Startuj z nami!

www.czasnawypoczynek.pl

relaks, wypoczynek, zwiedzanie...

mapa polskich obiektów turystycznych
Regiony Polecane Kategorie Warto zobaczyć Oferty specjalne Dodaj obiekt


Pokoje - ZAKOPANE

"Pokoje Gościnne Nasza Chałupka" (ul. Mraźnica 3)
"Zakopane Willa" - pokoje gościnne i apartamenty (ul. J.Krzeptowskiego 4)
Apartament na Kasprusiach (ul. Kasprusie 42 b)
Apartamenty "Zielony Zakątek" (ul. Strążyska 2 D)
Apartamenty i Pokoje Gościnne "Arkady I" (ul. Kościeliska 2A)
Apartamenty i Pokoje Gościnne "Cisówka" (ul. Chramcówki 27A)
Apartamenty i Pokoje Gościnne "Murzyn" (ul. Bachledy k/11)
Apartamenty Jeżyna (ul. Droga do Rojów 14 B)
Apartamenty Skarpa (ul. Bulwary Słowackiego 19)
Aqua Montana (ul. Szymanowskiego 12)
Betlejemka pod Nosalem (ul. Balzera 5D)
Camping "Harenda" (oś. Harenda 51 b)
Chata Walczaków (oś. Zwijacze 11)
Chochlik (ul. Sienkiewicza 17)
Cyrlanka (ul. Cyrhla 21A)
Dom "Emilia" (ul. Małe Żywczańskie 10 C)
Dom "U Waki" (ul. Harenda 13)
Dom Czeremcha (ul. Szymanowskiego 16)
Dom Ewy i Andrzeja Szwed (ul. Zwierzyniecka 23)
Dom Gościnny "U Hanki" (ul. Droga na Buńdówki)
Dom Muzealny "Ornak" (ul. Grunwaldzka 20)
Dom pod Nosalem (ul. Karłowicza 1a)
Dom Podłażnik II (ul. Walkosze 7A)
Dom w Centrum Wynajem Pokoi (ul. Kościuszki 17 C)
Dom Wczasowy Hawrań Pod Nosalem (ul. Jaszczurówka-Bory 5B)
Dom Wypoczynkowy Słoneczna (ul. Karłowicza 4)
Dom wypoczynkowy w Zakopanem (ul. Goszczyńskiego 49)
Domek "Pod Skocznią" (ul. Pod Skocznią 3)
Domek Łoś (ul. Łosiówki 12)
Domek Łoś (ul. Łosiówki 9)
Domek Rosa (ul. Bilinówka 17 A)
Domek Stara Chata Adwokata (ul. Kościeliska 17b)
Gabi Cocktail Bar i Wynajem Pokoi (ul. Zamoyskiego 10a)
Goryczka (ul. Oberconiówka 2A)
Góralski Domek (ul. Chłabówka Dolna 40a)
Hanusina Chałupa (ul. Oberconiówka 17)
Jaś i Małgosia (ul. Balzera 9)
Karczma "Obrochtówka" - noclegi (ul. Kraszewskiego 10a)
Klonowy Dwór (ul. Za Strugiem 35B)
Kwatery w Zakopanem (ul. Kasprowicza 31B)
Mazyk Pokoje Gościnne (ul. Broniewskiego 14C)
Na Uboczy - pokoje w Zakopanem (ul. Ubocz 3a)
Nasza Chata (ul. Strążyska 2H)
Noclegi "U Gochy" (ul. Chramcówki 25F)
Noclegi "U Zofii" (ul. Stachonie 12A)
Noclegi Mat (ul. Nowotarska 51)
Noclegi Pod Giewontem (ul. Krupówki 1)
Noclegi u Agnieszki (ul. Chyców Potok 32B)
Noclegi Zakopane - Małgorzata Kowal (ul. Droga na Antałówkę 14)
Nowita (ul. Podhalańska 48)
Ośrodek usług hotelarsko-gastronomicznych FIAN (ul. Chałubińskiego 38)
Pensjonat "Baligówka" (ul. Kościuszki 79 A)
Pensjonat Na Bystrym (ul. Balzera 1C)
Pensjonat Willa 5 Dolin (ul. Bogdańskiego 18B)
Pod Gubałówką (oś. Króle 15)
Pokoje "Jaśkowy Gniewnik" (ul. Strążyska 23)
Pokoje "Kalina" (ul. Króle 34)
Pokoje "Kukucówka" (ul. Chłabówka Górna 30A)
Pokoje "Maria" (ul. Droga do Rojów 14)
Pokoje "Pod Skocznią" (ul. Żeromskiego 39)
Pokoje "Siuchajsko" (ul. Krzeptówki 49)
Pokoje "Tatra Club" (ul. Witkiewicza 11)
Pokoje "U Anieli" (ul. Droga do Walczaków 45)
Pokoje "U Bachledy" (ul. Krzeptowskiego 37)
Pokoje "U Burnosów" (ul. Mraźnica 6A)
Pokoje "U Ewki" (ul. Do Samków 13B)
Pokoje "U Gąsieniców" (ul. Chramcówki 19C)
Pokoje "U Gosi" (ul. Janosówka 5)
Pokoje "U Jasicy" (ul. Piszczory 6)
Pokoje "U Koszarka" (ul. Stary Młyn 2)
Pokoje "U Kubusiów" (ul. Szymony 13A)
Pokoje "U Małgorzaty" (ul. Hrube Wyżne 15)
Pokoje "U Samków 2" (ul. Szymony 12B)
Pokoje "U Smerfa" (ul. Nowotarska 36A)
Pokoje "U Sylwii" (ul. Do Samków 19A)
Pokoje "U Wiktorii" (ul. Podhalańska 11)
Pokoje "Z Pode Drogi" Janina Galica (ul. Droga na Antałówkę 8)
Pokoje Gościnne (ul. Cyrhla 14D)
Pokoje Gościnne (ul. Stachonie 1)
Pokoje Gościnne (ul. Bachledy 12A)
Pokoje Gościnne (ul. Kasprowicza 39A)
Pokoje Gościnne Anna Leja (ul. Skibówki I 2B)
Pokoje Gościnne - Danuta i Sylwester Ciężadlikowie (ul. Furmanowa 203A)
Pokoje Gościnne - Helena Kluś (ul. Janosówka 10 A)
Pokoje Gościnne - Maria Gawlak (ul. Stachonie 20C)
Pokoje gościnne - Wojciech Majerczyk Swajnos (ul. Olcza Oberconiówka 12 A)
Pokoje Gościnne "Ada" (ul. Do Samków 2)
Pokoje Gościnne "Agnieszka" (ul. Harenda 53)
Pokoje Gościnne "Ania" (ul. Balzera 17 C)
Pokoje Gościnne "Anna" (ul. Kurierów Tatrzańskich 11)
Pokoje Gościnne "Anna" (ul. Oberconiówka 1B)
Pokoje Gościnne "Arnika" (ul. Sabały 8)
Pokoje Gościnne "Arnika" (ul. Do Tadziaków 7)
Pokoje Gościnne "Bacówka" (ul. Zamoyskiego 1A)
Pokoje Gościnne "Beata" (os. Stachonie 25A)
Pokoje gościnne "Bednarz" (ul. Chałubińskiego 22 C)
Pokoje Gościnne "Benita" (ul. Droga do Olczy 20A)
Pokoje Gościnne "Biały Ślad" (ul. Żeromskiego 28)
Pokoje Gościnne "Bożenka" (ul. Droga do Olczy 28K)
Pokoje Gościnne "Burtek" (ul. Mrowce 15B)
Pokoje Gościnne "Burtek" (ul. Oberconiówka 7)
Pokoje Gościnne "Cechu Rzemiosł Różnych" (ul. Gimnazjalna 1)
Pokoje Gościnne "Chyc" (ul. Chyców Potok 7)
Pokoje Gościnne "Daniel" (ul. Oberconiówka 2A)
Pokoje Gościnne "Danuta" (ul. Bachledy 21)
Pokoje Gościnne "DARiJA" (ul. Kraszewskiego 11)
Pokoje Gościnne "Dziubek" (ul. Ustup 11A)
Pokoje Gościnne "Elanga" (ul. Krupówki 83)
Pokoje Gościnne "Fachbud" (ul. Szymony Boczne 11B)
Pokoje Gościnne "Fornal" (ul. Kościeliska 31)
Pokoje Gościnne "Fryjewicz" (ul. Droga do Walczaków 25A)
Pokoje Gościnne "Gąsienica" (ul. Droga do Olczy 13)
Pokoje Gościnne "Gontyna" (ul. Antałówka na Wierch 36)
Pokoje Gościnne "Harenda" (ul. Harenda 43D)
Pokoje Gościnne "Haziak" (ul. Stachonie 30)
Pokoje Gościnne "Helen" (ul. Piłsudskiego 11)
Pokoje Gościnne "Helena" (ul. Kraszewskiego 9)
Pokoje Gościnne "Jambur" (ul. Struga 1)
Pokoje Gościnne "Jawor" (Al. 3-go Maja 9)
Pokoje Gościnne "Joanna" (ul. Ustup 25)
Pokoje Gościnne "Jola" (ul. Chramcówki 25C)
Pokoje Gościnne "Kalina" (ul. Małe Żywczańskie 23A)
Pokoje Gościnne "Karolcia" (ul. Rybkówka 8b)
Pokoje Gościnne "Karpiel" (ul. Witkiewicza 9B)
Pokoje Gościnne "Knopikówka" (ul. Skibówki 10)
Pokoje Gościnne "Kolibecka" (ul. Jaszczurówka-Bory 10A)
Pokoje Gościnne "Kowalczyk" (ul. Huty 11 A)
Pokoje Gościnne "Kuncówka" (ul. Skibówki 6 C)
Pokoje Gościnne "Legendy Tatr" (ul. Kurierów Tatrzańskich 39)
Pokoje Gościnne "Marol" (ul. Smrekowa 5)
Pokoje Gościnne "Mateja" (ul. Mraźnica 2B)
Pokoje Gościnne "Misior" (ul. Jagiellońska 9)
Pokoje Gościnne "Murań" (ul. Szymanowskiego 9B)
Pokoje Gościnne "Nad Potokiem" (ul. Chyców Potok 3A)
Pokoje Gościnne "Oaza" (ul. Cyrhla 45)
Pokoje Gościnne "Olczyska" (ul. Jaszczurówka 22G)
Pokoje Gościnne "Orlica" (ul. Strążyska 33A)
Pokoje Gościnne "Pensjonacik" (ul. Kasprowicza 31D)
Pokoje Gościnne "Piotruś" (ul. Krzeptówki 38)
Pokoje Gościnne "Pod Brzyzkiem" (ul. Harenda 2)
Pokoje gościnne "Pod Grapą" (ul. Harenda 11 d)
Pokoje Gościnne "Pod Tatrami" (ul. Ustup 1)
Pokoje Gościnne "Roomski" (ul. Sienkiewicza 34A)
Pokoje Gościnne "Sabio" (ul. Kamieniec 26B)
Pokoje Gościnne "Skupieniówka" (oś. Harenda 32B)
Pokoje Gościnne "Stanek" (ul. Zamoyskiego 32B)
Pokoje Gościnne "Ślimakówka" (ul. Chałubińskiego 21C)
Pokoje Gościnne "Tatary u Stanisławy" (ul. Tatary 19B)
Pokoje Gościnne "U Bartka" (ul. Ustup 12)
Pokoje Gościnne "U Bizioma" (ul. Piszczory 9C)
Pokoje Gościnne "U Daniela" (ul. Stara Pardałówka 4)
Pokoje Gościnne "U Danuty" (ul. Skibówki 8)
Pokoje Gościnne "U Dawida" (ul. Stachonie 18)
Pokoje Gościnne "U Dawidów" (ul. Olcza-Mrowce 36A)
Pokoje Gościnne "U Eli" (ul. Chłabówka Górna 15)
Pokoje Gościnne "U Elżbiety" (ul. Bulwary Słowackiego 15B/1)
Pokoje Gościnne "U Furmanków" (ul. Sienkiewicza 30B)
Pokoje Gościnne "U Gruszków" (ul. Sobczakówka 14)
Pokoje Gościnne "U Gutów" (ul. Guty 6)
Pokoje Gościnne "U Heliosa" (os. Rybkówka 4)
Pokoje Gościnne "U Iwony" (ul. Bachledy 11A)
Pokoje Gościnne "U Joli" (ul. Droga do Walczaków 31a)
Pokoje Gościnne "U Krystyny" (ul. Kościeliska 81)
Pokoje Gościnne "U Krzyśka" - Chłabówka (ul. Chłabówka 28a)
Pokoje Gościnne "U Krzyśka" - Pardałówka (ul. Pardałówka 26)
Pokoje Gościnne "U Kwaków" (ul. Kościeliska 21 A)
Pokoje Gościnne "U Lisa" (ul. Droga do Daniela 18)
Pokoje Gościnne "U Magdy i Wojtka" (ul. Droga do Olczy 22)
Pokoje Gościnne "U Majerczyka" (ul. Mrowce 32B)
Pokoje Gościnne "U Marii Bachleda" (ul. Harenda 11C)
Pokoje Gościnne "U Melanii" (ul. Walowa Góra 11A)
Pokoje Gościnne "U Michaliny" (ul. Stary Młyn 11B)
Pokoje Gościnne "U Moniki i Ludwika" (ul. Antałówka 1)
Pokoje Gościnne "U Moniki" (ul. Chłabówka 9a)
Pokoje Gościnne "U Moniki" (ul. Janosówka 7)
Pokoje Gościnne "U Obrochty" (ul. Smrekowa 26c)
Pokoje Gościnne "U Perełki" (os. Zwijacze 2A)
Pokoje Gościnne "U Renaty" (ul. Mrowce 17D)
Pokoje Gościnne "U Sabałów" (ul. Kurierów Tatrzańskich 37)
Pokoje Gościnne "U Tomasza" (ul. Stefana Żeromskiego 26)
Pokoje Gościnne "U Tośki" (ul. Stachonie 20)
Pokoje Gościnne "U Tylki" (ul. Za Strugiem 6A)
Pokoje Gościnne "U Tylki" (ul. Krzeptówki 128)
Pokoje Gościnne "U Wacławików" (ul. Podhalańska 20)
Pokoje Gościnne "U Węglarzy" (ul. Zamoyskiego 26B)
Pokoje Gościnne "U Wiesi" (ul. Zwijacze 2d)
Pokoje Gościnne "U Wioli" (ul. Krzeptówki 96)
Pokoje Gościnne "U Zofii" (ul. Króle 18A)
Pokoje Gościnne "U Zofii" (ul. Bachledy 2A)
Pokoje Gościnne "U Zofii" (ul. Oberconiówka 36)
Pokoje Gościnne "U Zwijaczy" (ul. Paryskich 1)
Pokoje Gościnne "Ustup" (ul. Ustup 15A)
Pokoje Gościnne "Wadowska" (ul. Brzozowa 18)
Pokoje Gościnne "Zakopianka" (ul. Ustup 9A)
Pokoje Gościnne "Zibi" (ul. Oberconiówki 1A)
Pokoje Gościnne "Żytko" (ul. Cyrhla 19F)
Pokoje Gościnne „U Staszka” (ul. Stara Pardałówka 19A)
Pokoje Gościnne Agnieszka i Stanisław Kluś (ul. Bachledy 8A)
Pokoje Gościnne Amicus (ul. Regle 1)
Pokoje Gościnne Anna i Krzysztof Król-Magiel (ul. Rybkówka 2C)
Pokoje Gościnne Anna i Tomasz Miglowie (ul. Stara Pardałówka 10)
Pokoje Gościnne Anna Puciło (ul. Za Strugiem 10)
Pokoje Gościnne Baron (ul. Zwierzyniecka 1)
Pokoje Gościnne Beata Dawiec (ul. Piłsudskiego 29A)
Pokoje Gościnne Bożena Kunc (ul. Wojdyły 23)
Pokoje Gościnne Bryjak (ul. Bachledy 12B)
Pokoje Gościnne Domapol (ul. Nowotarska 21B)
Pokoje Gościnne Ewa i Maciej Bilczewscy (ul. Małe Żywczańskie 16)
Pokoje Gościnne Gośka (ul. Makuszyńskiego 15 B)
Pokoje Gościnne Helena Kluś (ul. Piszczory 11)
Pokoje Gościnne Helena Majerczyk (ul. Toporowa Cyrhla 52B)
Pokoje Gościnne i Apartament Krupówki36 (ul. Krupówki 36)
Pokoje Gościnne Jan Figus (ul. Oswalda Balzera 23)
Pokoje Gościnne Jan Pańszczyk (ul. Chłabówka 37B)
Pokoje Gościnne Katarzyna i Maciej Kurkowscy (ul. Droga Na Wierch 13A)
Pokoje Gościnne Kościeliska 10 (ul. Kościeliska 10)
Pokoje Gościnne Lucyna i Wacław Gutt – Mostowy (ul. Ustup 28)
Pokoje Gościnne Łukaszczyk (Harenda 47A)
Pokoje Gościnne Magnolia (ul. Stefana Żeromskiego 16)
Pokoje Gościnne Makroterm (ul. Sienkiewicza 22)
Pokoje Gościnne Maria Stachoń (ul. Podhalańska 28)
Pokoje Gościnne Marina (ul. Strążyska 5d)
Pokoje Gościnne Marysienka (ul. Cyhrla 12)
Pokoje Gościnne Marzanna Bubka (ul. Balzera 17E)
Pokoje Gościnne Melitton (ul. Grunwaldzka 23c)
Pokoje Gościnne Miętus (ul. Pardałówka 44)
Pokoje Gościnne Mila (ul. Sienkiewicza 24 g)
Pokoje Gościnne Nawrot (ul. Do Samków 4)
Pokoje Gościnne Olivia (ul. Droga do Olczy 21c)
Pokoje gościnne Orawa (ul. Stefana Żeromskiego 23)
Pokoje Gościnne Pawlikowski (ul. Walkosze 15 B)
Pokoje Gościnne Pod Giewontem (ul. Krzeptówki-Kącina 27)
Pokoje Gościnne Pod Sarnią (ul. Droga do Daniela 5a)
Pokoje Gościnne Pracuś (ul. Małe Żywczańskie 22c)
Pokoje Gościnne Stanisława Hoły (ul. Droga Do Olczy 28H)
Pokoje Gościnne U Heleny (ul. Podhalańska 19)
Pokoje gościnne u Makowskich (ul. Harenda 13g)
Pokoje gościnne U Stocha (ul. Podhalańska 15)
Pokoje Gościnne w Zakopanem Anna i Andrzej Król (ul. Do Tadziaków 31A)
Pokoje Gościnne w Zakopanem na Bystrym (ul. Bulwary Słowackiego 28d)
Pokoje Gościnne Wojciech Łukaszczyk (ul. Mrowce 37)
Pokoje Gościnne Wojciech Słodyczka (os. Ustup 17a)
Pokoje Gościnne XTatra Dive-Zakopane (ul. Krzeptówki 118A)
Pokoje Gościnne Zakopane (ul. Sienkiewicza 24c)
Pokoje Gościnne Zelek (ul. Smrekowa 6A)
Pokoje Gościnne Żak (ul. H. Marusarzówny 15)
Pokoje i Apartamenty "Ceprownia" (ul. Skibówki 11d)
Pokoje Pati Zakopane (ul. Chramcówki 29b)
Pokoje Pod Belką (ul. Pardałówka 58)
Pokoje U Alicji (ul. Za Strugiem 32B)
Pokoje u Biegańskich (ul. Tuwima 9 c)
Pokoje U Janka (ul. Kamieniec 11)
Pokoje U Kasi (ul. Nowotarska 21E)
Pokoje U Małgorzaty (ul. Hrube Wyżne 15)
Pokoje U Tylki (ul. Krzeptówki 126)
Pokoje Ula i Jarek Gazdowie (ul. Brzozowa 12)
Pompelówka - Chata na Gubałówce (ul. Gubałówka 225)
Słoneczny Domek (ul. Guty 25A)
Stare Krzeptówki (ul. Stare Krzeptówki 9)
Staś (ul. Cyrhla 12A)
Szałas u Małgosi (ul. Krzeptówki 146)
Tanie Domki Zakopane (ul. Chyców Potok 8a)
Tatarek (ul. Podhalańska 34)
Tatrydom (ul. Wojciecha Brzegi 7)
Tetmajera 22 Pokoje w Centrum Zakopanego (ul. Tetmajera 22)
Tuberoza (ul. Piłsudskiego 31)
U Anusia (ul. Pardałówka 40)
U Baby Jagi (ul. Jagiellońska 21)
U Bartka (ul. Pardałówka 56)
U Chyca (ul. Chyców Potok 29)
U Grażki (ul. Sobczakówka 4)
U Jędrasa (os. Bilinówka 10a)
U Karpiela (ul. Pocztowców 19)
U Kominka (ul. Harenda 31)
U Kośle (ul. Podhalańska 51)
U Leona (ul. Krzeptówki Boczne 15)
U Marduły - Wynajem Pokoi (ul. Mrowce 17f)
U Marysi (ul. Chłabówka 36C)
Villa Cztery Strony Świata (ul. Brzozowskiego 11)
Wesoła Chatka (ul. Krupówki 37A)
Willa "Cubryna" (ul. Paryskich 22)
Willa "Deja Vu" (ul. Seweryna Goszczyńskiego 15)
Willa "Jarowit" (ul. Zwierzyniecka 11)
Willa "Magdalenka" (ul. Ciągłówka 20)
Willa "Prestige" (ul. Chyców Potok 24)
Willa Anna (ul. Droga na Szymaszkową 10a)
Willa Apolanka (ul. Bogdańskiego 16 D)
Willa Baja II (ul. Cyrhla 31 E)
Willa Cyrek (ul. Chramcówki 11c)
Willa Emilia (ul. Zaryckiego 17)
Willa Ewelina (ul. Strążyska 16)
Willa Giewont (ul. Krzeptówki 25)
Willa Janina (ul. Szymanowskiego 11)
Willa Kubecek (ul. Mrowce 19 B)
Willa Łojasówka (ul. Podhalańska 13)
Willa Maria Stachoń (ul. Pardałówka 24 A)
Willa Ornak (ul. Goszczyńskiego 5)
Willa Otulina (ul. Bogdańskiego 3a)
Willa Piotr (ul. Ustup 3)
Willa Rokita (ul. Króle 25 D)
Willa Sezamek (ul. Zwierzyniecka 29)
Willa Stachoniówka (os. Chłabówka Górna 28)
Willa Swoboda 2 (ul. Podhalańska 70)
Willa Szafran (ul. Skibówki 9e)
Willa u Symusia (ul. Gubałówka 188 C)
Willa Vita (ul. Przewodnika Józefa Krzeptowskiego 8)
Willadoro (ul. Witkiewicza 16G)
Wynajem Pokoi "U Kasi" (ul. Stachonie 7)
Wynajem Pokoi Czesława Tlałka (ul. Oberconiówka 24)
Wynajem Pokoi - "Andrzejówka" (ul. Smrekowa 9a)
Wynajem Pokoi - Barbara Święchowicz (ul. Zamoyskiego 19B)
Wynajem Pokoi "Artis" (ul. Witkiewicza 18)
Wynajem Pokoi "Halinka" (ul. Paryskich 24)
Wynajem Pokoi "Mracielnik" (ul. Krzeptówki 14A)
Wynajem Pokoi "Prus" (ul. Cyrhla 31D)
Wynajem Pokoi "U Ireny" (ul. Tatary 19)
Wynajem Pokoi "U Marii" (ul. Ustup 6)
Wynajem Pokoi "U Tomka" (ul. Harenda 17C)
Wynajem Pokoi "U Witka i Jadźki" (ul. Huty 3)
Wynajem Pokoi Adam Perek (ul. Piłsudskiego 11B)
Wynajem Pokoi Gościnnych Elżbieta Pilarczyk (ul. Krupówki 19)
Wynajem Pokoi Harenda 13e (ul. Harenda 13E)
Wynajem Pokoi Jan Malacina (ul. Ustup 11 C)
Wynajem Pokoi Janina Wójciak (ul. Janosówka 14A)
Wynajem Pokoi Ludwika Dziedzic (ul. Za Strugiem 6)
Wynajem Pokoi Maria Jacina (ul. Droga do Olczy 8A)
Wynajem Pokoi Pod 9 (ul. Kasprowicza 9)
Wynajem Pokoi Stanisław Chyc (ul. Króle 19A)
Wynajem Pokoi U Zosi (ul. Do Samków 13)
Wynajem pokoi Zbyszko (ul. Zamoyskiego 26c)
Wynajem Pokoi Zielony Bór (ul. Króle 3d)
Zaklord (ul. Kościeliska 2C)
Zbójnickie Izby (ul. Chramcówki 11G)

Zobacz również:

Agroturystyka Zakopane
Apartamenty Zakopane
Campingi Zakopane
Domki letniskowe Zakopane
Domy wczasowe Zakopane
Hostele Zakopane
Hotele Zakopane
Internaty Zakopane
Kwatery Zakopane
Motele Zakopane
Ośrodki wypoczynkowe Zakopane
Pałace Zakopane
Pensjonaty Zakopane
Pola namiotowe Zakopane
Sanatoria Zakopane
Schroniska Zakopane
SPA Zakopane
Wille Zakopane
Zajazdy Zakopane
Pozostałe Zakopane
Pokoje Gościnne "U Bartka"

Zakopane to miasto, które zachwyca o każdej porze roku. Nie tylko ze względu na zapierające dech w piersiach górskie widoki, tradycyjny ...

HAVET Hotel
Resort & Spa*****

W pobliżu jednej z piękniejszych plaż w Polsce, nad Morzem Bałtyckim w miejscowości Dźwirzyno, znajduje się niezwykłe...

Villa "Martin"

Położona w malowniczej miejscowości u podnóża Beskidu Żywieckiego. Do dyspozycji jest 19 miejsc noclegowych...

Pensjonat Villa Siesta

Zapraszamy na niezapomniane wakacje nad morzem w Mielnie, w naszym pensjonacie położonym 200m od plaży głównej. Ceny od 40zł/os...

zamów reklamę >>>
Hala Widowiskowo-Sportowa MOSiW

została oddany do użytkowania 25 czerwca 1999 roku. Ogólna powierzchnia całego kompleksu wynosi...

Międzyrzecz

Zamek Bobolice

to zamek królewski zbudowany w połowie XIV wieku na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej, we wsi Bobolice.

Bobolice

Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej

powstało w 1909 roku z inicjatywy miejscowych działaczy społecznych, jako Muzeum Towarzystwa...

Przemyśl

Kamienica Konopniców

wśród licznych kamienic na Rynku staromiejskim ta wyróżnia się najbardziej i jest jedną...

Lublin

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zbąszynku

Przedmiotem działania OSiR w Zbąszynku jest zaspokajanie potrzeb mieszkańców Gminy...

Zbąszynek

Pałac w Jadwisinie

pochodzi z końca XIX wieku, otoczony jest 100-hektarowym parkiem (rezerwatem przyrody). Stanowi on pozostałość...

Jadwisin

Pałac w Leśnie Górnym

Pałac o łącznej powierzchni 640 m kw. zbudowany został najprawdopodobniej przez Hermana Schoefflera w latach 90 tych XIX wieku ..

Leśno Górne

Park Dinozaurów "JuraPark Solec"

Ponad 160 unikalnych rekonstrukcji dinozaurów. Modele tworzone przez najlepszych na świecie...

Solec Kujawski

Park Wiejski w Dęborogach

Naturalistyczny Park Wiejski z II połowy XIX w. w Dęborogach (znajduje się on w gminie Manowo). Park ma charakter leśny.

Dęborogi

Jurajski Park Dinozaurów

1 lipca 2008 roku nastąpiło wielkie otwarcie Jurajskiego Parku Dinozaurów. Po otwarciu bram do parku osoby żądne przygód...

Jurowce

Pływalnia Akademi Morskiej

Pływalnia Akademii Morskiej przeznaczona jest dla studentów AM w ramach zajęć dydaktycznych ..

Szczecin

Muzeum Fabryka Schindlera w Krakowie

ulokowane jest w dawnych pomieszczeniach administracyjnych fabryki naczyń emaliowanych...

Kraków

Basen letni

Największą atrakcją "Kętrzyniank" jest ultranowoczesny, zbudowany przez firmę Berndorf Baderbau kompleks basenów. W części ..

Kętrzyn

Kawcza Góra

Położona jest we wschodniej części miasta. Jest to wzniesienie w Paśmie Wolińskim na wyspie Wolin.

Międzyzdroje

Grób Lidii Siergiejewny Nowikowej

Dobrze dostosowana infrastruktura militarna i miejska spowodowała ulokowanie w Legnicy sztabu PGWAR...

Legnica

Kamienny Kościół Ewangelicki

Z niemieckiego Ribben, wieś założona w XV w. w powiecie mrągowskim, w gminie Sorkwity, położona...

Rybno

Ratusz

Ciekawa jest historia jak i obecny wygląd nyskiego Ratusza, który stoi na Rynku, głównym placu w mieście, niedaleko fontanny Trytona....

Nysa

Ratusz w Strzelinie

Najstarszy ratusz powstał najprawdopodobniej na miejscu domu kupieckiego w początkach XIV wieku. Pierwszej przebudowie...

Strzelin

Rosarium w Chorzowie

to największa w Polsce kolekcja róż. Pomysł utworzenia na terenie parku kolekcji około 30 tysięcy krzewów róż zgłosiło w roku...

Chorzów

ArmyPaintball

Profesjonalne pole paintballowe w centrum Wrocławia. Posiadamy...

Wrocław

Rezerwat przyrody Jezioro Francuskie

Faunistyczny rezerwat przyrody jest położony w województwie warmińsko-mazurskim, w Parku ..

Wysoka Wieś

Centrum Kultury Fizycznej ADRIA (Squash)

Dziś w squasha gra się w 130 krajach, na 47 000 kortów. Wszystkie reguły gry są oficjalnie spisane i nie ..

Koszalin

Rezerwat Wilcza Góra

Wilcza Góra (często także Wilkołak, niem. Wolfsberg) - bazaltowy szczyt o wysokości...

Złotoryja

Falochrony w Dziwnowie

Wejście do portu od strony morza (na zachodnim krańcu plaży) osłaniają dwa falochrony (wschodni 356 m i zachodni 342 m).

Dziwnów

Cerkiew Narodzenia NMP

Cerkiew położona jest tuż przy szosie. Poprzednia wzmiankowana była już w roku 1782, jednak nie stała w tym samym miejscu co....

Żłobek

Parafia św. Katarzyny

Kościół wybudowany w 1802 roku na fundamentach średniowiecznego kościoła. W 2003 obiekt wpisano do rejestru zabytków....

Starogard Gdański

Park Miejski im. Fryderyka Chopina

Został założony w 1875 roku. Założenie parkowe nie zmieniło swojego układu przestrzennego od czasu ..

Drawsko Pomorskie

Kościół p. w. Św. Józefa

Zbudowany w 1869r. dla wiernych założonej w 1857r. parafii katolickiej. We wnętrzu zabytkowe, neogotyckie wyposażenie.

Koszalin

Zagroda Gburska i Rybacka - oddział Muzeum Ziemi Puckiej

Zagroda Gburska i Rybacka znajduje się w Nadolu, jest to miniskansen prezentujący ....

Nadole

Twierdza Modlin

to unikatowy dwustuletni zabytek fortyfikacyjny w skali Europejskiej. Posiada między innymi najdłuższy obecnie budynek w Europie...

Nowy Dwór Mazowiecki

Kamień Pojednania

Zaraz za Stadionem Miejskim w Drawnie wzniesiony został tak zwany "Kamień Pojednania polsko - niemieckiego".

Drawno

Rezerwat Przyrody Kadzielnia

to rezerwat przyrody nieożywionej znajdujący się na terenie miasta Kielce, w województwie...

Kielce

Zespół Pałacowo-Parkowy "Mniszchów"

Dębliński zespół pałacowo-parkowy posiada odległą i złożoną historię...

Dęblin

Kujawsko-Dobrzyński Park Etnograficzny w Kłóbce

to jedyne miejsce gdzie można zobaczyć jak wyglądała dawna, przeważnie drewniana zabudowa wsi, tradycyjne...

Kłóbka

Kazimierski Ośrodek Kultury

został utworzony w 2001 roku. W 2005 roku przy KOK powstało Gminne Centrum Informacji. Utworzone przy wsparciu...

Kazimierza Wielka

Śluza Karwik

Śluzę zbudowano w latach 1845 - 1949. Część zachodani kanału przeznaczona do żeglugi, wschodnia przegrodzona jazem. Wielkość śluzy to 45 m długości, szerokość wrót 7,5 m.....

Pisz

Most toruński w Koninie

Most znajduje się przy ul. Wojska Polskiego w Koninie. Usytuowany niedaleko Placu Wolności...

Konin

Stadnina Koni w Walewicach

Tradycje hodowli koni w Walewicach sięgają początków XX wieku, kiedy to właścicielami majątku była rodzina Grabińskich.

Walewice

Pomniki Przyrody i Atrakcje ZPK

to: "Góra Świętej Genowefy" (200m n.p.m.) – najdalej wysunięty ostaniec Jury Wieluńskiej ok. 1km...

Bobrowniki

Palmy Wielkanocne - Lipnica Murowana

Organizatorem Konkursu Palm Wielkanocnych jest Gminny Dom Kultury w Lipnicy Murowanej.

Lipnica Murowana

Pływalnia Miejska "Delfin" w Zambrowie

znajdują się: basen sportowy (wymiary: 25mx12,5m; 6 torów pływackich; głębokość: 1,4mx1,9m)...

Zambrów

Park Krajobrazowy Wzgórz Dylewskich

Park Krajobrazowy Wzgórz Dylewskich powstał w 1994 r. w celu ochrony bardzo urozmaiconej rzeźby ..

Glaznoty

Cmentarz Żydowski w Bodzentynie

został formalnie założony w 1867 roku, jednak nieformalnie pochówki odbywały się tu znacznie...

Bodzentyn

Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie