 21D)
Dom Wypoczynkowy Teresa i Jan Gał (ul. Harenda 27A)
Dom wypoczynkowy w Zakopanem (ul. Goszczyńskiego 49)
Domek "Javorina" (ul. Krzeptowskiego 18)
Domek "Na Skarpce" (ul. Cyrhla 44D)
Domek "Pod Skocznią" (ul. Pod Skocznią 3)
Domek "Pod Strzechą" (ul. Stroma 13)
Domek Figaro 1 (ul. Sywarne 44/b)
Domek Figaro 2 (ul. Sywarne 44/b)
Domek Gościnny "Przy Olczyskim" (ul. Olcza-Huty 1A)
Domek Łoś (ul. Łosiówki 12)
Domek Łoś (ul. Łosiówki 9)
Domek Pod Reglami (ul. Strążyska 31)
Domek Rosa (ul. Bilinówka 17 A)
Domek Skibowianka (ul. Skibówki 11)
Domek Stara Chata Adwokata (ul. Kościeliska 17b)
Domek W Rojach (ul. Droga do Rojów 1A)
Domek Zakopane (ul. Bulwary Słowackiego 19a)
Domki "Modrzew" (ul. Droga do Olczy 22C)
Domki "Tatra House" (ul. Krzeptówki Boczna 8)
Domki "U Ciaptoka" (ul. Krzeptówki 180)
Domki Gościnne "Wantula" (ul. Krzeptówki Potok 3)
Domki Klimatyczne (ul. Stary Młyn 4b)
Domki na Krzeptówkach (ul. Krzeptówki 22)
Domki na Polanie Szymaszkowej (ul. Szymaszkowa 3)
Domki Regionalne Rozetka (ul. Oberconiówka 8a)
Dworek "Maria Anna" (ul. Skibówki 31A)
Dworek Pod Jodłami (ul. Tatary 48)
Dwór Karolówka (ul. Chłabówka 1)
Elkowe Domki (ul. Sienkiewicza 1B)
Energetyk Hostel (ul. Kuźnice 16)
Enion Zakład Energetyczny Kraków Zakładowy Ośrodek Wypoczynkowy (ul. Małaszyńskiego 15A)
Fenwick Apartamenty (ul. Krupówki 73)
Foluszowy Potok (ul. Zamoyskiego 42)
Gabi Cocktail Bar i Wynajem Pokoi (ul. Zamoyskiego 10a)
Good Bye Lenin Hostel (ul. Chłabówka 44)
Goryczka (ul. Oberconiówka 2A)
Gościniec "U Stacha" (ul. Cyrhla 14C)
Gościniec Regionalny (ul. Balzera 27)
Gościniec Skupniówka (ul. Chłabówka Górna 23A)
Gościniec u Obrochtów (ul. Cyrhla 17 F)
Góralska Zagroda Gazdówka (ul. Króle 9A)
Góralski Dom (ul. Gawlaki 20)
Góralski Domek (ul. Chłabówka Dolna 40a)
Górska Przystań (ul. Karłowicza 5)
Grand Hotel Stamary (ul. T. Kościuszki 19)
Gubałówka (ul. Zubka 4)
Hanusina Chałupa (ul. Harenda 32C)
Hanusina Chałupa (ul. Oberconiówka 17)
Hej (ul. Bilinówka 15d)
Helan (ul. Stara Pardałówka 6)
Hostel Stara Polana (ul. Nowotarska 59)
Hotel "Daglezja" (ul. Piłsudskiego 14)
Hotel "Danielka" (ul. Salwatoriańska 4)
Hotel "Gromada" (ul. Zaruskiego 2)
Hotel "Kasprowy Wierch" (ul. Krupówki 50B)
Hotel "Patria" (ul. Żeromskiego 12)
Hotel "Rysy" (ul. Goszczyńskiego 7)
Hotel Belvedere (ul. Droga do Białego 3)
Hotel Crocus (ul. Chałubińskiego 40)
Hotel Czarny Potok (ul. Tetmajera 20)
Hotel Górski PTTK Kalatówki (ul. Droga Brata Alberta 3)
Hotel Grand Nosalowy Dwór (ul. Balzera 21d)
Hotel Helios (ul. Słoneczna 2 a)
Hotel Litwor (ul. Krupówki 40)
Hotel Mercure Kasprowy (ul. Szymaszkowa 1)
Hotel Sabała (ul. Krupówki 11)
Hotel Skalny (ul. Pardałówka 3B)
Hotel Villa Marilor (ul. Kościuszki 18)
Hotel Wersal (ul. Tetmajera 14A)
Jastrzębi Dworek Purpurowy (ul. Zamoyskiego 19E)
Jastrzębia Turnia (ul. Kościeliska 40 a)
Jaś i Małgosia (ul. Balzera 9)
Javorina (ul. Strążyska 1)
Józefinka (ul. Pardałówka 52A)
Karczma "Obrochtówka" - noclegi (ul. Kraszewskiego 10a)
Klonowy Dwór (ul. Za Strugiem 35B)
Koci Zamek (ul. Droga na Antałówkę 2)
Komplek Wypoczynkowy "Pod Modrzewiami" (ul. Mrowce 38)
Kompleks Apartamentów Pod Lipkami (ul. Pod Lipkami 9)
Kompleks Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny Marzenie (ul. Stara Pardałówka 1)
Kompleks Wypoczynkowy "Pod Modrzewiami" (ul. Mrowce 38)
Kurort Wypoczynkowy "Gabi" (ul. Stachonie 20 b)
Kwatera "Przy Reglu" (ul. Droga Do Daniela 14/2)
Kwatera prywatna (ul. Karłowicza 13B)
Kwatery Dla Studentów (ul. Stachonie 16 a)
Kwatery Prywatne "Halka" (ul. Zamoyskiego 34)
Kwatery Prywatne Maria Malacina (ul. Ustup 11)
Kwatery Prywatne Wincewicz-Piotrowska Wanda (ul. Na Wilcznik 3A)
Kwatery w Zakopanem (ul. Kasprowicza 31B)
Luksusowy Szałas Góralski "Janikówka" (ul. Skibówki 24)
Mazyk Pokoje Gościnne (ul. Broniewskiego 14C)
Michałówka (ul. Sobczakówka 7A)
Michałówka 2 (ul. Smrekowa 9C)
Międzynarodowe Schronisko Młodzieżowe PTSM Szarotka (ul. Nowotarska 45G)
Murowanica (ul. Przewodników Tatrzańskich 6)
Na Uboczy - pokoje w Zakopanem (ul. Ubocz 3a)
Nasza Chata (ul. Strążyska 2H)
Nauczycielskie Centrum Wypoczynkowo-Rehabilitacyjne (ul. Ciągłówka 11)
Noclegi "U Dziubusia" (ul. Guty 7d)
Noclegi "U Gochy" (ul. Chramcówki 25F)
Noclegi "U Zofii" (ul. Stachonie 12A)
Noclegi Mat (ul. Nowotarska 51)
Noclegi Pod Giewontem (ul. Krupówki 1)
Noclegi u Agnieszki (ul. Chyców Potok 32B)
Noclegi u Józefa (ul. Harenda 34)
Noclegi Zakopane - Małgorzata Kowal (ul. Droga na Antałówkę 14)
Nosalowy Apartament (ul. Jaszczurówka 1C)
Nowa Bacówka (ul. Kościeliska 65a)
Nowita (ul. Podhalańska 48)
Oczko 21 (ul. Antałówka 45)
Orbis Giewont Zakopane (ul. Kościuszki 1)
Osada Gubałówka (Szczyt Gubałówka)
Osada Harenda (ul. Harenda 28a)
OSW Moszczeniczanka Zakopane (ul. Kościeliska 79d)
Ośrodek "Szpulki" Zakopiańskiego Centrum Edukacji im. H. Modrzejewskiej (ul. Małe Żywczańskie 9B)
Ośrodek Doskonalenia Kadr Służby Więziennej (ul. Ogrodowa 6)
Ośrodek Fabryka Dobrego Nastroju (ul. Nowotarska 46)
Ośrodek Przygotowań Olimpijskich (ul. Bronisława Czecha 1)
Ośrodek Rekolekcyjno-Wypoczynkowy (ul. Cyrhla 37)
Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy Api I (ul. Pardałówka 9)
Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy Api II (ul. Kamieniec 13a)
Ośrodek Sportowo-Rehabilitacyjno-Szkoleniowy Palace (ul. Chałubińskiego 7)
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Jurek (ul. Zamoyskiego 27)
Ośrodek usług hotelarsko-gastronomicznych FIAN (ul. Chałubińskiego 38)
Ośrodek Wczasowo-Wypoczynkowy "Alina" (ul. Walkosze 8)
Ośrodek Wczasowy "Jasny Pałac" (ul. Tetmajera 24)
Ośrodek Wczasowy Biały Ślad (ul. Zwierzyniecka 16)
Ośrodek Wczasowy Dafne (ul. Jagiellońska 30)
Ośrodek Wczasowy Wanta (ul. Grunwaldzka 21)
Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny "Maria" (ul. Podhalańska 3A)
Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy Leśnik (ul. Jaszczurówka 29)
Ośrodek Wypoczynkowy "Stokrotka" (ul. Partyzantów 9)
Ośrodek Wypoczynkowy "Wesoła Chatka" (ul. Kotelnica 8A)
Ośrodek Wypoczynkowy "Wodnik" (ul. Za Strugiem 5A)
Ośrodek Wypoczynkowy Api III (ul. Pardałówka 11)
Ośrodek Wypoczynkowy Api IV (ul. Podhalańska 22)
Ośrodek Wypoczynkowy Gong (ul. Piłsudskiego 8C)
Ośrodek Wypoczynkowy Jaskółka (ul. Wenantego Piaseckiego 16)
Ośrodek Wypoczynkowy Kabel (Al. Przewodników Tatrzańskich 1)
Ośrodek Wypoczynkowy Kolejarz (ul. Kościuszki 23)
Ośrodek Wypoczynkowy Landrynka (ul. Przewodnika Krzeptowskiego 23)
Ośrodek Wypoczynkowy NBP Bankowiec (ul. Bulwary Słowackiego 14)
Ośrodek Wypoczynkowy Panorama (ul. Wierchowa 6)
Ośrodek Wypoczynkowy Pod Czarnym Borem (ul. Pardałówka 75)
Ośrodek Wypoczynkowy Start (ul. Piłsudskiego 22)
Ośrodek Wypoczynkowy ZNP Zenepol (ul. Grunwaldzka 10)
Paliderka (oś. Bachledy 22a)
Pan Tadeusz (ul. Droga do Białego 20)
Pension Krupówki 24 (ul. Krupówki 24)
Pensjonacik Ela (ul. Stara Pardałówka 15)
Pensjonat "Anna Maria" (ul. Małe Żywczańskie 28)
Pensjonat "Arkada" (ul. Krzeptowskiego 32)
Pensjonat "Baligówka" (ul. Kościuszki 79 A)
Pensjonat "Nosalówka" (ul. Oberconiówka 3B)
Pensjonat "Patrycja" (ul. Makuszyńskiego 11)
Pensjonat "Pod Nosalem" (ul. Balzera 23B)
Pensjonat "Silesia" (ul. Wincentego Pola 8)
Pensjonat "Skalnica" (ul. Piłsudskiego 35)
Pensjonat "Sobolówka" (ul. Gubałówka 222-223)
Pensjonat "U Ani" (ul. Chłabówka 18A)
Pensjonat "U Gochy" (ul. Małe Żywczańskie 25A)
Pensjonat "U Hanusi" (ul. Cyrhla 28A)
Pensjonat "U Jambora" (os. Cyrhla 22)
Pensjonat Adria (ul. Grunwaldzka 5)
Pensjonat Antałówka II (ul. Wierchowa 2)
Pensjonat Astra (ul. Grunwaldzka 23E)
Pensjonat Biały Potok (ul. Droga do Białego 7)
Pensjonat Boruta (ul. Chałubińskiego 28)
Pensjonat Dawidek (ul. Pardałówka 23)
Pensjonat Emilia (ul. Jaszczurówka 17G)
Pensjonat Gerlach (ul. Chramcówki 25)
Pensjonat Halny (ul. Sienkiewicza 6A)
Pensjonat Janosik (ul. Tetmajera 5)
Pensjonat Lipowy Dwór (ul. Heleny Modrzejewskiej 7)
Pensjonat Na Bystrym (ul. Balzera 1C)
Pensjonat Orla Perć (ul. Pardałówka 3d)
Pensjonat Orlik (ul. Piłsudskiego 11A)
Pensjonat Pod Giewontem (ul. Skibówki 35A)
Pensjonat Przystanek Alaska (ul. Małe Żywczańskie 24)
Pensjonat Renesans (ul. Chałubińskiego 26)
Pensjonat Rysy (ul. Szymanowskiego 9)
Pensjonat Sośnica (ul. Heleny Modrzejewskiej 7)
Pensjonat Szarotka (ul. Małe Żywczańskie 16A)
Pensjonat Telimena (ul. Droga do Białego 7B)
Pensjonat U Jeleni (ul. Nowotarska 37)
Pensjonat U Wojciecha (ul. Kasprusie 16)
Pensjonat Willa 5 Dolin (ul. Bogdańskiego 18B)
Pensjonat Willa Kominek (ul. Piaseckiego 3)
Pensjonat Ziomolulu (ul. Jaszczurówka 19E)
Pod Gubałówką (oś. Króle 15)
Pod Lipą (ul. Paryskich 54)
Pod Wierchami (ul. Droga do Daniela 1D)
Pokoje "Jaśkowy Gniewnik" (ul. Strążyska 23)
Pokoje "Kalina" (ul. Króle 34)
Pokoje "Kukucówka" (ul. Chłabówka Górna 30A)
Pokoje "Maria" (ul. Droga do Rojów 14)
Pokoje "Pod Skocznią" (ul. Żeromskiego 39)
Pokoje "Siuchajsko" (ul. Krzeptówki 49)
Pokoje "Tatra Club" (ul. Witkiewicza 11)
Pokoje "U Anieli" (ul. Droga do Walczaków 45)
Pokoje "U Bachledy" (ul. Krzeptowskiego 37)
Pokoje "U Burnosów" (ul. Mraźnica 6A)
Pokoje "U Ewki" (ul. Do Samków 13B)
Pokoje "U Gąsieniców" (ul. Chramcówki 19C)
Pokoje "U Gosi" (ul. Janosówka 5)
Pokoje "U Jasicy" (ul. Piszczory 6)
Pokoje "U Koszarka" (ul. Stary Młyn 2)
Pokoje "U Kubusiów" (ul. Szymony 13A)
Pokoje "U Małgorzaty" (ul. Hrube Wyżne 15)
Pokoje "U Samków 2" (ul. Szymony 12B)
Pokoje "U Smerfa" (ul. Nowotarska 36A)
Pokoje "U Sylwii" (ul. Do Samków 19A)
Pokoje "U Wiktorii" (ul. Podhalańska 11)
Pokoje "Z Pode Drogi" Janina Galica (ul. Droga na Antałówkę 8)
Pokoje Gościnne (ul. Cyrhla 14D)
Pokoje Gościnne (ul. Stachonie 1)
Pokoje Gościnne (ul. Bachledy 12A)
Pokoje Gościnne (ul. Kasprowicza 39A)
Pokoje Gościnne Anna Leja (ul. Skibówki I 2B)
Pokoje Gościnne - Danuta i Sylwester Ciężadlikowie (ul. Furmanowa 203A)
Pokoje Gościnne - Helena Kluś (ul. Janosówka 10 A)
Pokoje Gościnne - Maria Gawlak (ul. Stachonie 20C)
Pokoje gościnne - Wojciech Majerczyk Swajnos (ul. Olcza Oberconiówka 12 A)
Pokoje Gościnne "Ada" (ul. Do Samków 2)
Pokoje Gościnne "Agnieszka" (ul. Harenda 53)
Pokoje Gościnne "Ania" (ul. Balzera 17 C)
Pokoje Gościnne "Anna" (ul. Kurierów Tatrzańskich 11)
Pokoje Gościnne "Anna" (ul. Oberconiówka 1B)
Pokoje Gościnne "Arnika" (ul. Sabały 8)
Pokoje Gościnne "Arnika" (ul. Do Tadziaków 7)
Pokoje Gościnne "Bacówka" (ul. Zamoyskiego 1A)
Pokoje Gościnne "Beata" (os. Stachonie 25A)
Pokoje gościnne "Bednarz" (ul. Chałubińskiego 22 C)
Pokoje Gościnne "Benita" (ul. Droga do Olczy 20A)
Pokoje Gościnne "Biały Ślad" (ul. Żeromskiego 28)
Pokoje Gościnne "Bożenka" (ul. Droga do Olczy 28K)
Pokoje Gościnne "Burtek" (ul. Mrowce 15B)
Pokoje Gościnne "Burtek" (ul. Oberconiówka 7)
Pokoje Gościnne "Cechu Rzemiosł Różnych" (ul. Gimnazjalna 1)
Pokoje Gościnne "Chyc" (ul. Chyców Potok 7)
Pokoje Gościnne "Daniel" (ul. Oberconiówka 2A)
Pokoje Gościnne "Danuta" (ul. Bachledy 21)
Pokoje Gościnne "DARiJA" (ul. Kraszewskiego 11)
Pokoje Gościnne "Dziubek" (ul. Ustup 11A)
Pokoje Gościnne "Elanga" (ul. Krupówki 83)
Pokoje Gościnne "Fachbud" (ul. Szymony Boczne 11B)
Pokoje Gościnne "Fornal" (ul. Kościeliska 31)
Pokoje Gościnne "Fryjewicz" (ul. Droga do Walczaków 25A)
Pokoje Gościnne "Gąsienica" (ul. Droga do Olczy 13)
Pokoje Gościnne "Gontyna" (ul. Antałówka na Wierch 36)
Pokoje Gościnne "Harenda" (ul. Harenda 43D)
Pokoje Gościnne "Haziak" (ul. Stachonie 30)
Pokoje Gościnne "Helen" (ul. Piłsudskiego 11)
Pokoje Gościnne "Helena" (ul. Kraszewskiego 9)
Pokoje Gościnne "Jambur" (ul. Struga 1)
Pokoje Gościnne "Jawor" (Al. 3-go Maja 9)
Pokoje Gościnne "Joanna" (ul. Ustup 25)
Pokoje Gościnne "Jola" (ul. Chramcówki 25C)
Pokoje Gościnne "Kalina" (ul. Małe Żywczańskie 23A)
Pokoje Gościnne "Karolcia" (ul. Rybkówka 8b)
Pokoje Gościnne "Karpiel" (ul. Witkiewicza 9B)
Pokoje Gościnne "Knopikówka" (ul. Skibówki 10)
Pokoje Gościnne "Kolibecka" (ul. Jaszczurówka-Bory 10A)
Pokoje Gościnne "Kowalczyk" (ul. Huty 11 A)
Pokoje Gościnne "Kuncówka" (ul. Skibówki 6 C)
Pokoje Gościnne "Legendy Tatr" (ul. Kurierów Tatrzańskich 39)
Pokoje Gościnne "Marol" (ul. Smrekowa 5)
Pokoje Gościnne "Mateja" (ul. Mraźnica 2B)
Pokoje Gościnne "Misior" (ul. Jagiellońska 9)
Pokoje Gościnne "Murań" (ul. Szymanowskiego 9B)
Pokoje Gościnne "Nad Potokiem" (ul. Chyców Potok 3A)
Pokoje Gościnne "Oaza" (ul. Cyrhla 45)
Pokoje Gościnne "Olczyska" (ul. Jaszczurówka 22G)
Pokoje Gościnne "Orlica" (ul. Strążyska 33A)
Pokoje Gościnne "Pensjonacik" (ul. Kasprowicza 31D)
Pokoje Gościnne "Piotruś" (ul. Krzeptówki 38)
Pokoje Gościnne "Pod Brzyzkiem" (ul. Harenda 2)
Pokoje gościnne "Pod Grapą" (ul. Harenda 11 d)
Pokoje Gościnne "Pod Tatrami" (ul. Ustup 1)
Pokoje Gościnne "Roomski" (ul. Sienkiewicza 34A)
Pokoje Gościnne "Sabio" (ul. Kamieniec 26B)
Pokoje Gościnne "Skupieniówka" (oś. Harenda 32B)
