Startuj z nami!

www.czasnawypoczynek.pl

relaks, wypoczynek, zwiedzanie...

mapa polskich obiektów turystycznych
Regiony Polecane Kategorie Warto zobaczyć Oferty specjalne Dodaj obiekt


Noclegi - SZKLARSKA PORĘBA

Agroturystyka "Szamanówka" (ul. 11 Listopada 24 a)
Apartament "Ania" (ul. Turystyczna 3/2)
Apartament "Best" (ul. Górna 10 A)
Apartament "Cirrus" (ul. 11 Listopada 8/6)
Apartament "Cristal" (ul. Pstrowskiego 4a/11)
Apartament "Dziesiątka" (ul. Wincentego Pstrowskiego 4a/10)
Apartament "Impresja" (ul. Osiedle Huty 1a/12)
Apartament "Jola" (ul. 1 Maja 35F/18)
Apartament "Julia" (os. Podgórze 1B)
Apartament "Kaja" - Villa Avangarda (ul. Pstrowskiego 4a/7)
Apartament "Kinga" (ul. 1 Maja 35B)
Apartament "Małgosia" (ul. Szosa Czeska 4/24)
Apartament "Monika" (ul. 1 Maja 35F/7)
Apartament "Nad Kamieńczykiem" (ul. Turystyczna 10b/3)
Apartament "Natalia" (ul. Mała 1A/10)
Apartament "Ósemka" (ul. Jedności Narodowej 3/8)
Apartament "Pasja" w Willi Józefina (Szosa Czeska 4/10)
Apartament "Piątka" (ul. 1 Maja 35)
Apartament "Pod Szrenicą" (ul. 1 Maja 35C/23)
Apartament "Słoneczna Polana" (pl. Sportowy 7/8)
Apartament "Słoneczny Domek" (ul. Kasprowicza 13C)
Apartament "Szklarka 4" (ul. 1 Maja 35)
Apartament "Szklarka 6" (ul. Jeleniogórska 1a/4)
Apartament "U Bożeny" (ul. Obrońców Pokoju 15)
Apartament "U Maćkowiaków" (ul. Kolejowa 2)
Apartament "Z Widokiem" (ul. Górna 8/5)
Apartament "Zorza" (ul. 1 Maja 49)
Apartament 7 (ul. Franciszkańska 19A)
Apartament Dobra Wygoda (ul. Osiedle Podgórze 1/12)
Apartament Grażka (ul. Moniuszki 16/4)
Apartament Pele (ul. Mała 1e/3)
Apartament Słoneczny (ul. Wincentego Pstrowskiego 4a/12)
Apartament W&J (ul. Franciszkańska 19a/19)
Apartament Wojtek (ul. Górna 19)
Apartament Złoty Widok (ul. Górna 10a/12)
Apartament's "Józefina" (ul. Szosa Czeska 4)
Apartamenty "Izery" (ul. Batalionów Chłopskich 14)
Apartamenty "Limba" (ul. Pstrowskiego 6)
Apartamenty "Pod Siódemką" (ul. Obrońców Pokoju 7)
Apartamenty "Śnieżynka" (ul. Armii Czerwonej 12)
Apartamenty "U Bodzia" (ul. 1 Maja 45)
Apartamenty "U Bracholi" (Szosa Czeska 4)
Apartamenty "Widok" (ul. Pstrowskiego 4a/13 i 16)
Apartamenty LOLA (ul. Turystyczna 27)
Apartamenty Perli (ul. Słowackiego 3/1)
Apartamenty Poezja (ul. Mickiewicza 13/6)
Celna Chata (ul. 1 Maja 37A)
Centrum Rehabilitacji Rolników Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (ul. Kopernika 14)
Chata Izerska (ul. Piastowska 32)
Chata Sudecka "U Prezesa" (ul. Górna 10)
Chatka (ul. Kasprowicza 4)
Dom "Pod koziołkami" (ul. Kasprowicza 13F)
Dom "Przy Skale" (ul. Turystyczna 22 a)
Dom "Zielony Kamień" (ul. Parkowa 2)
Dom Bawaria Apartament Rich Mont (ul. Armii Czerwonej 10/9)
Dom Drozd (ul. Okrzei 16)
Dom Gościnny Lidia (ul. Matejki 1)
