Wstecz

Park Linowy w Centrum Rekreacyjnym "Granda"
ul. Pocztowa, 43-309 Bielsko-Biała
tel. kom.: 608-025-059, 664-634-964
http://www.granda.bielsko.plbiuro@park-linowy.pl
biuro@granda.bielsko.pl

 
Centrum Rekreacyjne "Granda" zlokalizowane jest w najatrakcyjniejszej części Bielska-Białej a mianowicie na bielskich Błoniach.

Park Linowy to bardzo modna forma aktywnego spędzania wolnego czasu. Zabawa polega tutaj na przejściu wyznaczonej trasy, która zamontowana jest na znacznej wysokości. Zabawa w parku linowym zarówno kształtuje psychikę uczestników poprzez naukę opanowania, odpowiedzialności oraz przełamywania strachu, jak również rozwija sprawność fizyczną manualną, mięśniową i koordynacyjną.

Konstrukcja Parku Linowego Granda została tak zaprojektowana, aby umożliwić każdej osobie bez względu na jej sprawność fizyczną, w rozpiętości wiekowej od lat 5 do 90 lat, świetną zabawę oraz bezpieczny zastrzyk adrenaliny. Zawieszony na wysokości od 5 do 9 metrów system 22 przeszkód opartych na konstrukcji lin stalowych, gwarantuje użytkownikom jednocześnie niesamowite wrażenia oraz całkowite bezpieczeństwo.

Ważnym aspektem działania konstrukcji Parku Linowego jest system bezpieczeństwa. System ten polega na zabezpieczeniu sprzętowym oraz profesjonalnie przeszkolonej obsłudze, która cały czas jest do dyspozycji Klientów, czuwając nad prawidłowym przebiegiem zabawy. Zabezpieczenie sprzętowe używane w Parku Linowym Granda oparte jest na sprzęcie alpinistycznym renomowanej firmy.

Każdy uczestnik ubrany w uprząż alpinistyczną z zamocowanymi w niej lonżami zakończonymi karabinkami automatycznymi, samodzielnie (po uprzednim przeszkoleniu instruktorskim) wspina się i wypina w określone liny asekuracyjne. Czynności te są bardzo łatwe i gwarantują, że uczestnik nawet przez moment nie pozostanie niezabezpieczony.

Ten obiekt należy do następujących kategorii:
- Centra rozrywki
- Rekreacja
- Rozrywka