Pokoje Gościnne "Stanek" (ul. Zamoyskiego 32B)
Pokoje Gościnne "Ślimakówka" (ul. Chałubińskiego 21C)
Pokoje Gościnne "Tatary u Stanisławy" (ul. Tatary 19B)
Pokoje Gościnne "U Bartka" (ul. Ustup 12)
Pokoje Gościnne "U Bizioma" (ul. Piszczory 9C)
Pokoje Gościnne "U Daniela" (ul. Stara Pardałówka 4)
Pokoje Gościnne "U Danuty" (ul. Skibówki 8)
Pokoje Gościnne "U Dawida" (ul. Stachonie 18)
Pokoje Gościnne "U Dawidów" (ul. Olcza-Mrowce 36A)
Pokoje Gościnne "U Eli" (ul. Chłabówka Górna 15)
Pokoje Gościnne "U Elżbiety" (ul. Bulwary Słowackiego 15B/1)
Pokoje Gościnne "U Furmanków" (ul. Sienkiewicza 30B)
Pokoje Gościnne "U Gruszków" (ul. Sobczakówka 14)
Pokoje Gościnne "U Gutów" (ul. Guty 6)
Pokoje Gościnne "U Heliosa" (os. Rybkówka 4)
Pokoje Gościnne "U Iwony" (ul. Bachledy 11A)
Pokoje Gościnne "U Joli" (ul. Droga do Walczaków 31a)
Pokoje Gościnne "U Krystyny" (ul. Kościeliska 81)
Pokoje Gościnne "U Krzyśka" - Chłabówka (ul. Chłabówka 28a)
Pokoje Gościnne "U Krzyśka" - Pardałówka (ul. Pardałówka 26)
Pokoje Gościnne "U Kwaków" (ul. Kościeliska 21 A)
Pokoje Gościnne "U Lisa" (ul. Droga do Daniela 18)
Pokoje Gościnne "U Magdy i Wojtka" (ul. Droga do Olczy 22)
Pokoje Gościnne "U Majerczyka" (ul. Mrowce 32B)
Pokoje Gościnne "U Marii Bachleda" (ul. Harenda 11C)
Pokoje Gościnne "U Melanii" (ul. Walowa Góra 11A)
Pokoje Gościnne "U Michaliny" (ul. Stary Młyn 11B)
Pokoje Gościnne "U Moniki i Ludwika" (ul. Antałówka 1)
Pokoje Gościnne "U Moniki" (ul. Chłabówka 9a)
Pokoje Gościnne "U Moniki" (ul. Janosówka 7)
Pokoje Gościnne "U Obrochty" (ul. Smrekowa 26c)
Pokoje Gościnne "U Perełki" (os. Zwijacze 2A)
Pokoje Gościnne "U Renaty" (ul. Mrowce 17D)
Pokoje Gościnne "U Sabałów" (ul. Kurierów Tatrzańskich 37)
Pokoje Gościnne "U Tomasza" (ul. Stefana Żeromskiego 26)
Pokoje Gościnne "U Tośki" (ul. Stachonie 20)
Pokoje Gościnne "U Tylki" (ul. Za Strugiem 6A)
Pokoje Gościnne "U Tylki" (ul. Krzeptówki 128)
Pokoje Gościnne "U Wacławików" (ul. Podhalańska 20)
Pokoje Gościnne "U Węglarzy" (ul. Zamoyskiego 26B)
Pokoje Gościnne "U Wiesi" (ul. Zwijacze 2d)
Pokoje Gościnne "U Wioli" (ul. Krzeptówki 96)
Pokoje Gościnne "U Zofii" (ul. Króle 18A)
Pokoje Gościnne "U Zofii" (ul. Bachledy 2A)
Pokoje Gościnne "U Zofii" (ul. Oberconiówka 36)
Pokoje Gościnne "U Zwijaczy" (ul. Paryskich 1)
Pokoje Gościnne "Ustup" (ul. Ustup 15A)
Pokoje Gościnne "Wadowska" (ul. Brzozowa 18)
Pokoje Gościnne "Zakopianka" (ul. Ustup 9A)
Pokoje Gościnne "Zibi" (ul. Oberconiówki 1A)
Pokoje Gościnne "Żytko" (ul. Cyrhla 19F)
Pokoje Gościnne „U Staszka” (ul. Stara Pardałówka 19A)
Pokoje Gościnne Agnieszka i Stanisław Kluś (ul. Bachledy 8A)
Pokoje Gościnne Amicus (ul. Regle 1)
Pokoje Gościnne Anna i Krzysztof Król-Magiel (ul. Rybkówka 2C)
Pokoje Gościnne Anna i Tomasz Miglowie (ul. Stara Pardałówka 10)
Pokoje Gościnne Anna Puciło (ul. Za Strugiem 10)
Pokoje Gościnne Baron (ul. Zwierzyniecka 1)
Pokoje Gościnne Beata Dawiec (ul. Piłsudskiego 29A)
Pokoje Gościnne Bożena Kunc (ul. Wojdyły 23)
Pokoje Gościnne Bryjak (ul. Bachledy 12B)
Pokoje Gościnne Domapol (ul. Nowotarska 21B)
Pokoje Gościnne Ewa i Maciej Bilczewscy (ul. Małe Żywczańskie 16)
Pokoje Gościnne Gośka (ul. Makuszyńskiego 15 B)
Pokoje Gościnne Helena Kluś (ul. Piszczory 11)
Pokoje Gościnne Helena Majerczyk (ul. Toporowa Cyrhla 52B)
Pokoje Gościnne i Apartament Krupówki36 (ul. Krupówki 36)
Pokoje Gościnne i Apartamenty "Przy Nowotarskiej" (ul. Nowotarska 71)
Pokoje Gościnne Jan Figus (ul. Oswalda Balzera 23)
Pokoje Gościnne Jan Pańszczyk (ul. Chłabówka 37B)
Pokoje Gościnne Janikówka (ul. Droga na Szymaszkową 4)
Pokoje Gościnne Katarzyna i Maciej Kurkowscy (ul. Droga Na Wierch 13A)
Pokoje Gościnne Kościeliska 10 (ul. Kościeliska 10)
Pokoje Gościnne Lucyna i Wacław Gutt – Mostowy (ul. Ustup 28)
Pokoje Gościnne Łukaszczyk (Harenda 47A)
Pokoje Gościnne Magnolia (ul. Stefana Żeromskiego 16)
Pokoje Gościnne Makroterm (ul. Sienkiewicza 22)
Pokoje Gościnne Maria Stachoń (ul. Podhalańska 28)
Pokoje Gościnne Marina (ul. Strążyska 5d)
Pokoje Gościnne Marysienka (ul. Cyhrla 12)
Pokoje Gościnne Marzanna Bubka (ul. Balzera 17E)
Pokoje Gościnne Melitton (ul. Grunwaldzka 23c)
Pokoje Gościnne Miętus (ul. Pardałówka 44)
Pokoje Gościnne Mila (ul. Sienkiewicza 24 g)
Pokoje Gościnne Nawrot (ul. Do Samków 4)
Pokoje Gościnne Olivia (ul. Droga do Olczy 21c)
Pokoje gościnne Orawa (ul. Stefana Żeromskiego 23)
Pokoje Gościnne Pawlikowski (ul. Walkosze 15 B)
Pokoje Gościnne Pod Giewontem (ul. Krzeptówki-Kącina 27)
Pokoje Gościnne Pod Sarnią (ul. Droga do Daniela 5a)
Pokoje Gościnne Pracuś (ul. Małe Żywczańskie 22c)
Pokoje Gościnne Przy Jasieniach (ul. Paryskich 48a)
Pokoje Gościnne Stanisława Hoły (ul. Droga Do Olczy 28H)
Pokoje Gościnne U Heleny (ul. Podhalańska 19)
Pokoje gościnne u Makowskich (ul. Harenda 13g)
Pokoje gościnne U Stocha (ul. Podhalańska 15)
Pokoje Gościnne w Zakopanem Anna i Andrzej Król (ul. Do Tadziaków 31A)
Pokoje Gościnne w Zakopanem na Bystrym (ul. Bulwary Słowackiego 28d)
Pokoje Gościnne Wojciech Łukaszczyk (ul. Mrowce 37)
Pokoje Gościnne Wojciech Słodyczka (os. Ustup 17a)
Pokoje Gościnne XTatra Dive-Zakopane (ul. Krzeptówki 118A)
Pokoje Gościnne Zakopane (ul. Sienkiewicza 24c)
Pokoje Gościnne Zelek (ul. Smrekowa 6A)
Pokoje Gościnne Żak (ul. H. Marusarzówny 15)
Pokoje i Apartamenty "Ceprownia" (ul. Skibówki 11d)
Pokoje Pati Zakopane (ul. Chramcówki 29b)
Pokoje Pod Belką (ul. Pardałówka 58)
Pokoje U Alicji (ul. Za Strugiem 32B)
Pokoje u Biegańskich (ul. Tuwima 9 c)
Pokoje U Janka (ul. Kamieniec 11)
Pokoje U Kasi (ul. Nowotarska 21E)
Pokoje U Małgorzaty (ul. Hrube Wyżne 15)
Pokoje U Tylki (ul. Krzeptówki 126)
Pokoje Ula i Jarek Gazdowie (ul. Brzozowa 12)
Pompelówka - Chata na Gubałówce (ul. Gubałówka 225)
Regionalny Domek i Apartament "Pod skocznią" (ul. Bronisława Czecha 3 i 3 b)
Rezydencja Bambi (ul. Droga Do Rojów 9)
Rezydencja Sienkiewiczówka (ul. Zamoyskiego 28)
Rzeźbiarstwo W Drewnie (ul. Oberconiówka 27)
Schronisko Górskie PTTK na Hali Ornak (Skrytka pocztowa 11)
Schronisko Górskie PTTK na Polanie Chochołowskiej (skrytka pocztowa 195)
Schronisko Górskie PTTK w Dolinie Pięciu Stawów Polskich (skr. poczt. 196)
Schronisko Górskie PTTK w Dolinie Roztoki (skrytka pocztowa 200)
Schronisko Młodzieżowe "Murań" (ul. Droga do Walczaków 46)
Schronisko Murowaniec Na Hali Gąsienicowej PTTK (skrytka pocztowa 193)
Schronisko Na Hali Kondratowej PTTK (skrytka pocztowa 297)
Schronisko PTTK Morskie Oko (skrytka pocztowa 201)
Siumny Domek (ul. Droga do Wantuli 4)
Słoneczny Domek (ul. Guty 25A)
Stacja Turystyczna Jaworzynka (ul. Kuźnice 9a)
Stara Chata‎ i Ballada (ul. Chramcówki 12b)
Stara Polana-Tulipan (ul. Nowotarska 24/77)
Stare Krzeptówki (ul. Stare Krzeptówki 9)
Stasieńka I (ul. Podhalańska 16)
Staś (ul. Cyrhla 12A)
Studio Krupówki (ul. Piłsudskiego 2A)
Studio Morskie Oko (ul. Piłsudskiego 2A)
Studio Siklawa (ul. Piłsudskiego 2A)
Sunshine Hostel (ul. Za strugiem 18B/1)
Szałas "Aleksandrzak" (ul. Zwijacze 1)
Szałas Noriko (ul. Króle 43)
Szałas u Małgosi (ul. Krzeptówki 146)
Szałas w Zakopanem (ul. Kurierów Tatrzańskich 25)
Szklane Domy (ul. Ciągłówka 6A)
Szkolne Schronisko Młodzieżowe (ul. Krzeptówki 2)
Tanie Domki Zakopane (ul. Chyców Potok 8a)
Target Hostel (ul. Sienkiewicza 3B)
Tatarek (ul. Podhalańska 34)
Tatra Chalet (ul. Bogdańskiego 5)
Tatra House Krzeptówki (ul. Krzeptówki Boczna 6)
Tatrydom (ul. Wojciecha Brzegi 7)
Tetmajera 22 Pokoje w Centrum Zakopanego (ul. Tetmajera 22)
Tuberoza (ul. Piłsudskiego 31)
Turnicka (ul. Skibówki 9d)
U Anusia (ul. Pardałówka 40)
U Baby Jagi (ul. Jagiellońska 21)
U Bartka (ul. Pardałówka 56)
U Chyca (ul. Chyców Potok 29)
U Florka - U Florka II - Willa Sport (ul. Chłabówka 38A/39A/48)
U Grażki (ul. Sobczakówka 4)
U Heni (ul. Antałówka na Wierch 2)
U Jędrasa (os. Bilinówka 10a)
U Karpiela (ul. Pocztowców 19)
U Kominka (ul. Harenda 31)
U Kośle (ul. Podhalańska 51)
U Leona (ul. Krzeptówki Boczne 15)
U Marduły - Wynajem Pokoi (ul. Mrowce 17f)
U Marysi (ul. Chłabówka 36C)
U Sobali (ul. Mrowce 14)
U Wierzbickich (ul. Żeromskiego 4)
Victoria Pensjonat (ul. Salwatoriańska 14)
Villa Cztery Strony Świata (ul. Brzozowskiego 11)
Villa Frajda (ul. Cyrhla 18C)
Villa Harenda (ul. Harenda 51)
Villa Pod Laskiem (ul. Makuszyńskiego 11d)
Villa Senator (ul. Skibówki 29D)
Villa Słonecznego Wzgórza (ul. Antałówka 53)
Villa Vita (ul. Krupówki 2)
Wesoła Chatka (ul. Krupówki 37A)
Willa "Stokrotka" (ul. Chałubińskiego 25)
Willa "Agata & Krzyś" (ul. Wyskówki 1)
Willa "Alfa" (ul. Droga do Olczy 30D)
Willa "Alma" (ul. Antałówka Na Wierch 3)
Willa "Anda" (ul. Broniewskiego 16A)
Willa "Anna" (ul. Nowotarska 21)
Willa "Anna" (ul. Chramcówki 6)
Willa "Anna" (os. Ustup 5)
Willa "Apart" (ul. Antałówka na Wierch 23)
Willa "Bachledówka" (ul. Krzeptówki 129)
Willa "Bartek" (os. Cyrhla 24A)
Willa "Bartuś" (ul. Sobczakówka 8D)
Willa "Bella Urszula" (ul. Grunwaldzka 7A)
Willa "Belmont" (ul. Zamoyskiego 11A)
Willa "Biały Domek" (ul. Chałbińskiego 23)
Willa "Bliźniaczek" (ul. Regle 7B)
Willa "Bogda" (ul. Olcza-Frączkówka 69c)
Willa "Bożena" (ul. Spyrkówka 15)
Willa "Budrysówka" (ul. Ubocz 5)
Willa "Bystry" Pod Nosalem (ul. Karłowicza 7)
Willa "Cetynka" (ul. Gubałówka 215C)
Willa "Cezar" (ul. Cyrhla 19D)
Willa "Chwilówka" (ul. Gładkie 12C)
Willa "Chycówka" Natalia Krupa (Rafaczówki 176/d)
Willa "Cicha Woda" (ul. Cicha Woda 3)
Willa "Cubryna" (ul. Paryskich 22)
Willa "Deja Vu" (ul. Seweryna Goszczyńskiego 15)
Willa "Elf" (ul. Zamoyskiego 17B)
Willa "Ella" (ul. Grunwaldzka 16)
Willa "Eugenia" (ul. Na Wilcznik 18)
Willa "Gardenia" (ul. Chyców Potok 1 B)
Willa "Góralska Riwiera" (ul. Bachledy 4 A)
Willa "Góralski Gościniec" (ul. Kasprowicza 41C)
Willa "Gryf" (ul. Szymony 33)
Willa "Grzesiczek" (ul. Olcza-Stachonie 35)
Willa "Helena" (ul. Modrzejewskiej 8)
Willa "Heliosówka" (ul. Króle 28b)
Willa "Iskra" (ul. Grunwaldzka 22)
Willa "JanDor" (ul. Pardałówka 1)
Willa "Janosówka" (ul. Janosówka 1)
Willa "Jarowit" (ul. Zwierzyniecka 11)
Willa "Joanna" (ul. Salwatoriańska 11)
Willa "Jodła" (ul. Wojciecha Brzegi 4)
Willa "Józefina" (ul. Spyrkówka 7)
Willa "Julianna" (ul. Krzeptowskiego 10)
Willa "Kalina" (ul. Rybkówka 77)
Willa "Kamil" (ul. Pardałówka 38)
Willa "Kamila" (ul. Stachonie 47)
Willa "Kanada" (ul. Jaszczurówka 16A)
Willa "Kapitan" (ul. Kotelnica 10)
Willa "Karolina" (ul. Na Wilcznik 4/2)
Willa "Klimkówka" (ul. Broniewskiego 5b)
Willa "Koisówka" (ul. Cyrhla 10B)
Willa "Kominiarski Wierch" (ul. Kościeliska 33A)
Willa "Korab" (ul. Skibówki 2)
Willa "Krokus" (ul. Cyrhla 45A)
Willa "Krystyna" (ul. Gładkie 14 a)
Willa "Krzesanica" (ul. Stachonie 30A)
Willa "Krzysztoforów" (ul. Cyrhla 26B)
Willa "Magdalena" (ul. Brzozowskiego 26A)
Willa "Magdalenka" (ul. Ciągłówka 20)
Willa "Majerczyk" (ul. Droga do Olczy 32)
Willa "Malika" (ul. Kasprowicza 1)
Willa "Malwa" (ul. Pardałówka 21)
Willa "Mały Dworek" (ul. Kasprowicza 30 E)
Willa "Mango" (ul. Karłowicza 15C)
Willa "Marma" (ul. Zwierzyniecka 17)
Willa "Mikuda" (ul. Podhalańska 73)
Willa "Mila" (ul. Karłowicza 15B)
Willa "Misiek" (ul. Antalówka na Wierch 9)
Willa "Monte Rosa" (ul. Nowotarska 8)
Willa "Na Borach" (ul. Jaszczurówka-Bory 16)
Willa "Na Lipkach" (ul. Ks. Stolarczyka 9/1)
Willa "Na Potoku" (ul. Krzeptówki 202)
Willa "Na Wierchu" (ul. Kościeliska 67D)
Willa "Na Wierszykach" (ul. Małe Żywczańskie 20E)
Willa "Nałęcz" (ul. Zająca 10)
Willa "Nanu" (ul. Krupówki 35)
Willa "Olimpia" (ul. Bilinówka 1A)
Willa "Opoka" (ul. Antałówka 2)
Willa "Orla Perć" (ul. Jaszczurówka-Bory 8)
Willa "Ostoja U Pyrca" (ul. Pardałówka 29)
Willa "Park" (ul. Witkiewicza 11B)
Willa "Patrycja" (ul. Zaryckiego 7)
Willa "Patryk" (ul. Króle 37B)
Willa "Piotrkowianka" (ul. Huty 16B)
Willa "Pod Bachledzkim Wierchem" (ul. Chyców Potok 9A)
Willa "Pod Banderą" (ul. Tatary 25A)
Willa "Pod Berłami" (ul. Grunwaldzka 9)
Willa "Pod Giewontem" (ul. Strążyska 31A)
Willa "Pod Kopieńcem" (ul. Cyrhla 11A)
Willa "Pod Sabałówką" (ul. Stare Krzeptówki 12C)
Willa "Pod Skocznią" (ul. Piłsudskiego 59A)
Willa "Pod Smrekami" (ul. Jaszczurówka 16)
Willa "Pod Wierchami" (ul. Krzeptowskiego 41)
Willa "Pośrednia" (ul. Cyrhla 55A)
Willa "Prestige" (ul. Chyców Potok 24)
Willa "Przełęcz" (ul. Cyrhla 18D)
Willa "Redykołka" (ul. Bachledy 6B)
Willa "Regina" (ul. Pardałówka 36)
Willa "Regle" (ul. Regle 22)
Willa "Ryś" (ul. Droga na Antałówkę 15)
Willa "Siklawa" (ul. Mrowce 25B)
Willa "Skała" (ul. B. Czecha 6)
Willa "Skorusa u Michalskich" (ul. Krzeptówki 85)
Willa "Staszelówka " (ul. Broniewskiego 23)
Willa "Szarotka" (ul. Ciągłówka 15A)
Willa "Tatiana" (ul. Grunwaldzka 12A)
Willa "Tatra" (ul. Rybkówka 15)
Willa "Toporówka" (ul. Mrowce 20C)
Willa "Tristan" (ul. Żeromskiego 18)
Willa "U Bzyka" (ul. Stachonie 17B)
Willa "U Franka" (ul. Piszczory 19a)
Willa "U Heliosa 2" (ul. Cyrhla 17D)
Willa "U Józka" (ul. Mrowce 25A)
Willa "U Pęksów" (ul. Oberconiówka 13B)
Willa "U Słodkiego" (ul. Króle 31)
Willa "U Zosi" (ul. Kościeliska 81B)
Willa "Wiktoria" (ul. Kościuszki 68e)
Willa "Wiktoria" (ul. Spyrkówka 16A)
Willa "Wiktoria" (ul. Smrekowa 14)
Willa "Wojcias" (ul. Mrowce 38C)
Willa "Wojnarówka" (ul. Paryskich 3)
Willa "Za Wodą" (ul. Wojdyły 18A)
Willa "Zacisze" (ul. Ustup 21)
Willa "Zoja" (ul. Podhalańska 30)
Willa "Żółta Turnicka" (ul. Kurierów Tatrzańskich 9)
Willa „Orion” (ul. Antałówka na Wierch 13)
Willa A&R Schmidt (ul. Za Strugiem 35)
Willa Agma (ul. Cyrhla 22e)
Willa Ala (ul. Grunwaldzka 23 H)
Willa Alfa (ul. Chramcówki 13C)
Willa Anna (ul. Droga na Szymaszkową 10a)
Willa Aplit (ul. Sz. Zaryckiego 19)
Willa Apolanka (ul. Bogdańskiego 16 D)
Willa Art (ul. Balzera 7)
Willa Astoria (ul. Droga do Białego 12)
Willa Baja II (ul. Cyrhla 31 E)
Willa Bajkowe Widoki (ul. Zaryckiego 5a)
Willa Balbina (ul. Krzeptówki 21)
Willa Borgosz (ul. Droga Do Olczy 21B)
Willa Boryna (ul. Grunwaldzka 14)
Willa Bór (ul. Jagiellońska 6A)
Willa Calvados (ul. Orkana 8A)
Willa Camaro (ul. Piłsudskiego 22 a)
Willa Carlton (ul. Grunwaldzka 11)
Willa Cicha (ul. Droga do Olczy 18)
Willa Cyrek (ul. Chramcówki 11c)
Willa Daro (ul. Balzera 25a)
Willa Dębówka (ul. Szymona Zaryckiego 23)
Willa Dolina Strążyska (ul. Dolina Strażyska 27)
Willa Emilia (ul. Zaryckiego 17)
Willa Eskulap (ul. Małe Żywczańskie 5c)
Willa Ewelina (ul. Strążyska 16)
Willa Giewont (ul. Krzeptówki 25)
Willa Gośka (ul. Makuszyńskiego 15 b)
Willa Gutowa (ul. Hrube Wyżne 12)
Willa Halka i Halszka (ul. Strążyska 27B)
Willa Helena (os. Krzeptówki 122)
Willa i Domek Pod Limbą (ul. Chłabówka Górna 15B)
Willa Jagiellonka (ul. Jagiellońska 16)
Willa Jakubek (ul. Harenda 52)
Willa Jan Dor (ul. Pardałówka 1, 2)
Willa Jancia (ul. Kasprusie 52 b)
Willa Janina (ul. Szymanowskiego 11)
Willa Jasinek (ul. Sienkiewicza 26B)
Willa Karpaty (ul. Zwierzyniecka 8)
Willa Karpińskich (ul. Piłsudskiego 47c)
Willa Kosówka (ul. Bory 14A)
Willa Króżlówka (ul. Bogdańskiego 18a)
Willa Krzeptowianka (ul. Krzeptówki 9)
Willa Kubecek (ul. Mrowce 19 B)
Willa Kwiaty Tatr (ul. Antałówka 21)
Willa Leśna (ul. Tadeusza Brzozowskiego 23)
Willa Liberta (ul. Kościeliska 17c)
Willa Limba (ul. Karpielówka 68)
Willa Łodzia (ul. Witkiewicza 18G)
Willa Łojasówka (ul. Podhalańska 13)
Willa Malgo (ul. Karłowicza 5a)
Willa Malta (ul. Oberconiówka 26a)
Willa Marek i Barbara (ul. Oswalda Balzera 3B)
Willa Maria Stachoń (ul. Pardałówka 24 A)
Willa Marta M (ul. Chłabówka Górna 19b)
Willa Marti (ul. Podhalańska 35)
Willa Marysienka (ul. Cyrhla 12)
Willa Maura (ul. Zwierzyniecka 9)
Willa Monia (ul. Droga do Olczy 36A)
Willa Mozaika (ul. Makuszyńskiego 11c)
Willa nad Potokiem (ul. Makuszyńskiego 18)
Willa Nina (ul.Kasprowicza 45)
Willa Nusia (ul. Kasprusie 37A)
Willa Olga (ul. Strążyska 20)
Willa Orla (ul. Kościeliska 50)
Willa Ornak (ul. Goszczyńskiego 5)
Willa Ostoja (ul. Sienkiewicza 16)
Willa Otulina (ul. Bogdańskiego 3a)
Willa Piotr (ul. Ustup 3)
Willa Pod Piórem (ul. Jaszczurówka 30)
Willa Pod Reglami (ul. Krzeptówki Potok 11a)
Willa Pod Słońcem (ul. Kasprusie 31)
Willa Regio (ul. Gładkie 11a)
Willa Regionalna "Kosołka" (ul. Szkolna 22)
Willa Rokita (ul. Króle 25 D)
Willa Roztoka (ul. Tetmajera 26)
Willa Rzepicha (ul. Podhalańska 62)
Willa Sezam (ul. Tetmajera 22F)
Willa Sezamek (ul. Zwierzyniecka 29)
Willa Silentium (ul. Bachledy 16c)
Willa Skoczek (ul. Mrowce 17a)
Willa Stachoniówka (os. Chłabówka Górna 28)
Willa Strumyk (ul. Krzeptówki 4)
Willa Swietlik (ul. Sobczakówka 7)
Willa Swoboda 1 (ul. Pardałówka 73)
Willa Swoboda 2 (ul. Podhalańska 70)
Willa Szafran (ul. Skibówki 9e)
Willa Świdrówka (ul. Wojdyły 22)
Willa Tadeusz (ul. Broniewskiego 5)
Willa u Adama (ul. Droga na Bystre 18 b)
Willa u Baranów (ul. Krzeptówki 111)
Willa u Bena (ul. Droga na Wierch 12B)
Willa u Bohuna (ul. Króle 38a)
Willa U Ceprów (ul. Kasprusie 7)
Willa U Jadzi (ul. Krzeptówki 99B)
Willa u Kubusia (ul. Zaryckiego 11)
Willa u Symusia (ul. Gubałówka 188 C)
Willa U Teresy (ul. Podhalańska 63)
Willa Vita (ul. Przewodnika Józefa Krzeptowskiego 8)
Willa w Słońcu (ul. Tetmajera 9)
Willa Widokowa Wojnar (ul. Pardałówka 6)
Willa Wiktoria 2 (ul. Harenda 11e)
Willa Wisienka (ul. Broniewskiego 4B)
Willa Wojciechowo (ul. Droga na Koziniec 5)
Willa Wrzos (ul. Karłowicza 16)
Willa Wrzos (ul. Paryskich 28b)
Willa Za Strugiem (ul. Za Strugiem 21 C)
Willa Złocień (ul. Piłsudskiego 33)
Willa Znana (ul. Ks. Curzydły 3 A)
Willa Zosieńka (ul. Droga Do Olczy 21)
Willadoro (ul. Witkiewicza 16G)
Willla "Wygrodzisko" (ul. Gubałówka 209A)
Wynajem Domków i Apartamentów (ul. Jaszczurówka 22F)
Wynajem Pokoi (ul. Króle 1a)
Wynajem Pokoi "U Kasi" (ul. Stachonie 7)
Wynajem Pokoi Czesława Tlałka (ul. Oberconiówka 24)
Wynajem Pokoi - "Andrzejówka" (ul. Smrekowa 9a)
Wynajem Pokoi - Barbara Święchowicz (ul. Zamoyskiego 19B)
Wynajem Pokoi "Artis" (ul. Witkiewicza 18)
Wynajem Pokoi "Halinka" (ul. Paryskich 24)
Wynajem Pokoi "Mracielnik" (ul. Krzeptówki 14A)
Wynajem Pokoi "Prus" (ul. Cyrhla 31D)
Wynajem Pokoi "U Ireny" (ul. Tatary 19)
Wynajem Pokoi "U Marii" (ul. Ustup 6)
Wynajem Pokoi "U Tomka" (ul. Harenda 17C)
Wynajem Pokoi "U Witka i Jadźki" (ul. Huty 3)
Wynajem Pokoi Adam Perek (ul. Piłsudskiego 11B)
Wynajem Pokoi Ami (ul. Makuszyńskiego 21)
Wynajem Pokoi Gościnnych Elżbieta Pilarczyk (ul. Krupówki 19)
Wynajem Pokoi Harenda 13e (ul. Harenda 13E)
Wynajem Pokoi Jan Malacina (ul. Ustup 11 C)
Wynajem Pokoi Janina Wójciak (ul. Janosówka 14A)
Wynajem Pokoi Ludwika Dziedzic (ul. Za Strugiem 6)
Wynajem Pokoi Maria Jacina (ul. Droga do Olczy 8A)
Wynajem Pokoi Pod 9 (ul. Kasprowicza 9)
Wynajem Pokoi Stanisław Chyc (ul. Króle 19A)
Wynajem Pokoi U Lutnika (ul. Piłsudskiego 2A/1)
Wynajem Pokoi U Zosi (ul. Do Samków 13)
Wynajem pokoi Zbyszko (ul. Zamoyskiego 26c)
Wynajem Pokoi Zielony Bór (ul. Króle 3d)
Zabytkowa Zagroda Bednarzy (ul. Kościeliska 40)
Zabytkowy Domek (ul. Kotelnica 2)
Zaciszny Dworek (ul.Tetmajera 22a)
Zaklord (ul. Kościeliska 2C)
Zakopanachata (ul. Za Strugiem 11A)
Zakopane Apartamenty (ul. Stroma 4G/2)
Zakopiańska Chata (ul. Antałówka Na Wierch 3)
Zakopiańska Willa Rajka (ul. Kurierów Tatrzańskich 2)
Zakopiański Dwór (ul. Droga do Białego 1)
Zbójnickie Izby (ul. Chramcówki 11G)
Zespół "Antałówka" Aqua Park (ul. Wierchowa 2)
Żółta Turnia (ul. Skibówki 9d)

Zobacz również:

Agroturystyka Zakopane
Apartamenty Zakopane
Campingi Zakopane
Domki letniskowe Zakopane
Domy wczasowe Zakopane
Hostele Zakopane
Hotele Zakopane
Internaty Zakopane
Kwatery Zakopane
Motele Zakopane
Ośrodki wypoczynkowe Zakopane
Pałace Zakopane
Pensjonaty Zakopane
Pokoje Zakopane
Pola namiotowe Zakopane
Sanatoria Zakopane
Schroniska Zakopane
SPA Zakopane
Wille Zakopane
Zajazdy Zakopane
Pozostałe Zakopane
HAVET Hotel
Resort & Spa*****

W pobliżu jednej z piękniejszych plaż w Polsce, nad Morzem Bałtyckim w miejscowości Dźwirzyno, znajduje się niezwykłe...

Pensjonat Villa Siesta

Zapraszamy na niezapomniane wakacje nad morzem w Mielnie, w naszym pensjonacie położonym 200m od plaży głównej. Ceny od 40zł/os...

Villa "Martin"

Położona w malowniczej miejscowości u podnóża Beskidu Żywieckiego. Do dyspozycji jest 19 miejsc noclegowych...

zamów reklamę >>>
Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Jarosławiu

i klasztor Dominikanów pochodzą z XVII wieku. Kościół jest miejscem związanym z legendą o cudownym...

Jarosław

Kompleks Skoczni Narciarskich "Skalite"

składa się z trzech skoczni narciarskich całorocznych: skoczni dużej K-95, skoczni średniej K-70, skoczni małej...

Szczyrk

Muzeum Sportu i Turystyki

w Warszawie to jedna z najstarszych tego typu placówek w Europie, działa nieprzerwanie od 1952 roku. Dawniej mieściło się przy...

Warszawa

Jezioro Kujno

Płytki zbiornik o mało rozwiniętej linii brzegowej, obrzeżach wysokich, pagórkowatych i miejscami stromych...

Mrągowo

Muzeum Ziemi Międzyrzeckiej im. Alfa Kowalskiego

to jedno z najbardziej urokliwych miejsc w województwie lubuskim.

Międzyrzecz

Cmentarz Żydowski w Skwierzynie

jest jednym z największych kirkutów w województwie lubuskim, a znajdujące się tam nagrobki (macewy)...

Skwierzyna

Dawne Opactwo Cystersów w Jemielnicy

W skład opactwa wchodzi kościół klasztorny pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny...

Jemielnica

Mała Jerozolima

Gotycko-renesansowa budowla jest kopią jerozolimskiej. Kościół, jako pierwszy w Europie, reprezentował ideę Grobu Bożego.

Miechów

Bytowskie Centrum Kultury w Bytowie

W Bytowie działają animatorzy kultury, twórcy, zespoły artystyczne, chóralne i muzyczne. Przy Bytowskim...

Bytów

Brama Portowa

Zwana również Bramą Berlińską (Berliner Tor). Brama miejska Szczecina, zbudowana w stylu barokowym w 1725-1727.

Szczecin

Dolina Rospudy

Z północy na południe 80-kilometrowa Rospuda przepływa przez dziewięć jezior. W górnym i środkowym biegu płynie wąską...

Augustów

Hodowla kaktusów i innych sukulentów

Zwiedzając największą w Polsce oraz jedną z największych w Europie kolekcję kaktusów....

Rumia

Brodnicki Park Krajobrazowy

został utworzony w 1985 roku. Położony w centralnej części Pojezierza Brodnickiego, obejmuje swoimi granicami obszary...

Grzmięca

Dworek w Nikisiałce Małej

zbudowano prawdopodobnie w XVI wieku. Przebudowano go w latach 1770-1775. Od połowy XIX wieku właścicielami...

Nikisiałka Mała

Gotycki Kościół

Będąc w Bukowie warto zobaczyć gotycki kościół p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa z XIII/XIV wieku.

Bukowo Morskie

Wigierski Park Narodowy

to jeden z największych i najmłodszych parków narodowych w Polsce. Utworzony został 1 stycznia 1989 roku. Park utworzono...

Krzywe

Kościół św. Gertrudy

Jest to oryginalne (XV wiek) założenie gotyckiej architektury cmentarnej na planie sześcioboku z dwunastobocznym obejściem.

Darłowo

Kościół Św. Jana

Kościół świątynią kultury. Ceglany, gotycki kościół św. Jana przy ul. Świętojańskiej w Gdańsku budzi grozę swym zrujnowanym wyglądem...

Gdańsk

Zamek w Gołuchowie

Zamek znajduje się w Gołuchowie koło Kalisza. Jest to zamek o charakterze obronnym wzniesiony został...

Gołuchów

Śluza Białobrzegi

to czwarta śluza na Kanale Augustowskim (licząc od strony Biebrzy). Znajduje się we wsi Białobrzegi. W latach 1959-1964...

Białobrzegi

Instytut Europejski - Pałac Schweikertów

należał kiedyś do niemieckich fabrykantów, Emmy i Roberta Schweikertów. Jednak stylem przypomina raczej...

Łódź

Baszta Gotycka w Lublinie

Baszta Gotycka, z racji swojego kształtu zwana także Basztą Półokrągłą...

Lublin

Kościół Świętego Józefa

Prace nad budową kościoła rozpoczęto 22 lipca 1922 roku. 2 października tegoż roku Jego Ekscelencja Ks. Biskup Marian...

Kozienice

Posąg Flory

Barokowy pomnik z piaskowca saksońskiego przedstawiający rzymską boginię urodzaju i wiosny Florę znajdujący się na Placu Orła Białego.

Szczecin

Kamienica "Pod Madonną"

zawdzięcza swoją nazwę wczesnobarokowej płaskorzeźbie na fasadzie przedstawiającej...

Zamość

Pałac Przeździeckich

mieści się przy ul. Foksal 6 w Warszawie w dzielnicy Śródmieście. Jego pierwszym właścicielem był Konstanty Przeździecki.

Warszawa

Winiarnia Est! Est! Est!

Zapraszamy do odwiedzenia naszych oryginalnych i niepowtarzalnych wnętrz, gdzie będą mogli Państwo, przy akompaniamencie...

Bielsko-Biała

Filharmonia Rzeszowska

Jej początki sięgają 1955, kiedy odbył się koncert Wojewódzkiej Orkiestry Symfonicznej w Rzeszowie, który inaugurował...

Rzeszów

Nadleśnictwo Syców - Arboretum Leśne

Od 2001 roku Arboretum Leśne w ramach swojej działalności...

Syców

Gotycki Kościół św. Izydora

Budowla z XV w. dawniej należąca do parafii w Manowie, a obecnie do Parafii Trójcy Przenajświętszej w Kretominie - gotyk murowany.

Bonin

Kościół ewangelicko-augsburski

Pierwszy kościół na terenie Pasymia wzniesiony został niedługo po założeniu wsi kościelnej Henrykowo ..

Pasym

Cerkiew Prawosławna p.w. św. Równego Apostołom Księcia Włodzimierza

została zbudowana w latach 1983–1996 z cegły w tradycji budownictwa cerkiewnego.

Krynica-Zdrój

Sztuczne Lodowisko w Kozienicach

Lodowisko zlokalizowane jest na placu przy krytej pływalni "Delfin" u zbiegu ulic Głowaczowskiej i Legionów.

Kozienice

Park Romantyczny w Arkadii - Nieborów

położony jest między drogą Łowicz-Skierniewice a rzeką Skierniewką. Mimo licznych zmian jakie zaszły przez...

Arkadia

Elektrownia wodna w Gałąźni Małej

to malowniczo położony obiekt, który swym wyglądem przypomina zamek na wodzie. Został wzniesiony...

Gałąźnia Mała

Skwer Holenderski w Choszcznie

Park im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego zlokalizowany jest między linią brzegową jeziora Klukom...

Choszczno

Kaliski Gród Piastów

”Kaliski gród Piastów” jest to Rezerwat Archeologiczny mieszczący się na Zawodziu przy ul. Bolesława Pobożnego...

Kalisz

Borek-Zwierzyniec na Roztoczu

Borek to część Zwierzyńca na Roztoczu, położona w północnej części miasteczka...

Zwierzyniec

Stacja końcowa Hel

Stacja końcowa Hel - kolei PKP biegnącej przez mierzeję z Pucka. Linia na półwyspie helskim to jedna z pierwszych kolejowych ..

Hel

Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego

Wieś Koszelewy należała do Krzyżaków. Parafia powstała w XIV w. i w tym czasie zbudowano pierwszy kościół.

Koszelewy

Muzeum Produkcji Zapałek w Częstochowie

działa przy Częstochowskich Zakładach Przemysłu Zapałczanego SA. Muzeum powstało w 2002 roku...

Częstochowa

Zabytkowy kościół w Cetyniu

to największa atrakcja we wsi. Pochodzi on z XVII wieku, należy do Parafii Rzymsko-Katolickiej w Suchorzu.

Cetyń

Żydowski dom pogrzebowy

Stojący obecnie przy ul. Wodociągowej dom pogrzebowy wybudowano na początku XX w. na tzw. ..

Szczecinek

Park Linowy "TARZAN"

Park linowy mieści się na ul. 17 Stycznia w Lesznie. Oferowane atrakcje to...

Leszno

Muzeum Grodzkie Pod Wagą w Zakliczynie

swoje początki datuje na 1970 rok. Mieści się w drewnianym domu z 1769 roku o charakterystycznej...

Zakliczyn

Targ Węglowy

To plac, który zamykają takie obiekty jak Katownia, Złota Brama, charakterystyczny budynek Zbrojowni zwanej Arsenałem ...

Gdańsk

Pomorskie Muzeum Wojsk Lądowych w Bydgoszczy

to jedyne w kraju muzeum wojskowe specjalizujące się w dokumentowaniu najnowszej (XIX-XX wiek)...

Bydgoszcz

Cmentarz Żydowski

Cmentarz położony jest około kilometra od miejscowości, na skraju lasu i zajmuje powierzchnię około 0,4 hektara, przed ..

Narew

Rezerwat Przyrody Zachełmie

zajmuje powierzchnię 7,95ha. Został utworzony Zarządzeniem 5/2010 Regionalnego Dyrektora...

Zachełmie

Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego

został wzniesiony na przełomie XIII i XIV wieku. W 1457 roku król Kazimierz Jagiellończyk przekazał...

Rogowo

Młyn Miejski w Tychach

Budowę młyna przy ul. Starokościelnej zakończono w roku 1910, był to pierwszy parowy młyn w Tychach. Wcześniej na...

Tychy

Kościół św. Ducha w Sierpcu

wyróżnia spośród innych budowli sakralnych Sierpca, fakt wystroju wnętrza oraz pierwotna funkcja szpitalna. Szpital wówczas...

Sierpc

Rezerwat Biesak-Białogon

to rezerwat geologiczny, częściowy, o powierzchni 13,08ha, przy czym około 9ha zajmuje powierzchnia leśna. Utworzono go w 1981 roku.

Kielce

Toporów nad Wartą

to miejscowość, która ma charakter rekreacyjny i wypoczynkowy ze względu na położenie nad rzeką Wartą i teren Załęczańskiego Parku...

Toporów

Muzeum Przemysłu Naftowego im. Ignacego Łukasiewicza

Skjest obiektem unikalnym w skali światowej. Kopalnia Bóbrka jest najstarszą...

Bóbrka

Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej

we Włocławku należy do najstarszych w Polsce. Zostało ono utworzone przez Oddział Kujawski Polskiego...

Włocławek

Pałac Biskupi w Lublinie

Pałac Biskupi - pałac w Lublinie, znajdujący się przy ulicy Królewskiej. Kompleks...

Lublin

Park Linowy "Małpi Gaj"

powstał, z inicjatywy trzech instruktorów wspinaczki, zapalonych alpinistów, ludzi pełnych entuzjazmu i pozytywnej energii...

Zalesie Górne

Kąpielisko w Kącku

należy do Europejskiego programu ochrony przyrody. Od roku 2007 w obrębie jednego kilometra jest zakaz budowania...

Kąck

Kościół Św. Jana

Neogotycki kościół luterański z przełomu XIX i XX w.. Jest filią parafii ewangelicko-augsburskiej w Szczecinie.

Trzebiatów

Dworzec PKP Bielsko-Biała Główna

to największy dworzec kolejowy na terenie Bielska-Białej, posiadający według klasyfikacji PKP kategorię B...

Bielsko-Biała

Dom Ludowy w Sosnowcu

wybudowany został w latach 1902-1903 według projektu warszawskich architektów: Franciszka Lilpopa i Kazimierza Jankowskiego.

Sosnowiec

Pałac w Nacławiu

to eklektyczny pałac rodziny von Sendenów, wzniesiony na przełomie XIX i XX wieku. Przy pałacu znajduje się rozległy park dworski.

Nacław

Spichrze nad Brdą

stanowią niewielką, ale charakterystyczną dla Bydgoszczy pozostałość licznych podobnych starych magazynów zbożowych...

Bydgoszcz

Muzeum Rekordów i Osobliwości

Rodzinny Park Rozrywki "Rabkoland" w Rabce-Zdroju udostępnił Towarzystwu Kontroli Rekordów...

Rabka-Zdrój

Centrum Meteorologii i Energii Odnawialnej

to miejsce, w którym zainstalowane zostały zestawy urządzeń wraz z opisami, gdzie każda...

Ustroń

Galeria Miejsce Sztuki Officyna

W przestrzeniach m/s OFFicyna odbywają się prezentacje szeroko rozumianej sztuki ..

Szczecin

Stary Cmentarz Żydowski w Głubczycach

to kirkut założony w 1814 roku. Znajdował się przy ul. Sobieskiego. W 1939 roku cmentarz przeszedł na...

Głubczyce

Port we Władysławowie

Jest jednym z najważniejszych portów rybackich na Bałtyku pod względem ilości wyładowywanej ryby, liczby obsługiwanych kutrów ..

Władysławowo

Krynicki Park Zdrojowy

Niemal w samym centrum miasta znajduje się duży zadbany kompleks leśny z uroczymi alejkami, jakby stworzony do...

Krynica-Zdrój

Pałac w Koszęcinie

Zespół pałacowy w stylu klasycystycznym położony w centrum miejscowości Koszęcin. Obecna siedziba Państwowego Zespołu....

Koszęcin

Pomnik w Płaszowie - Symbol Zagłady Żydów

Polacy oraz goście z zagranicy przechodzą w pochodzie milczenia na teren byłego obozu koncentracyjnego...

Kraków

Kościół Św. Anny w Kalinówce

Parafię ufundował i kościół zbudował w 1511 roku Mikołaj Radziwiłł, wojewoda wileński. Fundację powiększył król...

Kalinówka Kościelna

Zalew Sulejowski

rozciąga się między Sulejowem, a Smardzewicami i jest największym zbiornikiem wodnym w centralnej Polsce, stanowiąc...

Sulejów

Autobusowe Linie Turystyczne

Z przystanku przy Bramie Portowej wyrusza autobus turystyczny Jelcz 043 zwany "ogórkiem".

Szczecin

Muzeum Szkolne w LO w Łapach

powstało w 1974 roku. Profesor Maria Mroczek umiejętnie wykorzystała ówczesny trend do tego...

Łapy

Żółty Szlak Rowerowy "Góra Lisica"

Rozpoczyna się i kończy na śródmiejskim rynku przed ratuszem w Złocieńcu. Jego długość wynosi 28,7 km.

Złocieniec

Muzeum Bajki w Łodzi

Z okazji Jubileuszu 60-lecia polskiej animacji Studio Filmowe Se-ma-for przygotowało wystawę, na której będzie można obejrzeć...

Łódź

Ośrodek "Borki" w Radomiu

jest ulubionym miejscem wypoczynku mieszkańców Radomia. Po modernizacji tereny rekreacyjne nad zalewem zyskały...

Radom

Trasa Słoneczna

Trasa: Manowo – Niedalino – Rosnowo – Zacisze – Manowo – dł. 30 km. (kolor czerwony). Trasa rozpoczyna się na parkingu ..

Manowo

Zabytkowa Kuźnia i Piekarnia

We wsi Kuniów istnieją szczątki XIX-wiecznych kuźni i piekarni. To kulturowe dziedzictwo obecnie znajduje się w rękach prywatnych...

Kuniów

Muzeum Narciarstwa w Wiśle

zorganizowano w Ośrodku Wypoczynkowo-Szkoleniowym "Ziemowit". Muzeum to jest jedyną tego typu placówką...

Wisła

Extreme Park Równica

to jedyny całoroczny park rozrywki w Polsce. Czynny codziennie. Park jest położony na malowniczym zboczu Równicy, idealnym na piesze...

Ustroń

Muzeum w Zelowie

mieści się na poddaszu kościoła ewangelicko-reformowanego w Zelowie oraz w jego zakrystii, która przystosowana została...

Zelów

Wodociągowa wieża ciśnień

Wieża ciśnień została wzniesiona w 1900 roku, w związku z budową wodociągów miejskich...

Chojnice

Cerkiew parafialna św. Jana Teologa

Cerkiew pod wezwaniem św. Jana Teologa w Chełmie – cerkiew parafialna...

Chełm

Kościół Świętej Trójcy

Kościół św. Trójcy znajduje się u zbiegu ulic Ostrowieckiej i Lubelskiej...

Radzyń Podlaski

Muzeum Witolda Gombrowicza we Wsoli

zlokalizowane jest w odrestaurowanym dworku we Wsoli koło Radomia. W muzeum można...

Wsola

Ratusz w Głogówku

to budowla późnorenesansowa, mieszcząca się pośrodku rynku. Pierwszy ratusz został zbudowany w połowie XIV...

Głogówek

Kino Centrum w Brzegu

swoją działalność, po kilkunastu latach przerwy, wznowiło w listopadzie 2004 roku. Jest to pełnometrażowe kino z 240 miejscami.

Brzeg

Muzeum Miejskie - Stary Zamek w Żywcu

Budowę obiektu przypisuje się książętom oświęcimskim lub Mikołajowi Strzale h. Kotwicz (I połowa XV wieku).

Żywiec

Kościół św. Klary w Kuleszach

Mieszkańcy Kulesz w 1936 roku zbudowali kaplicę, która została zniszczona w czasie drugiej wojny światowej.

Kulesze

Ogród Orientalny w Toruniu

W centrum miasta udało się stworzyć prawdziwą oazę spokoju, wzorowaną na japońskim stylu tworzenia ogrodów. Ogród orientalny...

Toruń

Wzgórze Szubieniczne

Miejsce szczególnie polecane dla wszystkich, którzy lubią czasem się bać. Miejsce najelpiej zwiedzać późno w nocy, gdy księżyc...

Reszel

Kościół Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Chlastawie

W miejscu obecnie istniejącego kościoła chlastawskiego istniała...

Chlastawa

Muzeum Wsi w Narwi

Marian Święcki – emeryt, kolekcjoner, pasjonat, właściciel interesującego Muzeum Wsi w Narwi. Pan Marian gromadzi w nim...

Narew

Kościół św. Marii Magdaleny

Pierwsze wzmianki o miejscowości pochodzą z 1291 r. i najprawdopodobniej w tym samym roku powstała ..

Kurzętnik

Kamienica Rydzikowska w Jarosławiu

powstała w XVI lub XVII wieku. Podcienia dobudował w 1615 roku Mikołaj Kulig z Muniny na zlecenie właściciela...

Jarosław

Muzeum Mineralogiczne

Muzeum Mineralogiczne w Szklarskiej Porębie ma jedne z najoryginalniejszych...

Szklarska Poręba

Kościół Przemienienia Pańskiego

W XV wieku z fundacji ówczesnych dziedziców wzniesiono w Przełęku pierwszy kościół filialny ..

Przełęk

Free Blues Club

jest nie tylko jednym z najlepszych klubów muzycznych w Szczecinie, lecz jest również jedynym prawdziwym klubem ..

Szczecin

Gazeta Cafe Kraków

to pierwsza w Krakowie kawiarnia prasowa. Gazeta Cafe ma ambicję stania się miejscem, gdzie ludzie kultury...

Kraków

Ruiny Pałacu Wdów

Pałac został wzniesiony prawdopodobnie na przełomie XVIII i XIX wieku przez Hochbergów z Książa...

Świebodzice

Jezioro Dominikowo Małe

Jest to niewielki zbiornik wodny, który położony jest w lesie, pomiędzy dwoma wsiami – Dominikowo i Chomętowo.

Dominikowo

Park linowy

Zapraszamy Państwa do Parku Linowego Spychowo położonego na terenie Stanicy Wodnej Spychowo w lasach Puszczy Piskiej, w miejscu ..

Spychowo

Latarnia Morska Gdańsk Nowy Port

Jedna z najpiękniejszych latarń morskich północnej Europy, mierząca 27 metrów wysokości Latarnia...

Gdańsk

Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego

mieści się na zabytkowej skarpie mokotowskiej, u zbiegu alei Wilanowskiej z ulicą Dominikańską...

Warszawa

Góra Lemana

to punkt położony na wysokości 220m n.p.m. w malowniczej wsi jaką jest Piaszno. Wieś ta jest oddalona o około 3km...

Piaszno

Ratusz w Lubomierzu

stanowi jedno z najciekawszych, wykształconych jeszcze w średniowieczu miasteczek Dolnego...

Lubomierz

Park miejski im. Stanisława Staszica

to jeden z najstarszych parków w Polsce, leżący w centrum Kielc, u południowego podnóża Wzgórza...

Kielce

Muzeum Ceramiki w Bolesławcu

posiada bogate zbiory kamionki bolesławieckiej - od najdawniejszej...

Bolesławiec

Golgota Beskidów

to droga krzyżowa wiodąca ze wsi Radziechowy (koło Żywca) na szczyt wzgórza Matyska (609m n.p.m.) w Beskidzie Śląskim, gdzie...

Radziechowy

Jack's City

- miasteczko westernowe zarządzane i prowadzone przez Stowarzyszenie...

Wrocław

Dawna Synagoga

Pierwszą synagogę w Babimoście zbudowano około 1700 roku. W 1799 roku wybudowano nową bożnicę, która wtopiona była...

Babimost

Filharmonia Zielonogórska im. Tadeusza Bairda

W centrum Zielonej Góry, w budynku wzniesionym w 1900 roku, znajduje się siedziba...

Zielona Góra

Galeria Handlowa "Bonarka City Center"

należy do grona największych galerii handlowych w Polsce. Znajdują się tu: około 270 firm, kinowy gigaplex...

Kraków

Galeria Sztuki im. W. i J. Kulczyckich

położona w pobliżu słynnej willi "Pod Jedlami", to murowany budynek w stylu dworkowym, wybudowany...

Zakopane

Kąpielisko Leśne

Korzystający z kąpieliska mają do dyspozycji trzy różnej wielkości baseny, a także brodzik dla najmłodszych. Dodatkową atrakcją dla....

Gliwice

Tawerna "Panorama"

Budynek dawnej tawerny "Standhalle Sak" wybudowano w 1840 r.; szybko stała się ona miejscem sobotnio-niedzielnych i wakacyjnych ..

Stepnica

Ośrodek Kultury

Nasz ośrodek jest samorządową instytucją kultury działającą na rzecz środowiska, w którym istnieje.

Brzeszcze

Lubuskie Muzeum Wojskowe w Drzonowie

Lubuskie Muzeum Wojskowe zostało utworzone przez dr Włodzimierza Kwaśniewicza, kustosza dyplomowanego.

Drzonów

Baszta Panieńska - Zastęp Rycerski z Chełmna

Od 1999 roku Baszta Panieńska stała się siedzibą Zastępu Rycerskiego z Chełmna. Można w niej...

Chełmno

Ratusz w Łęcznej

Ratusz w Łęcznej - taką nazwę nosi budynek wybudowany według planu opracowanego 15 stycznia...

Łęczna

Park wodny OLZA

Kompleks Zagroń to jedyne miejsce w Beskidach oferujące swoim Gościom nie tylko narty, ale również doskonałą zabawę w Parku....

Istebna

Rozsuwany Most

Jedyny w Polsce most pomiędzy Darłówkiem Wschodnim a Zachodnim z tzw. wieżą kontrolną, przy ul. Władysława IV.

Darłówko

Bieszczadzka Kolejka Leśna

Każdy, kto wybiera się w Bieszczady i trafi w okolice miejscowości Cisna, na pewno usłyszy o słynnej "bieszczadzkiej ciuchci"...

Majdan

Muzeum Bolesława Prusa w Nałęczowie

Muzeum biograficzno-literackie najwybitniejszego pisarza polskiego...

Nałęczów

Ruiny Zamku Tenczynek

Dziś możemy jedynie podziwiać ruiny XIV-wiecznego. Pierwsze wieści o Tenczynie pochodzą z 1319 roku...

Rudno

Jezioro Skotawsko Wielkie

to jezioro rynnowe o powierzchni około 80ha. Jezioro znajduje się w Parku Krajobrazowym Dolina Słupi. Nad jeziorem...

Skotawsko

Teatr Ecce Homo w Kielcach

powstał w 1996 roku, z inicjatywy nieżyjącego już artysty plastyka, ówczesnego dyrektora Państwowych Szkół Plastycznych...

Kielce

Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie