Wstecz

Stacja Narciarski Zagroń Istebna
Istebna 634, 43-470 Istebna
tel.: (33) 483-20-34, (33) 483-20-35
http://www.istebna.orgzagron@istebna.org

 
Stacja Narciarska Zagroń, która znajduje się na terenie Kompleksu Zagroń Istebna, została zaprojektowana tak, aby spełnić wszelkie oczekiwania miłośników białego szaleństwa. Na narciarzy i snowboardzistów czekają dwa wyciągi o długości 840 metrów i szerokości 100 metrów z przepięknymi trasami zjazdowymi wytyczonymi na malowniczym stoku w Istebnej. Na oświetlonych, ratrakowanych i sztucznie naśnieżnych trasach panują doskonałe warunki.

Z myślą o najmłodszych narciarzach przygotowaliśmy 70-metrowy wyciąg taśmowy, dzięki któremu Państwa pociechy z łatwością postawią pierwsze kroki na stoku. Kompleks Zagroń Istebna przygotował także ogródek zimowy dla dzieci, w którym animator aktywnie zagospodaruje czas Państwa pociech. Tu dzieci mogą bezpiecznie bawić się w igloo, lepić bałwana, toczyć bitwy na śnieżki, tworzyć rzeźby na śniegu czy jeździć na nartach lub sankach.

Na terenie Kompleksu działają wypożyczalnie sprzętu zimowego. W swojej ofercie posiadają szeroki asortyment sprzętu, akcesoriów narciarskich oraz serwisu. Na terenie kompleksu funkcjonuje także szkoła narciarska, która oferują szkolenie z doświadczonymi instruktorami ze Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN.

Ten obiekt należy do następujących kategorii:
- Rekreacja
- Rozrywka