|
"Hotel Sonata"
ul. Świerczewskiego 2, 57-340 Duszniki-Zdrój
tel./fax (74) 866-95-04, tel. kom 601-169-090
|
 |
Wysyłanie e-maila do obiektu
Trzygwiazdkowy Hotel Sonata to obiekt z "duszą" – łączy w sobie elegancję oraz nowoczesność i wygodę. Naszym gościom zapewniamy miłą atmosferę oraz profesjonalną obsługę, co w połączeniu ze smaczną kuchnią sprawia, że goście czują się u nas jak w domu. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty.
Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy komfortowe i przestronne pokoje 1, 2, 3 osobowe i apartamenty – wszystkie łazienki z natryskami, suszarkami do włosów oraz zestawem kosmetyków. Dogodna lokalizacja i wysoki standard usług oraz miła rodzinna atmosfera czynią nasz Hotel godnym uwagi.

To szczególne miejsce dla tych, którzy pragną spokoju, ciszy i oczekują wypoczynku w doskonałych warunkach, a także pragną skorzystać z rozrywek i atrakcji znajdujących się w Dusznikach Zdroju.
Bardzo eleganckie a zarazem ciepłe, przytulne wnętrze wyróżnia nas spośród innych. Wystrój każdego pokoju i apartamentu zaspokoi potrzeby każdego gościa.
Do dyspozycji gości:
- klimatyzowana restauracja
- klimatyzowana kawiarnia
- sala bilardowa
- masaże
- sauny
- sale konferencyjne
- grill
- dozorowany parking
- WiFi - bezprzewodowy Internet
- galeria obrazów
Pokoje
Na naszych gości czekają eleganckie przestronne pokoje, wszystkie posiadające kompleksowo wyposażone łazienki (prysznic, suszarka do włosów, kosmetyki do pielęgnacji), telefot, radio, TV-SAT, LED. Wystrój i wyposażenie pokoi oraz łazienek harmonijnie komponują się z ogólnym wizerunkiem obiektu.
Posiadamy pokoje 1, 2, 3 osobowe i apartamenty oraz pokoje studio składające się z 2 pokoi i łazienki.
Do dyspozycji gości:
- sauna
- bilard
- masaże
- w pobliżu Grota Solna
- basen kryty
- piesze szlaki turystyczne
- wyciągi i trasy narciarskie
Konferencje

Hotel Sonata umożliwia organizację konferencji. Dysponujemy trzema salami konferencyjnymi:
- sala konferencyjna na 20 osób
- sala konferencyjna na 40 osób
- sala konferencyjna na 100 osób
Wszystkie sale są klimatyzowane. Sale wyposażone są w sprzęt konferencyjny: komputery, projektor multimedialny, TV, VHS, DVD kino domowe, kamera, flip-charty, rzutnik pisma, ksero, fax, Internet bezprzewodowy na całym Hotelu. Istnieje możliwość tłumaczeń symulacyjnych.
W przerwach konferencji, szkoleń? zapewniamy: kawę, herbatę, wodę mineralną, soki, ciasteczka.
Wybór klimatyzowanych sal szkoleniowych w Hotelu*** Sonata to pewność prowadzenia każdego typu spotkania:
- szkolenia
- konferencje
- bankiety
- rozmowy rekrutacyjne
- imprezy integracyjne
- i inne
W calu uzyskania szczegółów oferty konferencyjnej i dodatkowych informacji prosimy o kontakt z recepcją. Proponujemy konkurencyjne ceny.
Gastronomia
Przyjeżdżając do Hotelu*** Sonata obok wypoczynku w komfortowych warunkach mogą Państwo liczyć również na doskonałe dania serwowane w naszej restauracji. Naszą specjalnością jest kuchnia staropolska. Stylowy wystrój a także miła i profesjonalna obsługa pozwolą Państwu docenić walory naszej kuchni. Wszystkie potrawy przyrządzane są bezpośrednio przed podaniem.
Dbamy o to, aby produkty z których przygotowujemy nasze potrawy były świeże, pochodziły od sprawdzonych dostawców i spełniały wszelkie kryteria i normy pod względem walorów smakowych, jak i norm żywienia.
Ten obiekt należy do następujących kategorii: - Hotele
- Sale konferencyjne
|
 |
Pensjonat Villa Siesta
Zapraszamy na niezapomniane wakacje nad morzem w Mielnie, w naszym pensjonacie położonym 200m od plaży głównej. Ceny od 40zł/os... |
 |
HAVET Hotel Resort & Spa*****
W pobliżu jednej z piękniejszych plaż w Polsce, nad Morzem Bałtyckim w miejscowości Dźwirzyno, znajduje się niezwykłe... |
 |
Villa "Martin"
Położona w malowniczej miejscowości u podnóża Beskidu Żywieckiego. Do dyspozycji jest 19 miejsc noclegowych... |
zamów reklamę >>>
 |
Muzeum Papiernictwaw Dusznikach-Zdroju jest jedyną prowadzoną w sposób profesjonalny placówką muzealną... |
Duszniki-Zdrój, odległość: 0.47km |
 |
Pijalnia Wód MineralnychDuszniki-Zdrój posiadają całoroczną bazę uzdrowiskową i turystyczną... |
Duszniki-Zdrój, odległość: 0.68km |
 |
Błędne SkałyNazwa niepowtarzalnego labiryntu skalnego obejmującego grzbiet Skalniaka (915m n.p.m.) wyrzeźbionego... |
Kudowa-Zdrój, odległość: 7.94km |
 |
Huta Szkła "BARBARA"Polanicka huta należy do kilku nielicznych na Dolnym Śląsku i Ziemi Kłodzkiej, które... |
Polanica-Zdrój, odległość: 8.18km |
 |
Fort Karola w Górach StołowychFort Karola wzniesiono na Górze Ptak 841 m n.p.m. w roku 1870, była... |
Karłów, odległość: 8.51km |
 |
Droga Stu Zakrętów - górska droga (odcinek drogi wojewódzkiej nr 387) łącząca Radków przez Karłów i Lisią Przełęcz... |
Kudowa-Zdrój, odległość: 8.51km |
 |
Białe Skały i Skalne Grzyby - zgrupowanie dużych skał 20-30m wys. przy żółtym szlaku z Karłowa... |
Karłów, odległość: 8.52km |
 |
Park Dinozaurów w KarłowieNa powierzchni 8300m2 powstał Park Dinozaurów, w którym postawiono 30 figur... |
Karłów, odległość: 8.53km |
 |
Kolorowa fontanna
W centrum Parku Zdrojowego nieopodal Domu Zdrojowego "Wielka Pieniawa" znajduje się niezwykła fontanna. Wyposażona jest w dwa.... |
Polanica-Zdrój, odległość: 8.62km |
 |
Ogród Japoński w Jarkowie - w Jarkowie koło Kudowy Zdroju
Ogród Japoński, położony... |
Jarków, odległość: 8.65km |
 |
Jaskinia Solno-Jodowa GALOSzbudowana jest z bloków solnych wytwarzanych na Krymie... |
Polanica-Zdrój, odległość: 8.67km |
 |
Tor Saneczkowy "Góralka"Letni tor saneczkowy jest szczególnie atrakcyjną rozrywką dla dzieci i dorosłych... |
Polanica-Zdrój, odległość: 8.68km |
 |
Pijalnia Wód Mineralnych znajduje się w Parku Zdrojowym, któremu uroku dodają palmy... |
Polanica-Zdrój, odległość: 8.69km |
 |
Park ZdrojowyZałożenie parkowe o powierzchni 13ha. od 1991 roku wpisane jest do rejestru zabytków jako dobro kultury... |
Polanica-Zdrój, odległość: 8.69km |
 |
Muzeum Misyjne Ojców Sercanów
Sokołówka jest dzisiaj niewielką osadą wchodzącą w skład Polanicy-Zdroju. Do 1975 roku była samodzielną.... |
Polanica-Zdrój, odległość: 9.70km |
 |
Skansen, Muzeum Etnograficzne, MINIZOOW wiejskiej zagrodzie sołtys wsi zgromadził dawne, nieużywane obecnie... |
Wambierzyce, odległość: 9.78km |
 |
Muzeum Żaby
Pierwsze w Polsce Muzeum poświęcone wszelkim żabom. Muzeum zostało otwarte w 2002 roku, znajduje się przy Dyrekcji Parku Narodowego.... |
Kudowa-Zdrój, odległość: 10.37km |
 |
Park Narodowy Gór StołowychGóry Stołowe - część Sudetów środkowych, ciągnąca się na północny zachód... |
Kudowa-Zdrój, odległość: 10.38km |
 |
Bazylika Nawiedzenia NMPGdy właścicielem Wambierzyc został Daniel von Osterberg (1634-1711)... |
Wambierzyce, odległość: 10.59km |
 |
Ruchoma szopka Największa szopka na Ziemi Kłodzkiej, której twórcą był miejscowy ślusarz L. Wittig... |
Wambierzyce, odległość: 10.59km |
więcej >>>
|
Inne obiekty w miejscowości:
Agroturystyka Duszniki-Zdrój,
Apartamenty Duszniki-Zdrój,
Campingi Duszniki-Zdrój,
Domki letniskowe Duszniki-Zdrój,
Domy wczasowe Duszniki-Zdrój,
Hostele Duszniki-Zdrój,
Hotele Duszniki-Zdrój,
Internaty Duszniki-Zdrój,
Kwatery Duszniki-Zdrój,
Motele Duszniki-Zdrój,
Ośrodki wypoczynkowe Duszniki-Zdrój,
Pałace Duszniki-Zdrój,
Pensjonaty Duszniki-Zdrój,
Pokoje Duszniki-Zdrój,
Pola namiotowe Duszniki-Zdrój,
Sanatoria Duszniki-Zdrój,
Schroniska Duszniki-Zdrój,
SPA Duszniki-Zdrój,
Wille Duszniki-Zdrój,
Zajazdy Duszniki-Zdrój,
Pozostałe Duszniki-Zdrój,
Inne noclegi:
Noclegi Augustów, Noclegi Brenna, Noclegi Bukowina Tatrzańska, Noclegi Busko-Zdrój, Noclegi Ciechocinek, Noclegi Dańczów, Noclegi Darłówko, Noclegi Dolina, Noclegi Dziwnów, Noclegi Gdynia, Noclegi Jarków, Noclegi Jawornica, Noclegi Karwia, Noclegi Kazimierz Dolny, Noclegi Krynica Morska, Noclegi Kudowa-Zdrój, Noclegi Lądek-Zdrój, Noclegi Łagów, Noclegi Łężyce, Noclegi Łódź, Noclegi Mrągowo, Noclegi Mrzeżyno, Noclegi Olsztyn, Noclegi Piekielna Góra, Noclegi Podgórze, Noclegi Polańczyk, Noclegi Rewal, Noclegi Rowy, Noclegi Słoszów, Noclegi Sopot, Noclegi Szczytna, Noclegi Świeradów-Zdrój, Noclegi Ustka, Noclegi Ustronie Morskie, Noclegi Zieleniec
|
|