Dom Góralka (ul. Kilińskiego 2)
Dom Misyjny "Szarotka" (ul. 11 Listopada 6)
Dom Pod Wędrownym Aniołem (ul. Górna 31 A)
Dom Turysty "Olimpijczyk" (ul. Kilińskiego 10)
Dom Wczasowy "Aga" (ul. Piastowska 16)
Dom Wczasowy "Agnieszka" (ul. Wrzosowa 5)
Dom Wczasowy "Cis" (ul. Demokratów 1a)
Dom Wczasowy "Do Słońca" (ul. 11 Listopada 31)
Dom Wczasowy "Eden" (ul. Okrzei 13)
Dom Wczasowy "Hanka" (ul. Mickiewicza 17)
Dom Wczasowy "Jaś" (ul. Piastowska 27)
Dom Wczasowy "Minerał" (ul. Słowackiego 1)
Dom Wczasowy "Polon" (ul Górna 6)
Dom Wczasowy "Przemko" (ul. Okrzei 12)
Dom Wczasowy "Topaz" (ul. Prusa 3)
Dom Wczasowy Bożena (ul. Jedności Narodowej 18)
Dom Wczasowy"Przy Skałkach" (ul. 1 Maja 36a)
Dom Wczasów Dziecięcych i Promocji Zdrowia (ul. Chopina 6)
Dom Wycieczkowy "Janosik" (ul. Objazdowa 2)
Dom Wypoczynkowy "Bełchatów" (ul. Kilińskiego 4)
Dom Wypoczynkowy "Górnicza Strzecha" (ul. Wysoka 7)
Dom Wypoczynkowy "Marysieńka" (ul. Urocza 2)
Dom Wypoczynkowy "Milutka" (ul. Odrodzenia 35)
Dom Wypoczynkowy "Świteź" (ul. 1 Maja 34)
Dom Wypoczynkowy "Zdrowie" (ul. Słowackiego 18)
Dom z Bali "ASPAR" (ul. Kasprowicza 32a)
Domek "Sara" (ul. Caritas 1)
Domek Babci Gieni (ul. Konopnickiej 1)
Domki i Apartamenty "Dolina Szczęścia" (ul. 11 listopada 12a)
Dworek "Ślepowron" (ul. Szklana 6)
Gospodarstwo Agroturystyczne "Błękitny Paw" (ul. Górna 35)
Gospodarstwo Agroturystyczne "Złoty Kłos" (ul. Konopnickiej 5)
Gościniec "Adam" (ul. Okrzei 24)
Gościniec "Bolero" (ul. Wesoła 3)
Gościniec "Marcel" (ul. 1 Maja 21)
Gościniec "Orchidea" (ul. 1 Maja 37C)
Gościniec "Poezja" (ul. Czecha 8)
Górska Oaza (ul. Hutnicza 5b)
Hotel "Agat" (ul. 1 Maja 11)
Hotel "Bosman" (ul. Morcinka 2)
Hotel "Diament" i Domek Myśliwski (ul. Kilińskiego 22)
Hotel "Duch Gór" (ul. Okrzei 21a)
Hotel "Kryształ" Conference & Spa (ul. 1 Maja 19)
Hotel "Magnes" (ul. Kilińskiego 17)
Hotel "Pod Szrenicą" (ul. Broniewskiego 17)
Hotel "Sasanka" (ul. Słowackiego 4)
Hotel "Szklarka" (ul. 11 Listopada 18)
Hotel "Szrenica" (ul. Turystyczna 29)
Hotel "Szrenicowy Dwór" (ul. Wzgórze Paderewskiego 12)
Hotel "Villa Romantica" (ul. Partyzantów 8)
Hotel "Villa Wernera" (ul. Armii Krajowej 9)
Hotel Bornit (ul. Mickiewicza 21)
Hotel Wiktoria (ul. Jeleniogórska 3)
Hotelik "Jagna" (ul. Odrodzenia 9a)
Hotelik "Nad Potokiem" (ul. Jeleniogórska 9A)
Jackowa Chata (ul. Franciszkańska 16)
Kompleks "Rokosz" (ul. Matejki 2)
Kresowy Dwór Chawira (ul. Szosa Czeska 3)
Królowa Karkonoszy (ul. Słowackiego 11a)
Kwatera w Szklarskiej (ul. Demokratów 16)
Kwatery Prywatne KAMP (ul. Franciszkańska 19)
Leśna Chata (ul. 1 Maja 60 H)
Mieszkanie Do Wynajęcia "Zuzia" (os. Huty 4)
Noclegi - Dorota Dahrendorf (ul. Odrodzenia 1)
Osada Jeździecka "Beata" (ul. Wolności 19)
Ośrodek Górska Chata (ul. Wysoka 1)
Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy "Radość" Politechniki Wrocławskiej (ul. Muzealna 5)
Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy "Gawra" (ul. Turystyczna 24a)
Ośrodek Sportowo-Turystyczny "Maraton" (pl. Sportowy 5)
Ośrodek Szkolenia Sportu i Rekreacji "Mauritius" (ul. Dworcowa 6)
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "Wanda" (ul. Odrodzenia 33)
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy MSWiA "Olimp" (ul. 1 Maja 62)
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy MSWiA "Rzemieślnik" (ul. Górna 21)
Ośrodek Wczasowo-Wypoczynkowy "Ostoja" (ul. Wysoka 3)
Ośrodek Wczasowy "Sudety" (ul. Krasickiego 10)
Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy "Sonata" (ul. Moniuszki 17)
Ośrodek Wypoczynkowy "Dolomit" (ul. Wojska Polskiego 13-15)
Ośrodek Wypoczynkowy "Halny" (ul. Partyzantów 15)
Ośrodek Wypoczynkowy "SIŁA" (ul. Mickiewicza 19)
Ośrodek Wypoczynkowy "Stanica Górska" (ul. Obrońców Pokoju 12)
Ośrodek Wypoczynkowy "Tęcza" (ul. Górna 33)
Ośrodek Wypoczynkowy "Zofia" (ul. Wojska Polskiego 13,15,15a)
Pensjonat "Jeleni Róg" (ul. Franciszkańska 12)
Pensjonat "Arkadia" (ul. Odrodzenia 18)
Pensjonat "Belweder IV" (ul. Cicha 8)
Pensjonat "Boryna" (ul. Odrodzenia 13)
Pensjonat "Carmen" (ul. Broniewskiego 8)
Pensjonat "Claudia" (ul. Narciarska 1)
Pensjonat "Czajka" (ul. Batalionów Chłopskich 20)
Pensjonat "Danhem" (ul. Broniewskiego 1)
Pensjonat "Danuta" (ul. Narciarska 2)
Pensjonat "Etna" (ul. Mickiewicza 4)
Pensjonat "Fantazja" (ul. Jedności Narodowej 14)
Pensjonat "Finezja" (ul. Słoneczna 4A)
Pensjonat "Hubertus" (ul. Obrońców Pokoju 34)
Pensjonat "Jaś i Małgosia" (ul. Turystyczna 21a)
Pensjonat "Joanna" (ul. 1 Maja 60 D)
Pensjonat "Jural" (ul. Turystyczna 28)
Pensjonat "Kasia i Michał" (ul. Broniewskiego 6)
Pensjonat "Limba" (ul. Okrzei 23)
Pensjonat "Magdalena" (ul. Oficerska 2)
Pensjonat "Magnolia" (ul. 1 Maja 44c)
Pensjonat "Martin" (ul. Odrodzenia 7)
Pensjonat "Monika" (ul. Moniuszki 13)
Pensjonat "Opal" (ul. Bronka Czecha 13)
Pensjonat "Orla Skała" (ul. Orla Skała 2)
Pensjonat "Panta Rei" (ul. 1 Maja 50)
Pensjonat "Pod Modrzewiem" (ul. Okrzei 10 A)
Pensjonat "Pod Smerkami" (ul. Słowackiego 17)
Pensjonat "Pory Roku" (ul. Kilińskiego 16)
Pensjonat "Raad Na Uroczysku" (ul. Kołłątaja 3A)
Pensjonat "Renifer" (ul. Kołlątaja 2b)
Pensjonat "Reszyniec" (ul. Zielona 2)
Pensjonat "Rezidentz" (ul. Narciarska 6)
Pensjonat "Roxana" (ul. Odrodzenia 16)
Pensjonat "Sielanka" (ul. Spokojna 9)
Pensjonat "Sosnówka" (os. Podgórze 6)
Pensjonat "Sylwia" (ul. Franciszkańska 27)
Pensjonat "Śnieżka" (ul. Demokratów 34)
Pensjonat "Trans" (ul. Turystyczna 21)
Pensjonat "Victoria" (ul. Broniewskiego 11)
Pensjonat "Widokówka Karkonoska" (ul. Świerkowa 2)
Pensjonat "Willa Nova" (ul. Krótka 16)
Pensjonat "Willa Onyks" (ul. Narciarska 5)
Pensjonat "Zającówka" (ul. Krasińskiego 3)
Pensjonat "Zameczek" (ul. Piastowska 39)
Pensjonat "Zapiecek" (ul. Urocza 3A)
Pensjonat Rezydenz (ul. Narciarska 4)
Pokoiki (ul. Słoneczna 6)
Pokoje Gościnne "Globetrotter" (ul. Okrzei 2a)
Pokoje Gościnne "Marzanna" (ul. Gimnazjalna 2)
Pokoje Gościnne - Czesław Przybylski (ul. Chopina 8)
Pokoje Gościnne - Jolanta Bieszcz (ul. 11 Listopada 9)
Pokoje Gościnne - Konopka Lidia (ul. Moniuszki 4)
Pokoje Gościnne - Krystyna Krupska-Szelest (ul. Leśna 6)
Pokoje Gościnne - Teresa Piasecka (ul. Górna 23A)
Pokoje Gościnne - Żmudziński (ul. Leśna 4)
Pokoje Gościnne " Art-turystyka" (ul. Demokratów 30)
Pokoje Gościnne "Agata" (ul. B. Czecha 2)
Pokoje Gościnne "Aleksandra" (ul. Moniuszki 21)
Pokoje Gościnne "Alfreda" (ul. Moniuszki 2)
Pokoje Gościnne "Alpina" (ul. Okrzei 22)
Pokoje Gościnne "AMULET" Hanna Turska (ul. Kasprowicza 8)
Pokoje Gościnne "Anabela" (ul. Demokratów 2)
Pokoje Gościnne "Ara" (ul. Okrzei 16a)
Pokoje Gościnne "Arnica" (ul. 11 Listopada 24 c)
Pokoje Gościnne "Arnika Górska" (ul. Kołłątaja 16)
Pokoje Gościnne "Arnika" (ul. Broniewskiego 16)
Pokoje Gościnne "Arnita" (ul. Krótka 1)
Pokoje Gościnne "Aster" (ul. Broniewskiego 15)
Pokoje Gościnne "Aura" (ul. Kasprowicza 5)
Pokoje Gościnne "Bajeczka" (ul. Kasprowicza 13a)
Pokoje Gościnne "Bajka" (ul. Turystyczna 18)
Pokoje Gościnne "Basia" (ul. Moniuszki 7/1)
Pokoje Gościnne "Bastek" (ul. Franciszkańska 9)
Pokoje Gościnne "Belweder VI" (ul. Buczka 4)
Pokoje Gościnne "Biały Domek" (ul. Górna 15a)
Pokoje Gościnne "Caro" (ul. Wiosenna 14)
Pokoje Gościnne "Celestyn" (ul. Caritas 1a)
Pokoje Gościnne "Chatka Puchatka" (ul. 11 Listopada 35)
Pokoje Gościnne "Cykada" (ul. 1 Maja 37d)
Pokoje Gościnne "Cytryn" (ul. Kilińskiego 21)
Pokoje Gościnne "Daglezja" (ul. Armii Krajowej 8)
Pokoje Gościnne "Dom Pod Lasem" (ul. Armii Krajowej 1b)
Pokoje Gościnne "Domeczek" (ul. Kasprowicza 39)
Pokoje Gościnne "Dominika" (ul. Demokratów 13)
Pokoje Gościnne "Domino" (ul. 11 Listopada 11)
Pokoje Gościnne "Dorota" (ul. Demokratów 18)
Pokoje Gościnne "Eliza" (ul. Odrodzenia 8B)
Pokoje Gościnne "Elpi" (ul. Franciszkańska 32b)
Pokoje Gościnne "Ewa" (ul. Odrodzenia 6b)
Pokoje Gościnne "Gabro" (ul. Moniuszki 15)
Pokoje Gościnne "Gazdówka" (ul. Górna 26)
Pokoje Gościnne "Górska Idylla" (ul. Wzgórze Paderewskiego 2)
Pokoje Gościnne "Halzbi" (ul. Słowackiego 3/2)
Pokoje Gościnne "Hellen" (ul. Turystyczna 17)
Pokoje Gościnne "Irys" (ul. Broniewskiego 3)
Pokoje Gościnne "Izabela" (ul. Leśna 2)
Pokoje Gościnne "Jaga" (ul. 11 Listopada 24D)
Pokoje Gościnne "Jagustynka" (ul. Odrodzenia 12)
Pokoje Gościnne "Jędruś" (ul. Krótka 4)
Pokoje Gościnne "Joanna" (ul. Dolna 19)
Pokoje Gościnne "Joker" (ul. Górna 15/1)
Pokoje Gościnne "Jolanta" (ul. Wiosenna 12)
Pokoje Gościnne "Kacprowy" (ul. Turystyczna 28A)
Pokoje Gościnne "Karolina" (ul. Partyzantów 1a)
Pokoje Gościnne "Krystan" (ul. Okrzei 14)
Pokoje Gościnne "Kuba" Krystyna Ilnicka (ul. Franciszkańska 15)
Pokoje Gościnne "Lawenda" (ul. Moniuszki 8)
Pokoje Gościnne "Leśny Domek" (ul. Turystyczna 24)
Pokoje Gościnne "Magda" (ul. Makuszyńskiego 6)
Pokoje Gościnne "Modrzewianka" (ul. Wojska Polskiego 17)
Pokoje Gościnne "Na Stromej" (ul. Stroma 2)
Pokoje Gościnne "Na Wzgórzu" (ul. Wzgórze Paderewskiego 4)
Pokoje Gościnne "Nad Stawem" (ul. Makuszyńskiego 7)
Pokoje Gościnne "Oaza" (ul. Słowackiego 15)
Pokoje Gościnne "Pajączek" (ul. Kolejowa 22A)
Pokoje Gościnne "Pawłówka" (ul. Franciszkańska 23)
Pokoje Gościnne "Pod Chybotkiem" (ul. Tadeusza Kościuszki 1)
Pokoje Gościnne "Pod Dębem" (ul. Słowackiego 9B)
Pokoje Gościnne "Pod Jedynką" (ul. Moniuszki 1)
Pokoje Gościnne "Ponderosa" (ul. Hofmana 11)
Pokoje Gościnne "Promyk" (ul. Moniuszki 9)
Pokoje Gościnne "Przy Szlaku" (ul. Objazdowa 6)
Pokoje Gościnne "Rafa Roman" (ul. Turystyczna 30)
Pokoje Gościnne "Relaks" (ul. Franciszkańska 35)
Pokoje Gościnne "Relax" (ul. Wiosenna 8)
Pokoje Gościnne "Scots" (ul. Kilińskiego 11a)
Pokoje Gościnne "Skalnik" (ul. Moniuszki 23)
Pokoje Gościnne "Skalny" (ul. Broniewskiego 5)
Pokoje Gościnne "Szymonówka" (ul. Kasprowicza 28)
Pokoje Gościnne "Świerkowa Chata" (ul. Armii Krajowej 17)
Pokoje Gościnne "Tajfun" (ul. Turystyczna 17a)
Pokoje Gościnne "Tyrolczyk" (ul. Wyszyńskiego 1A)
Pokoje Gościnne "U Bolesława" (ul. 11 Listopada 7)
Pokoje Gościnne "U Krzyśka" (ul. Hofmana 9)
Pokoje Gościnne "U Mirka" (ul. Hutnicza 3)
Pokoje Gościnne "U Orła" (ul. Górna 23)
Pokoje Gościnne "U Reni" (ul. 1 Maja 66)
Pokoje Gościnne "U Wioli" (ul. Kilińskiego 9/2)
Pokoje Gościnne "U Wodza" (ul. Gimnazjalna 5)
Pokoje Gościnne "Venus" (Osiedle Huty 11/1)
Pokoje Gościnne "Wacówka" (ul. Kilińskiego 15a)
Pokoje Gościnne "Weekend" (ul. Krótka 2)
Pokoje Gościnne "Widok" (ul. Jedności Narodowej 15)
Pokoje Gościnne "Wiking" (ul. Mickiewicza 23)
Pokoje Gościnne "Wysoka 5" (ul. Wysoka 5)
Pokoje Gościnne "Zakątek u Przyjaciół" (ul. Spokojna 7)
Pokoje Gościnne "Zofia" (ul. Kardynała Wyszyńskiego 1)
Pokoje Gościnne PASJA-SPORT (ul. Dolna 6/3)
Pokoje Gościnne Sikorka (ul. Sikorskiego 7/6)
Pokoje u Robsona (ul. Hofmana 15)
Rezydencja "Koralja" (ul. Bolesława Prusa 5)
Rezydencja "Lolobrygida" (ul. Turystyczna 25)
Rezydencja "Panorama" (ul. Franciszkańska 5)
Rezydencja "Parkowa" (ul. Parkowa 2a)
Rezydencja "Piastowska" (ul. Piastowska 41)
Schronisko "Kamieńczyk" (skrytka pocztowa 47)
Schronisko "U Rumcajsa" (ul. Żeromskiego 19)
Schronisko PTTK "Hala Szrenicka" (skrytka pocztowa 165)
Schronisko PTTK "Pod Łabskim Szczytem" (skrytka pocztowa 167)
Schronisko Turystyczne "Chatka Robaczka" (ul. Żeromskiego 23)
Szkolne Schronisko Młodzieżowe "Wojtek" (ul. Piastowska 1)
Villa "Grace" (ul. Hutnicza 9)
Villa "Roma" (ul. Turystyczna 23a)
Villa Contra (ul. Demokratów 22)
Willa "Aduś" (ul. Odrodzenia 8A)
Willa "Alfa" (ul. Turystyczna 28 A)
Willa "Alka" (ul. Krótka 12)
Willa "Ambra" (ul. Mała 5B)
Willa "Ametyst" (ul. Broniewskiego 14)
Willa "Anna Maria" (ul. Narciarska 3)
Willa "Anna" (ul. Wolności 15)
Willa "Arka" (ul. Bronka Czecha 16)
Willa "Asia" (ul. Kasprowicza 19)
Willa "Aspen" (ul. Broniewskiego 4)
Willa "Aurum" (ul. Matejki 12)
Willa "Azalia" (ul. Armii Krajowej 1E)
Willa "Biała Dolina" (ul. M. Konopnickiej 1a)
Willa "Bolko" (ul. Broniewskiego 12)
Willa "Cross" (ul. Odrodzenia 37)
Willa "Cyprys" (ul. Pstrowskiego 2)
Willa "Cztery Pory Roku" (ul. Okrzei 18)
Willa "Echo" (ul. Odrodzenia 11)
Willa "Ewa" (ul. Krótka 20)
Willa "Gaj" (ul. Broniewskiego 7)
Willa "Gencjana" (ul. Okrzei 26)
Willa "Gracja" (ul. Broniewskiego 6)
Willa "Gratka" (ul. 1 Maja 31)
Willa "Grażyna" (ul. Rataja 1)
Willa "Hejnówka" (ul. Demokratów 20)
Willa "Hektor" (ul. Broniewskiego 10)
Willa "Helena" i "Bacówka" (ul. Demokratów 12)
Willa "Izery" (ul. Wzgórze Paderewskiego 8)
Willa "Jaskółka" (ul. Wolności 10)
Willa "Kamila" (ul. Wzgórze Paderewskiego 1)
Willa "Krystyna" (ul. Demokratów 4)
Willa "Lena" (ul. Odrodzenia 6)
Willa "Liczyrzepa" (ul. Słowackiego 8)
Willa "Magnat" (ul. Demokratów 10)
Willa "Marta" (ul. Armii Krajowej 32)
Willa "Monte Rosa" (ul. Okrzei 15)
Willa "Monticus" (ul. Górna 17)
Willa "Montis" (ul. Kasprowicza 32E)
Willa "Na Cichej" (ul. Cicha 2)
Willa "Odrodzenie" (ul. Odrodzenia 5)
Willa "Oko I" (os. Podgórze 13)
Willa "Olimp Retro" (ul. 1 Maja 64)
Willa "Padama" (ul. Armii Krajowej 28)
Willa "Parkowa" (ul. Parkowa 3)
Willa "PAWEŁ" (ul. Demokratów 6)
Willa "Perełka" (ul. Krótka 24)
Willa "Pod Lasem" (ul. Moniuszki 18)
Willa "Pod Różami" (ul. 1 Maja 43a)
Willa "Pod Szrenicą" (ul. Okrzei 4)
Willa "Pokusa" (ul. Okrzei 11)
Willa "Polny Krzew" (ul. Muzealna 3)
Willa "Poranek" (ul. Obrońców Pokoju 11)
Willa "Potoki" (ul. Wesoła 2)
Willa "Róż" (ul. 1 Maja 33)
Willa "Słoneczko" (ul. Turystyczna 7)
Willa "Słoneczna Róża" (ul. Mickiewicza 15)
Willa "Słoneczna" (ul. Słoneczna 9)
Willa "Stefan" (ul. 11 Listopada 29)
Willa "Storczyk" (ul. Moniuszki 25)
Willa "Troll" (ul. Turystyczna 23)
Willa "Ulla" (ul. 1 maja 53A)
Willa "W Dole" (ul. Franciszkańska 26)
Willa "Wanta" (ul. Bronka Czecha 18A)
Willa "Wrzos" (ul. Wrzosowa 3)
Willa "Zacisze" (ul. Caritas 2)
Willa "Zakręt" (ul. Górna 4)
Willa "Zielony Domek" (ul. Kasprowicza 2)
Willa Mona (ul. Obrońców Pokoju 8)
Zajazd "Poręba" (ul. Jeleniogórska 7)

Zobacz również:

Agroturystyka Szklarska Poręba
Apartamenty Szklarska Poręba
Campingi Szklarska Poręba
Domki letniskowe Szklarska Poręba
Domy wczasowe Szklarska Poręba
Hostele Szklarska Poręba
Hotele Szklarska Poręba
Internaty Szklarska Poręba
Kwatery Szklarska Poręba
Motele Szklarska Poręba
Ośrodki wypoczynkowe Szklarska Poręba
Pałace Szklarska Poręba
Pensjonaty Szklarska Poręba
Pokoje Szklarska Poręba
Pola namiotowe Szklarska Poręba
Sanatoria Szklarska Poręba
Schroniska Szklarska Poręba
SPA Szklarska Poręba
Wille Szklarska Poręba
Zajazdy Szklarska Poręba
Pozostałe Szklarska Poręba
HAVET Hotel
Resort & Spa*****

W pobliżu jednej z piękniejszych plaż w Polsce, nad Morzem Bałtyckim w miejscowości Dźwirzyno, znajduje się niezwykłe...

Villa "Martin"

Położona w malowniczej miejscowości u podnóża Beskidu Żywieckiego. Do dyspozycji jest 19 miejsc noclegowych...

Pensjonat Villa Siesta

Zapraszamy na niezapomniane wakacje nad morzem w Mielnie, w naszym pensjonacie położonym 200m od plaży głównej. Ceny od 40zł/os...

zamów reklamę >>>
Kościół św. Mikołaja w Sulęcinie

Budowę kościoła rozpoczęto od wykonania korpusu nawowego, który pierwotnie był dłuższy o co najmniej...

Sulęcin

Puszcza Gorzowska

to kompleks leśny położony na Równinie Gorzowskiej i Pojezierzu Myśliborskim pomiędzy Gorzowem Wielkopolskim...

Strzelce Krajeńskie

Park Wodny w Hajnówce

został uroczyście otwarty w grudniu 2009 roku. Jest to najnowocześniejszy wodny kompleks rekreacyjno–sportowy w woj. podlaskim.

Hajnówka

Rezerwat Glebowy Bielica

Rezerwat glebowo - florystyczny o pow. 1,30 ha leży u podnóża północno - zachodniego zbocza Góry Chełmskiej.

Koszalin

Stacja Badawcza PAN

W latach pięćdziesiątych utworzono w Popielnie placówkę Polskiej Akademii Nauk. Podstawowym celem jej powołania było dążenie do ..

Ruciane-Nida

Bateria Nadbrzeżna Goeben

Wybudowana w latach trzydziestych XX w. na wyspie Wolin bateria ciężkiej artylerii nadbrzeżnej.

Świnoujście

Muzeum im. księdza Stanisława Staszica

Muzeum w Hrubieszowie powstało w 1965 i gromadzi zabytki z zakresu historii...

Hrubieszów

Kościół Trójcy Świętej w Baldwinowicach

to drewniano-murowana świątynia znajdująca się przy trasie z Namysłowa do Kępna, jedna z najstarszych...

Baldwinowice

Kolej Krzesełkowa Na Hali Gąsienicowej

Trasa narciarska w kotle Gąsienicowym w Tatrach, jest udostępniana narciarzom przy odpowiednich warunkach...

Zakopane

Dawny Klasztor Bonifratrów

został wybudowany po 1678 roku przez o.o. Bonifratów, którzy zostali sprowadzeni do Przemyśla przez biskupa Jana Stanisława...

Przemyśl

Spichrze nad Brdą

stanowią niewielką, ale charakterystyczną dla Bydgoszczy pozostałość licznych podobnych starych magazynów zbożowych...

Bydgoszcz

Pomnik Fryderyka Chopina

Stoi przed budynkiem Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia, dawnym Domem Wdów. Popiersie kompozytora wykonał w 1963 r....

Oleśnica

Teatr Polski w Bielsku-Białej

30 września 1890 roku bielski Teatr Miejski, zaprojektowany przez cenionego wiedeńskiego architekta Emila von Förstera, został...

Bielsko-Biała

Baszta Krośnieńska

jest średniowieczną basteją systemu fortyfikacji Kożuchowa, położoną w północno-zachodniej części miasta, przez miejscową...

Kożuchów

Magiczne Grobowce i Kurhany Borkowo

Megality, kamienne budowle z epoki neolitu z przed prawie 5 tys. lat, znajdują się w lesie pod Borkowem.

Borkowo

Przystań Rybacka w Chłopach

jest położona przy plaży w centrum miejscowości Chłopy. Przed południem można tutaj obserwować rybaków...

Chłopy

Zielonogórski Ośrodek Kultury "Amfiteatr"

powstał w 1974 roku z połączenia Miejskiego Ośrodka Kultury i Poradni Kulturalno-Oświatowej.

Zielona Góra

Cmentarz Żydowski w Torzymiu

został założony w drugiej połowie XIX wieku. Położony jest na wschód od drogi z Torzymia do Sulęcin.

Torzym

Cmentarz Centralny

Największy i najpiękniejszy w Polsce cmentarz, który ma bardziej charakter parku niż miejsca wiecznego spoczynku. Projekt wykonał ..

Szczecin

Jaskinia "Piekło"

to jaskinia położona na północno-zachodnim stoku Góry Żakowej w Paśmie Zelejowskim, na wschód od Gałęzic.

Skiby

Brama Pyrzycka

Wznoszona już w XIII wieku wraz z pierwszymi fortyfikacjami obronnymi, wtedy jeszcze w formie osobnych wież. Niespełna ..

Stargard Szczeciński

Cmentarz Żydowski w Czarnkowie

Kirkut został założony w XIX wieku. W czasie okupacji hitlerowskiej został zdewastowany...

Czarnków

Parafia Rzymskokatolicka NMP

w Mińsku Mazowieckim należy do najstarszych w diecezji warszawsko-praskiej. Pierwszy drewniany...

Mińsk Mazowiecki

Park Dinozaurów w Karłowie

Na powierzchni 8300m2 powstał Park Dinozaurów, w którym postawiono 30 figur...

Karłów

Katedra w Radomiu

to trójnawowa bazylika z transeptem o bogato rozczłonkowanej fasadzie z dominującą rozetą i trzema portalami. Projekt nawiązuje...

Radom

Lodowisko w Wadowicach

Miłośników łyżew i dobrej zabawy zapraszamy na największe w okolicy lodowisko. Obiekt ma znakomitą lokalizację...

Wadowice

Ruiny Huty Józef

Huta w Samsonowie powstała z inicjatywy Stanisława Staszica w latach 1818-23. Zakończyła działalność w 1866 po pożarze...

Samsonów

Kościół Nawiedzenia NMP w Klępsku

to unikatowy przykład sztuki protestanckiej z elementami renesansowymi. W tej świątyni współistnieją dwie...

Klępsk

Szpitalik oddział Muzeum Ziemi Puckiej

Dzieje puckiego szpitalnictwa sięgają XIV w., gdy mieszczanie utworzyli poza murami miasta pierwszy ..

Puck

Kościół Bożego Ciała w Krakowie

to gotycki kościół Kanoników Regularnych Laterańskich. Kościół stanowi urbanistyczny akcent rozległego...

Kraków

Budynek Magistratu w Żyrardowie

powstał około 1910 roku. Pierwotnie na parterze po lewej stronie od wejścia mieścił się sklep fabryczny...

Żyrardów

Odwach

Wzniesiony w początku lat dwudziestych XVIII wieku. Odwach jest budowlą barokową z arkadowymi podcieniami.

Stargard Szczeciński

Kościół pw. św. Mikołaja

Początki kościoła św. Mikołaja sięgają pierwszej połowy XIII wieku, kiedy to w 1228 roku...

Świebodzice

Filharmonia Łódzka im. Artura Rubinsteina

została założona w 1915 roku jako Łódzka Orkiestra Symfoniczna. 17 lutego 1915 roku odbył się premierowy...

Łódź

Kamienica Celejowska w Kazimierzu Dolnym

Kamienica Celejowska (oddział Muzeum Nadwiślańskiego)...

Kazimierz Dolny

Bazylika konkatedralna św. Jakuba

Kościół wznoszony od założenia miasta, z końcem XIV w. ukończony korpus świątyni i trzykondygnacyjna ....

Olsztyn

Muzeum Regionalne w Kutnie

mieści się w budynku dawnego Ratusza, wzniesionego w latach 1843-1845, według projektu architektonicznego...

Kutno

Brama Chełmińska,

zwana też Kamienną, budowana była w latach 1310-40 i nadbudowana w roku 1370. Odnawiana w latach: 1898, 1972, 1985.

Brodnica

Rejsy Po Jeziorze Czorsztyńskim

Polecamy serdecznie rejsy statkiem - statkami tzw. gondolami po Jeziorze Zalewie Czorsztyńskim!

Czorsztyn

Plac Ignacego Daszyńskiego w Opolu

zlokalizowany jest w centrum Opola. Znajduje się tu mały park oraz fontanna, tzw. opolska Ceres.

Opole

Kościół Św. Brata Alberta Chmielowskiego w Mońkach

Drugą parafię w Mońkach erygował 23 V 1997 roku abp Stanisław Szymecki. Pierwszym proboszczem...

Mońki

Kościół Matki Bożej Bieszczadzkiej

Parafia Matki Bożej Bieszczadzkiej w Ustrzykach Dolnych-Jasienu to parafia rzymskokatolicka, należąca...

Ustrzyki Dolne

Aquapark w Brzegu

jest obiektem rekreacyjnym, w którym zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania techniczne. Gwarantuje ona wysoką...

Brzeg

Kościół św. Antoniego w Strzelnikach

to gotycki kościół datowany na XIII wiek. Pierwotnie był to kościół p.w. św. Wawrzyńca. Obecna wieża...

Strzelniki

Pomnik Bawarczyków w Toruniu

to pomnik wzniesiony w 1888 roku dla upamiętnienia brygady bawarskiej, która przez dwa miesiące w...

Toruń

Park Szczęśliwicki

to ogromny kompleks położony na styku dwóch dzielnic: Ochoty i Włoch. Park ten proponuje odwiedzającym wiele atrakcji...

Warszawa

Park Linowy Podjanowszczyzna

Trasa niska wysokość ok 2m, 16 przeszkód, minimalny wzrost uczestnika to 130cm. Atrakcje na trasie...

Sokółka

Kompleks Odkrytych Basenów w Wołowie

W naszym kompleksie basenów otwartych istnieje możliwość podgrzewania wody, co umożliwia...

Wołów

Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie