Wstecz

Park linowy Balaton
ul. Bracka, 44-300 Wodzisław Śląski
tel. kom. 697 728 222
http://www.parklinowybalaton.pl/e-xpress@wp.pl

 
Tych, którym nie brak odwagi zapraszamy na najbardziej ekstremalną atrakcję parku - 250 metrowy zjazd tyrolski nad wodą! Jeden z najdłuższych na Śląsku. To jedyna taka konstrukcja w regionie! Kolejka ta oprócz tego, że jest wyjątkowo długa posiada dodatkowo jeszcze jeden atut. Zainstalowana jest pomiędzy drzewami rosnącymi po przeciwnych stronach akwenu Balaton, co zdecydowanie podnosi poziom adrenaliny.

Przejazd kolejką to wyjątkowe i niezapomniane przeżycie.

Park Linowy Balaton powstał na przepięknym terenie parku leśnego Ośrodka Rekreacyjnego Balaton w Wodzisławiu Śl. Położenie parku w sercu 40 -hektarowego terenu leśnego otaczającego jedyne kąpielisko w pobliżu centrum miasta pozwoliło nam na wybudowanie jednego z najciekawszych parków linowych w Polsce.Teren
pełen atrakcji – darmowe i strzeżone całe wakacje kąpielisko, ścieżki rowerowe i spacerowe (polecane do nordic walking), możliwość wypożyczenia rowerów wodnych i kajaków , źródełka z krystalicznie czystą, zdatną do picia wodą, a w pobliżu warto zobaczyć piękną i romantyczną niedawno odnowioną basztę rycerską!

Przyjdź do nas! Zapewnimy Ci 100% adrenaliny!
Ten obiekt należy do następujących kategorii:
- Centra rozrywki
- Rekreacja
- Rozrywka