Wstecz

BC Croos
ul. Fiedorowska 5, 43-460 Wisła
tel./fax: (33) 855-36-20
http://www.bccross.plbiuro@bccross.pl

 
BC Croos istnieje na rynku od początku lat 90. XX wieku. Zaczynaliśmy od prowadzenia wypożyczalni sprzętu narciarskiego i snowboardowego. Szybko rozszerzyliśmy działalność o sklep sportowy, a ofertę wypożyczalni powiększyliśmy o skutery śnieżne, natomiast latem wypożyczaliśmy quady i rowery.


W tym czasie zaczął się w Polsce boom na różnego typu imprezy integracyjne. Pracodawcy zaczęli dostrzegać, że taka forma motywowania pracowników skutecznie przekłada się na ich efektywność w pracy. Wykorzystując koniunkturę oraz swoje doświadczenie, postanowiliśmy zająć się organizowaniem imprez dla firm.

Sukces BC Cross uwarunkowany jest nie tylko długoletnim doświadczeniem, ale także posiadanym przez naszą firmę terenem w Wiśle. Nie boimy się powiedzieć, że mamy jeden z najlepszych terenów w Polsce do organizacji plenerowych atrakcji.

Polecamy:
  • jazdę quadami
  • jazdę skuterami śnieżnymi
  • jazdę samochodami terenowymi
  • wyprawy off-roadowe
  • paintball
  • konkurencje wspinaczkowe

Bardzo istotne jest dla nas również zaplecze sprzętowe. Dołożyliśmy starań, aby zgromadzić najlepszy sprzęt do różnego typu aktywności. Podjęliśmy między innymi stałą współpracę z takimi czołowymi markami jak Honda. Dzięki temu dysponujemy tylko sprawdzonym, atestowanym sprzętem najwyższej jakości.


Od wielu lat współpracujemy z tymi samymi specjalistami. Trzon naszej ekipy tworzą: mistrzowie rajdowi, licencjonowani instruktorzy narciarscy i snowboardowi oraz ratownicy górscy. Każdy z nich cyklicznie podnosi swoje umiejętności, uczestnicząc w szkoleniach i kursach. Dzięki temu jesteśmy pewni, że nasi Goście znajdują się pod najlepszą opieką.

Ten obiekt należy do następujących kategorii:
- Rozrywka