Startuj z nami!

www.czasnawypoczynek.pl

relaks, wypoczynek, zwiedzanie...

mapa polskich obiektów turystycznych
Regiony Polecane Kategorie Warto zobaczyć Oferty specjalne Dodaj obiekt


Noclegi - SZKLARSKA PORĘBA

Agroturystyka "Szamanówka" (ul. 11 Listopada 24 a)
Apartament "Ania" (ul. Turystyczna 3/2)
Apartament "Best" (ul. Górna 10 A)
Apartament "Cirrus" (ul. 11 Listopada 8/6)
Apartament "Cristal" (ul. Pstrowskiego 4a/11)
Apartament "Dziesiątka" (ul. Wincentego Pstrowskiego 4a/10)
Apartament "Impresja" (ul. Osiedle Huty 1a/12)
Apartament "Jola" (ul. 1 Maja 35F/18)
Apartament "Julia" (os. Podgórze 1B)
Apartament "Kaja" - Villa Avangarda (ul. Pstrowskiego 4a/7)
Apartament "Kinga" (ul. 1 Maja 35B)
Apartament "Małgosia" (ul. Szosa Czeska 4/24)
Apartament "Monika" (ul. 1 Maja 35F/7)
Apartament "Nad Kamieńczykiem" (ul. Turystyczna 10b/3)
Apartament "Natalia" (ul. Mała 1A/10)
Apartament "Ósemka" (ul. Jedności Narodowej 3/8)
Apartament "Pasja" w Willi Józefina (Szosa Czeska 4/10)
Apartament "Piątka" (ul. 1 Maja 35)
Apartament "Pod Szrenicą" (ul. 1 Maja 35C/23)
Apartament "Słoneczna Polana" (pl. Sportowy 7/8)
Apartament "Słoneczny Domek" (ul. Kasprowicza 13C)
Apartament "Szklarka 4" (ul. 1 Maja 35)
Apartament "Szklarka 6" (ul. Jeleniogórska 1a/4)
Apartament "U Bożeny" (ul. Obrońców Pokoju 15)
Apartament "U Maćkowiaków" (ul. Kolejowa 2)
Apartament "Z Widokiem" (ul. Górna 8/5)
Apartament "Zorza" (ul. 1 Maja 49)
Apartament 7 (ul. Franciszkańska 19A)
Apartament Dobra Wygoda (ul. Osiedle Podgórze 1/12)
Apartament Grażka (ul. Moniuszki 16/4)
Apartament Pele (ul. Mała 1e/3)
Apartament Słoneczny (ul. Wincentego Pstrowskiego 4a/12)
Apartament W&J (ul. Franciszkańska 19a/19)
Apartament Wojtek (ul. Górna 19)
Apartament Złoty Widok (ul. Górna 10a/12)
Apartament's "Józefina" (ul. Szosa Czeska 4)
Apartamenty "Izery" (ul. Batalionów Chłopskich 14)
Apartamenty "Limba" (ul. Pstrowskiego 6)
Apartamenty "Pod Siódemką" (ul. Obrońców Pokoju 7)
Apartamenty "Śnieżynka" (ul. Armii Czerwonej 12)
Apartamenty "U Bodzia" (ul. 1 Maja 45)
Apartamenty "U Bracholi" (Szosa Czeska 4)
Apartamenty "Widok" (ul. Pstrowskiego 4a/13 i 16)
Apartamenty LOLA (ul. Turystyczna 27)
Apartamenty Perli (ul. Słowackiego 3/1)
Apartamenty Poezja (ul. Mickiewicza 13/6)
Celna Chata (ul. 1 Maja 37A)
Centrum Rehabilitacji Rolników Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (ul. Kopernika 14)
Chata Izerska (ul. Piastowska 32)
Chata Sudecka "U Prezesa" (ul. Górna 10)
Chatka (ul. Kasprowicza 4)
Dom "Pod koziołkami" (ul. Kasprowicza 13F)
Dom "Przy Skale" (ul. Turystyczna 22 a)
Dom "Zielony Kamień" (ul. Parkowa 2)
Dom Bawaria Apartament Rich Mont (ul. Armii Czerwonej 10/9)
Dom Drozd (ul. Okrzei 16)
Dom Gościnny Lidia (ul. Matejki 1)
Dom Góralka (ul. Kilińskiego 2)
Dom Misyjny "Szarotka" (ul. 11 Listopada 6)
Dom Pod Wędrownym Aniołem (ul. Górna 31 A)
Dom Turysty "Olimpijczyk" (ul. Kilińskiego 10)
Dom Wczasowy "Aga" (ul. Piastowska 16)
Dom Wczasowy "Agnieszka" (ul. Wrzosowa 5)
Dom Wczasowy "Cis" (ul. Demokratów 1a)
Dom Wczasowy "Do Słońca" (ul. 11 Listopada 31)
Dom Wczasowy "Eden" (ul. Okrzei 13)
Dom Wczasowy "Hanka" (ul. Mickiewicza 17)
Dom Wczasowy "Jaś" (ul. Piastowska 27)
Dom Wczasowy "Minerał" (ul. Słowackiego 1)
Dom Wczasowy "Polon" (ul Górna 6)
Dom Wczasowy "Przemko" (ul. Okrzei 12)
Dom Wczasowy "Topaz" (ul. Prusa 3)
Dom Wczasowy Bożena (ul. Jedności Narodowej 18)
Dom Wczasowy"Przy Skałkach" (ul. 1 Maja 36a)
Dom Wczasów Dziecięcych i Promocji Zdrowia (ul. Chopina 6)
Dom Wycieczkowy "Janosik" (ul. Objazdowa 2)
Dom Wypoczynkowy "Bełchatów" (ul. Kilińskiego 4)
Dom Wypoczynkowy "Górnicza Strzecha" (ul. Wysoka 7)
Dom Wypoczynkowy "Marysieńka" (ul. Urocza 2)
Dom Wypoczynkowy "Milutka" (ul. Odrodzenia 35)
Dom Wypoczynkowy "Świteź" (ul. 1 Maja 34)
Dom Wypoczynkowy "Zdrowie" (ul. Słowackiego 18)
Dom z Bali "ASPAR" (ul. Kasprowicza 32a)
Domek "Sara" (ul. Caritas 1)
Domek Babci Gieni (ul. Konopnickiej 1)
Domki i Apartamenty "Dolina Szczęścia" (ul. 11 listopada 12a)
Dworek "Ślepowron" (ul. Szklana 6)
Gospodarstwo Agroturystyczne "Błękitny Paw" (ul. Górna 35)
Gospodarstwo Agroturystyczne "Złoty Kłos" (ul. Konopnickiej 5)
Gościniec "Adam" (ul. Okrzei 24)
Gościniec "Bolero" (ul. Wesoła 3)
Gościniec "Marcel" (ul. 1 Maja 21)
Gościniec "Orchidea" (ul. 1 Maja 37C)
Gościniec "Poezja" (ul. Czecha 8)
Górska Oaza (ul. Hutnicza 5b)
Hotel "Agat" (ul. 1 Maja 11)
Hotel "Bosman" (ul. Morcinka 2)
Hotel "Diament" i Domek Myśliwski (ul. Kilińskiego 22)
Hotel "Duch Gór" (ul. Okrzei 21a)
Hotel "Kryształ" Conference & Spa (ul. 1 Maja 19)
Hotel "Magnes" (ul. Kilińskiego 17)
Hotel "Pod Szrenicą" (ul. Broniewskiego 17)
Hotel "Sasanka" (ul. Słowackiego 4)
Hotel "Szklarka" (ul. 11 Listopada 18)
Hotel "Szrenica" (ul. Turystyczna 29)
Hotel "Szrenicowy Dwór" (ul. Wzgórze Paderewskiego 12)
Hotel "Villa Romantica" (ul. Partyzantów 8)
Hotel "Villa Wernera" (ul. Armii Krajowej 9)
Hotel Bornit (ul. Mickiewicza 21)
Hotel Wiktoria (ul. Jeleniogórska 3)
Hotelik "Jagna" (ul. Odrodzenia 9a)
Hotelik "Nad Potokiem" (ul. Jeleniogórska 9A)
Jackowa Chata (ul. Franciszkańska 16)
Kompleks "Rokosz" (ul. Matejki 2)
Kresowy Dwór Chawira (ul. Szosa Czeska 3)
Królowa Karkonoszy (ul. Słowackiego 11a)
Kwatera w Szklarskiej (ul. Demokratów 16)
Kwatery Prywatne KAMP (ul. Franciszkańska 19)
Leśna Chata (ul. 1 Maja 60 H)
Mieszkanie Do Wynajęcia "Zuzia" (os. Huty 4)
Noclegi - Dorota Dahrendorf (ul. Odrodzenia 1)
Osada Jeździecka "Beata" (ul. Wolności 19)
Ośrodek Górska Chata (ul. Wysoka 1)
Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy "Radość" Politechniki Wrocławskiej (ul. Muzealna 5)
Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy "Gawra" (ul. Turystyczna 24a)
Ośrodek Sportowo-Turystyczny "Maraton" (pl. Sportowy 5)
Ośrodek Szkolenia Sportu i Rekreacji "Mauritius" (ul. Dworcowa 6)
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "Wanda" (ul. Odrodzenia 33)
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy MSWiA "Olimp" (ul. 1 Maja 62)
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy MSWiA "Rzemieślnik" (ul. Górna 21)
Ośrodek Wczasowo-Wypoczynkowy "Ostoja" (ul. Wysoka 3)
Ośrodek Wczasowy "Sudety" (ul. Krasickiego 10)
Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy "Sonata" (ul. Moniuszki 17)
Ośrodek Wypoczynkowy "Dolomit" (ul. Wojska Polskiego 13-15)
Ośrodek Wypoczynkowy "Halny" (ul. Partyzantów 15)
Ośrodek Wypoczynkowy "SIŁA" (ul. Mickiewicza 19)
Ośrodek Wypoczynkowy "Stanica Górska" (ul. Obrońców Pokoju 12)
Ośrodek Wypoczynkowy "Tęcza" (ul. Górna 33)
Ośrodek Wypoczynkowy "Zofia" (ul. Wojska Polskiego 13,15,15a)
Pensjonat "Jeleni Róg" (ul. Franciszkańska 12)
Pensjonat "Arkadia" (ul. Odrodzenia 18)
Pensjonat "Belweder IV" (ul. Cicha 8)
Pensjonat "Boryna" (ul. Odrodzenia 13)
Pensjonat "Carmen" (ul. Broniewskiego 8)
Pensjonat "Claudia" (ul. Narciarska 1)
Pensjonat "Czajka" (ul. Batalionów Chłopskich 20)
Pensjonat "Danhem" (ul. Broniewskiego 1)
Pensjonat "Danuta" (ul. Narciarska 2)
Pensjonat "Etna" (ul. Mickiewicza 4)
Pensjonat "Fantazja" (ul. Jedności Narodowej 14)
Pensjonat "Finezja" (ul. Słoneczna 4A)
Pensjonat "Hubertus" (ul. Obrońców Pokoju 34)
Pensjonat "Jaś i Małgosia" (ul. Turystyczna 21a)
Pensjonat "Joanna" (ul. 1 Maja 60 D)
Pensjonat "Jural" (ul. Turystyczna 28)
Pensjonat "Kasia i Michał" (ul. Broniewskiego 6)
Pensjonat "Limba" (ul. Okrzei 23)
Pensjonat "Magdalena" (ul. Oficerska 2)
Pensjonat "Magnolia" (ul. 1 Maja 44c)
Pensjonat "Martin" (ul. Odrodzenia 7)
Pensjonat "Monika" (ul. Moniuszki 13)
Pensjonat "Opal" (ul. Bronka Czecha 13)
Pensjonat "Orla Skała" (ul. Orla Skała 2)
Pensjonat "Panta Rei" (ul. 1 Maja 50)
Pensjonat "Pod Modrzewiem" (ul. Okrzei 10 A)
Pensjonat "Pod Smerkami" (ul. Słowackiego 17)
Pensjonat "Pory Roku" (ul. Kilińskiego 16)
Pensjonat "Raad Na Uroczysku" (ul. Kołłątaja 3A)
Pensjonat "Renifer" (ul. Kołlątaja 2b)
Pensjonat "Reszyniec" (ul. Zielona 2)
Pensjonat "Rezidentz" (ul. Narciarska 6)
Pensjonat "Roxana" (ul. Odrodzenia 16)
Pensjonat "Sielanka" (ul. Spokojna 9)
Pensjonat "Sosnówka" (os. Podgórze 6)
Pensjonat "Sylwia" (ul. Franciszkańska 27)
Pensjonat "Śnieżka" (ul. Demokratów 34)
Pensjonat "Trans" (ul. Turystyczna 21)
Pensjonat "Victoria" (ul. Broniewskiego 11)
Pensjonat "Widokówka Karkonoska" (ul. Świerkowa 2)
Pensjonat "Willa Nova" (ul. Krótka 16)
Pensjonat "Willa Onyks" (ul. Narciarska 5)
Pensjonat "Zającówka" (ul. Krasińskiego 3)
Pensjonat "Zameczek" (ul. Piastowska 39)
Pensjonat "Zapiecek" (ul. Urocza 3A)
Pensjonat Rezydenz (ul. Narciarska 4)
Pokoiki (ul. Słoneczna 6)
Pokoje Gościnne "Globetrotter" (ul. Okrzei 2a)
Pokoje Gościnne "Marzanna" (ul. Gimnazjalna 2)
Pokoje Gościnne - Czesław Przybylski (ul. Chopina 8)
Pokoje Gościnne - Jolanta Bieszcz (ul. 11 Listopada 9)
Pokoje Gościnne - Konopka Lidia (ul. Moniuszki 4)
Pokoje Gościnne - Krystyna Krupska-Szelest (ul. Leśna 6)
Pokoje Gościnne - Teresa Piasecka (ul. Górna 23A)
Pokoje Gościnne - Żmudziński (ul. Leśna 4)
Pokoje Gościnne " Art-turystyka" (ul. Demokratów 30)
Pokoje Gościnne "Agata" (ul. B. Czecha 2)
Pokoje Gościnne "Aleksandra" (ul. Moniuszki 21)
Pokoje Gościnne "Alfreda" (ul. Moniuszki 2)
Pokoje Gościnne "Alpina" (ul. Okrzei 22)
Pokoje Gościnne "AMULET" Hanna Turska (ul. Kasprowicza 8)
Pokoje Gościnne "Anabela" (ul. Demokratów 2)
Pokoje Gościnne "Ara" (ul. Okrzei 16a)
Pokoje Gościnne "Arnica" (ul. 11 Listopada 24 c)
Pokoje Gościnne "Arnika Górska" (ul. Kołłątaja 16)
Pokoje Gościnne "Arnika" (ul. Broniewskiego 16)
Pokoje Gościnne "Arnita" (ul. Krótka 1)
Pokoje Gościnne "Aster" (ul. Broniewskiego 15)
Pokoje Gościnne "Aura" (ul. Kasprowicza 5)
Pokoje Gościnne "Bajeczka" (ul. Kasprowicza 13a)
Pokoje Gościnne "Bajka" (ul. Turystyczna 18)
Pokoje Gościnne "Basia" (ul. Moniuszki 7/1)
Pokoje Gościnne "Bastek" (ul. Franciszkańska 9)
Pokoje Gościnne "Belweder VI" (ul. Buczka 4)
Pokoje Gościnne "Biały Domek" (ul. Górna 15a)
Pokoje Gościnne "Caro" (ul. Wiosenna 14)
Pokoje Gościnne "Celestyn" (ul. Caritas 1a)
Pokoje Gościnne "Chatka Puchatka" (ul. 11 Listopada 35)
Pokoje Gościnne "Cykada" (ul. 1 Maja 37d)
Pokoje Gościnne "Cytryn" (ul. Kilińskiego 21)
Pokoje Gościnne "Daglezja" (ul. Armii Krajowej 8)
Pokoje Gościnne "Dom Pod Lasem" (ul. Armii Krajowej 1b)
Pokoje Gościnne "Domeczek" (ul. Kasprowicza 39)
Pokoje Gościnne "Dominika" (ul. Demokratów 13)
Pokoje Gościnne "Domino" (ul. 11 Listopada 11)
Pokoje Gościnne "Dorota" (ul. Demokratów 18)
Pokoje Gościnne "Eliza" (ul. Odrodzenia 8B)
Pokoje Gościnne "Elpi" (ul. Franciszkańska 32b)
Pokoje Gościnne "Ewa" (ul. Odrodzenia 6b)
Pokoje Gościnne "Gabro" (ul. Moniuszki 15)
Pokoje Gościnne "Gazdówka" (ul. Górna 26)
Pokoje Gościnne "Górska Idylla" (ul. Wzgórze Paderewskiego 2)
Pokoje Gościnne "Halzbi" (ul. Słowackiego 3/2)
Pokoje Gościnne "Hellen" (ul. Turystyczna 17)
Pokoje Gościnne "Irys" (ul. Broniewskiego 3)
Pokoje Gościnne "Izabela" (ul. Leśna 2)
Pokoje Gościnne "Jaga" (ul. 11 Listopada 24D)
Pokoje Gościnne "Jagustynka" (ul. Odrodzenia 12)
Pokoje Gościnne "Jędruś" (ul. Krótka 4)
Pokoje Gościnne "Joanna" (ul. Dolna 19)
Pokoje Gościnne "Joker" (ul. Górna 15/1)
Pokoje Gościnne "Jolanta" (ul. Wiosenna 12)
Pokoje Gościnne "Kacprowy" (ul. Turystyczna 28A)
Pokoje Gościnne "Karolina" (ul. Partyzantów 1a)
Pokoje Gościnne "Krystan" (ul. Okrzei 14)
Pokoje Gościnne "Kuba" Krystyna Ilnicka (ul. Franciszkańska 15)
Pokoje Gościnne "Lawenda" (ul. Moniuszki 8)
Pokoje Gościnne "Leśny Domek" (ul. Turystyczna 24)
Pokoje Gościnne "Magda" (ul. Makuszyńskiego 6)
Pokoje Gościnne "Modrzewianka" (ul. Wojska Polskiego 17)
Pokoje Gościnne "Na Stromej" (ul. Stroma 2)
Pokoje Gościnne "Na Wzgórzu" (ul. Wzgórze Paderewskiego 4)
Pokoje Gościnne "Nad Stawem" (ul. Makuszyńskiego 7)
Pokoje Gościnne "Oaza" (ul. Słowackiego 15)
Pokoje Gościnne "Pajączek" (ul. Kolejowa 22A)
Pokoje Gościnne "Pawłówka" (ul. Franciszkańska 23)
Pokoje Gościnne "Pod Chybotkiem" (ul. Tadeusza Kościuszki 1)
Pokoje Gościnne "Pod Dębem" (ul. Słowackiego 9B)
Pokoje Gościnne "Pod Jedynką" (ul. Moniuszki 1)
Pokoje Gościnne "Ponderosa" (ul. Hofmana 11)
Pokoje Gościnne "Promyk" (ul. Moniuszki 9)
Pokoje Gościnne "Przy Szlaku" (ul. Objazdowa 6)
Pokoje Gościnne "Rafa Roman" (ul. Turystyczna 30)
Pokoje Gościnne "Relaks" (ul. Franciszkańska 35)
Pokoje Gościnne "Relax" (ul. Wiosenna 8)
Pokoje Gościnne "Scots" (ul. Kilińskiego 11a)
Pokoje Gościnne "Skalnik" (ul. Moniuszki 23)
Pokoje Gościnne "Skalny" (ul. Broniewskiego 5)
Pokoje Gościnne "Szymonówka" (ul. Kasprowicza 28)
Pokoje Gościnne "Świerkowa Chata" (ul. Armii Krajowej 17)
Pokoje Gościnne "Tajfun" (ul. Turystyczna 17a)
Pokoje Gościnne "Tyrolczyk" (ul. Wyszyńskiego 1A)
Pokoje Gościnne "U Bolesława" (ul. 11 Listopada 7)
Pokoje Gościnne "U Krzyśka" (ul. Hofmana 9)
Pokoje Gościnne "U Mirka" (ul. Hutnicza 3)
Pokoje Gościnne "U Orła" (ul. Górna 23)
Pokoje Gościnne "U Reni" (ul. 1 Maja 66)
Pokoje Gościnne "U Wioli" (ul. Kilińskiego 9/2)
Pokoje Gościnne "U Wodza" (ul. Gimnazjalna 5)
Pokoje Gościnne "Venus" (Osiedle Huty 11/1)
Pokoje Gościnne "Wacówka" (ul. Kilińskiego 15a)
Pokoje Gościnne "Weekend" (ul. Krótka 2)
Pokoje Gościnne "Widok" (ul. Jedności Narodowej 15)
Pokoje Gościnne "Wiking" (ul. Mickiewicza 23)
Pokoje Gościnne "Wysoka 5" (ul. Wysoka 5)
Pokoje Gościnne "Zakątek u Przyjaciół" (ul. Spokojna 7)
Pokoje Gościnne "Zofia" (ul. Kardynała Wyszyńskiego 1)
Pokoje Gościnne PASJA-SPORT (ul. Dolna 6/3)
Pokoje Gościnne Sikorka (ul. Sikorskiego 7/6)
Pokoje u Robsona (ul. Hofmana 15)
Rezydencja "Koralja" (ul. Bolesława Prusa 5)
Rezydencja "Lolobrygida" (ul. Turystyczna 25)
Rezydencja "Panorama" (ul. Franciszkańska 5)
Rezydencja "Parkowa" (ul. Parkowa 2a)
Rezydencja "Piastowska" (ul. Piastowska 41)
Schronisko "Kamieńczyk" (skrytka pocztowa 47)
Schronisko "U Rumcajsa" (ul. Żeromskiego 19)
Schronisko PTTK "Hala Szrenicka" (skrytka pocztowa 165)
Schronisko PTTK "Pod Łabskim Szczytem" (skrytka pocztowa 167)
Schronisko Turystyczne "Chatka Robaczka" (ul. Żeromskiego 23)
Szkolne Schronisko Młodzieżowe "Wojtek" (ul. Piastowska 1)
Villa "Grace" (ul. Hutnicza 9)
Villa "Roma" (ul. Turystyczna 23a)
Villa Contra (ul. Demokratów 22)
Willa "Aduś" (ul. Odrodzenia 8A)
Willa "Alfa" (ul. Turystyczna 28 A)
Willa "Alka" (ul. Krótka 12)
Willa "Ambra" (ul. Mała 5B)
Willa "Ametyst" (ul. Broniewskiego 14)
Willa "Anna Maria" (ul. Narciarska 3)
Willa "Anna" (ul. Wolności 15)
Willa "Arka" (ul. Bronka Czecha 16)
Willa "Asia" (ul. Kasprowicza 19)
Willa "Aspen" (ul. Broniewskiego 4)
Willa "Aurum" (ul. Matejki 12)
Willa "Azalia" (ul. Armii Krajowej 1E)
Willa "Biała Dolina" (ul. M. Konopnickiej 1a)
Willa "Bolko" (ul. Broniewskiego 12)
Willa "Cross" (ul. Odrodzenia 37)
Willa "Cyprys" (ul. Pstrowskiego 2)
Willa "Cztery Pory Roku" (ul. Okrzei 18)
Willa "Echo" (ul. Odrodzenia 11)
Willa "Ewa" (ul. Krótka 20)
Willa "Gaj" (ul. Broniewskiego 7)
Willa "Gencjana" (ul. Okrzei 26)
Willa "Gracja" (ul. Broniewskiego 6)
Willa "Gratka" (ul. 1 Maja 31)
Willa "Grażyna" (ul. Rataja 1)
Willa "Hejnówka" (ul. Demokratów 20)
Willa "Hektor" (ul. Broniewskiego 10)
Willa "Helena" i "Bacówka" (ul. Demokratów 12)
Willa "Izery" (ul. Wzgórze Paderewskiego 8)
Willa "Jaskółka" (ul. Wolności 10)
Willa "Kamila" (ul. Wzgórze Paderewskiego 1)
Willa "Krystyna" (ul. Demokratów 4)
Willa "Lena" (ul. Odrodzenia 6)
Willa "Liczyrzepa" (ul. Słowackiego 8)
Willa "Magnat" (ul. Demokratów 10)
Willa "Marta" (ul. Armii Krajowej 32)
Willa "Monte Rosa" (ul. Okrzei 15)
Willa "Monticus" (ul. Górna 17)
Willa "Montis" (ul. Kasprowicza 32E)
Willa "Na Cichej" (ul. Cicha 2)
Willa "Odrodzenie" (ul. Odrodzenia 5)
Willa "Oko I" (os. Podgórze 13)
Willa "Olimp Retro" (ul. 1 Maja 64)
Willa "Padama" (ul. Armii Krajowej 28)
Willa "Parkowa" (ul. Parkowa 3)
Willa "PAWEŁ" (ul. Demokratów 6)
Willa "Perełka" (ul. Krótka 24)
Willa "Pod Lasem" (ul. Moniuszki 18)
Willa "Pod Różami" (ul. 1 Maja 43a)
Willa "Pod Szrenicą" (ul. Okrzei 4)
Willa "Pokusa" (ul. Okrzei 11)
Willa "Polny Krzew" (ul. Muzealna 3)
Willa "Poranek" (ul. Obrońców Pokoju 11)
Willa "Potoki" (ul. Wesoła 2)
Willa "Róż" (ul. 1 Maja 33)
Willa "Słoneczko" (ul. Turystyczna 7)
Willa "Słoneczna Róża" (ul. Mickiewicza 15)
Willa "Słoneczna" (ul. Słoneczna 9)
Willa "Stefan" (ul. 11 Listopada 29)
Willa "Storczyk" (ul. Moniuszki 25)
Willa "Troll" (ul. Turystyczna 23)
Willa "Ulla" (ul. 1 maja 53A)
Willa "W Dole" (ul. Franciszkańska 26)
Willa "Wanta" (ul. Bronka Czecha 18A)
Willa "Wrzos" (ul. Wrzosowa 3)
Willa "Zacisze" (ul. Caritas 2)
Willa "Zakręt" (ul. Górna 4)
Willa "Zielony Domek" (ul. Kasprowicza 2)
Willa Mona (ul. Obrońców Pokoju 8)
Zajazd "Poręba" (ul. Jeleniogórska 7)

Zobacz również:

Agroturystyka Szklarska Poręba
Apartamenty Szklarska Poręba
Campingi Szklarska Poręba
Domki letniskowe Szklarska Poręba
Domy wczasowe Szklarska Poręba
Hostele Szklarska Poręba
Hotele Szklarska Poręba
Internaty Szklarska Poręba
Kwatery Szklarska Poręba
Motele Szklarska Poręba
Ośrodki wypoczynkowe Szklarska Poręba
Pałace Szklarska Poręba
Pensjonaty Szklarska Poręba
Pokoje Szklarska Poręba
Pola namiotowe Szklarska Poręba
Sanatoria Szklarska Poręba
Schroniska Szklarska Poręba
SPA Szklarska Poręba
Wille Szklarska Poręba
Zajazdy Szklarska Poręba
Pozostałe Szklarska Poręba
Pensjonat Villa Siesta

Zapraszamy na niezapomniane wakacje nad morzem w Mielnie, w naszym pensjonacie położonym 200m od plaży głównej. Ceny od 40zł/os...

Villa "Martin"

Położona w malowniczej miejscowości u podnóża Beskidu Żywieckiego. Do dyspozycji jest 19 miejsc noclegowych...

HAVET Hotel
Resort & Spa*****

W pobliżu jednej z piękniejszych plaż w Polsce, nad Morzem Bałtyckim w miejscowości Dźwirzyno, znajduje się niezwykłe...

zamów reklamę >>>
Dwa zamki i dwa warowne dwory królewskie w Bieczu

W historii tego jednego z najstarszych miast polskich napotykamy 4 obiekty...

Biecz

Kościół św. Antoniego Padewskiego w Przemyślu

to kościół wybudowany w XVII wieku w stylu barokowym, użytkowany przez Zakon Franciszkanów nazywanych...

Przemyśl

Szlak Fortyfikacyjny

Szlak architektury militarnej prowadzący po wschodniej stronie ujścia Świny, początek od ul. Artyleryjskiej.

Świnoujście

Zamek w Kazimierzu Dolnym

Obecnie na wzgórzu znajdują się tylko ruiny monumentalnej budowli...

Kazimierz Dolny

Stara Kolonia

to unikalne w skali kraju osiedle robotnicze, ok. 100 domów, zachowane do dziś w kształcie sprzed ponad stu lat. Jest to historyczne...

Nowy Sącz

Muzeum Techniki i Włókiennictwa

to oddział Muzeum w Bielsku-Białej, utworzony w 1979 roku. Aktualnie ekspozycja zajmuje dwie kondygnacje.

Bielsko-Biała

Kamienica "Pod Złotym Dzbanem"

- średniowieczna kamienica w południowej pierzei Rynku (tzw. "Pierzei Złotego Pucharu"...

Wrocław

Pałac w Kopicach

to obecnie ruiny pałacu, znajdującego się Kopicach w województwie opolskim. Historia pałacu sięga 1360 roku, kiedy to był...

Kopice

Poczet Królów i Książąt Polski (Sala Królewska)

Sala Królewska mieści się w auli Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Mieczysława Karłowicza...

Mielec

Kolej gondolowa

Kolei gondolowa na Stóg Izerski. Budowa rozpoczęła się w maju 2007 roku. Po ukończeniu budowy...

Świeradów-Zdrój

Kościół MB Nieustającej Pomocy

Kościół został zbudowany w 1338 r. W 1475 dobudowano boczne kaplice, gdzie umiejscowiono zakrystię ..

Świdwin

Ośrodek Edukacji Regionalnej

Jeśli będziesz kiedyś jechać z Brzeska do Nowego Wiśnicza, koniecznie odwiedź Ośrodek Edukacji Regionalnej w....

Stary Wiśnicz

Muzeum Okręgowe w Tarnowie - Gmach Główny

Kamienica renesansowa (Rynek 20) została wzniesiona około 1565 roku, piętrowa z podcieniem i obszerną...

Tarnów

Kanał Mioduński

Jest kolejnym z kanałów na szlaku wielkich jezior mazurskich. Jego długość wynosi 1920 metrów, a przebiega w płaskim terenie ..

Mioduńskie

Kościół p.w. Św. Barbary

ulokowany jest na cmentarzu katolickim. Jego powstanie datowane jest na 1505 rok. Kościół znajduje się przy rozwidleniu dróg do...

Strzelce Opolskie

Piramida w Brodnicy

Niemal naprzeciwko kościoła franciszkanów znajduje się nieco zaniedbany park. To dawny cmentarz ewangelicki, użytkowany...

Brodnica

Muzeum Budownictwa Ludowego Park Etnograficzny

Początki istnienia tego miejsca sięgają 1909 roku, kiedy w Królewcu, ówczesnej...

Olsztynek

Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

Parafia Wniebowzięcia NMP to najstarsza raciborska parafia (powstała przed 1246 rokiem), która swym zasięgiem...

Racibórz

Budynek dworca PKP

wybudowany w latach 1859-1860 i przebudowany w 1895 roku jest jedną z najokazalszych budowli na linii kolejowej...

Przemyśl

Rodzinny Park Atrakcji

to: Park Dinozaurów, Bajkowa Kraina, place zabaw, żywe zwierzęta i urządzenia rekreacyjne. Posiadamy bogatą ofertę...

Rybnik

Więzienie w Kaliszu

jest zabytkiem będącym w użytku, znajduje się na ul. Łodzkiej 2. Pseudoromański budynek kaliskiego...

Kalisz

Stacja Narciarska na Wierchu Rusińskim

w Bukowinie Tatrzańskiej oferuje narciarzom doskonałe warunki do uprawiania białego szaleństwa.

Bukowina Tatrzańska

Most toruński w Koninie

Most znajduje się przy ul. Wojska Polskiego w Koninie. Usytuowany niedaleko Placu Wolności...

Konin

Centrum Handlowe "Karolinka"

jest największym kompleksem handlowo-usługowym, a także miejscem spotkań rodziny i przyjaciół.

Opole

Archiwum Państwowe

Wzniesiony na początku lat 80. XIX w. jako szpital, do końca I Wojny Światowej pod zarządem administracji wojskowej.

Koszalin

Najdłuższy Rynek w Europie

Pułtusk to jedno z najstarszych miast Mazowsza. Jego położenie nad Narwią, na skrzyżowaniu głównych szlaków...

Pułtusk

Cerkiew greckokatolicka pw. św. Wielkiego Męczennika Dymitra

Czarna to duża wieś bieszczadzka mieszcąca się na trasie wielkiej obwodnicy...

Czarna Górna

Arboretum pałacowe

Założone na koniec XIX wieku przez hrabiego Rothenburga. Znajdziemy tutaj drzewa egzotyczne iglaste, liściaste i wiele innych roślin...

Nietków

Muzeum Motoryzacji i Techniki w Białymstoku

mieści się na terenie tzw. Węglówki przy ul. Węglowej (tereny dawnej jednostki wojskowej).

Białystok

Ośrodek Narciarski "Pod Dziedzicem" w Gogołowie

Ulokowane są tu doskonale przygotowane stoki narciarskie zasilane przez trzy wyciągi talerzykowe.

Gogołów

Centrum Tańca "Ananday"

jest profesjonalną placówką, mamy najlepszych instruktorów - specjalistów w swoich dziedzinach tańca. Prowadzimy kursy...

Kraków

Stado Ogierów Książ

Położony na terenie kompleksu zamkowego zabytkowy obiekt stanowiący niegdyś stajnię i...

Wałbrzych

Hala sportowa w Brzeszczach

W hali istnieje możliwość gry w: piłkę nożną, siatkową, koszykową, tenisa ziemnego, tenisa stołowego...

Brzeszcze

Plaża miejska i deptak

Plaża miejska w Augustowie to ulubione miejsce odpoczynku tutejszych mieszkańców. Zlokalizowana nad pięknym jeziorem Białym przyciąga....

Augustów

Największe Graffiti na Świecie - Łódź

Największe graffiti na świecie można zobaczyć przy ul. Piotrkowskiej 152 w Łodzi. Dzieło odsłonięto 30.11.2001.

Łódź

Mały Staw - Kocioł Małego Stawu

to jedno z najpiękniejszych miejsc w Karkonoszach...

Karpacz

Cerkiew greckokatolicka pw. Narodzenia NP Marii

W Górach Sanocko-Turczańskich, w kępie drzew, przy drodze prowadzącej z Krościenka...

Ustrzyki Dolne

Wąwozy Roztocza

Roztocze to kraina położona pomiędzy Wyżyną Lubelską a Kotliną Sandomierską...

Kawęczynek

Groń Jana Pawła II

to szczyt górski w Beskidzie Andrychowskim (wschodnia część Beskidu Małego). Szczyt, razem z pobliskim Leskowcem...

Rzyki

Nowa Brama

Obwarowania w Słupsku wzniesiono w okresie czasu od początku XIV w. do połowy XV w. Wszystkie bramy były zbudowane z cegły ..

Słupsk

Galeria Sztuki Współczesnej

W Galerii odbywają się liczne wystawy dzieł znamienitych zarówno polskich jak i zagranicznych twórców.

Kołobrzeg

Kompleks Sportowo - Rekreacyjny

Obiekt sportowy przy ul. Nehringa został zbudowany w 1949r. Od lipca 2006 roku właścicielem kompleksu ..

Szczecin

Pałac opatów w Oliwie

Najstarsza część budynku, tzw. Stary Pałac, powstała w XV wieku. W I połowie XVII wieku dobudowano do niego tzw. Nowy Pałac, który był...

Gdańsk

Szlak Rowerowy niebieski

W połowie drogi między Wałczem a Ostrowcem położona jest po prawej stronie leśniczówka Wałcz. Cofamy się 200 m w stronę ..

Wałcz

Kaplica Bożego Grobu w Żaganiu

to replika Bożego Grobu w Jerozolimie, w jego średniowiecznej postaci. Kaplica usytuowana jest...

Żagań

Kapliczka ku czci św. Rozalii

Wybudowana została w 1883 r. w podzięce za opiekę nad mieszkańcami w czasie epidemii dżumy w latach...

Jastarnia

Las Lublinek w Łodzi

położony jest w południowo-zachodniej części miasta w granicach administracyjnych dzielnicy Łódź-Polesie, w pobliżu dawnej wsi...

Łódź

Synagoga Zasańska w Przemyślu

przez dokładnie 47 lat była centrum religijnym i socjalnym zasymilowanej ludności żydowskiej na Zasaniu.

Przemyśl

Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie