Wstecz

Park Linowy na Górze Równica
ul. Równica, 43-450 Ustroń
tel./fax: (33) 854-27-28, tel. kom.: 501-221-833, 508-360-991
http://www.parklinowy.plfuntour@funtour.pl

 
Park Linowy na szczycie góry Równica to wysokościowy tor przeszkód, który znajduje się 50 metrów przed schroniskiem górskim. Park jest czynny w sezonie letnim. Park składa się z 5 tras o łącznej długości ponad 1km. Jest tu 68 przeszkód. Wszystkie zasady posługiwania się sprzętem asekuracyjnym przedstawiane są podczas obowiązkowego kilkuminutowego szkolenia przed wejściem na wysokość. Po części teoretycznej następuje praktyka - każdy uczestnik szkolenia ma okazję wykazać się zdobytą wiedzą pod okiem fachowca.

Oferujemy organizację imprez integracyjnych. Nasze programy wydobywają ducha współpracy zespołowej, rozbudzają motywację, poszerzają własne umiejętności, dają możliwość przełamywania wewnętrznych barier, poznawania się pracowników i przełożonych na bardziej luźnej stopie niż zawodowa. Programy układamy często w formie scenariuszy fabularnych, które realizujemy od wiosny do zimy na górze Równica w Ustroniu lub w wyznaczonym przez Państwa miejscu.

Polecamy: paintball, rafting, strzelanie z broni pneumatycznej i palnej, strzelanie z łuku, wyprawy jeepami i quadami, imprezy firmowe na skuterach śnieżnych.

Ten obiekt należy do następujących kategorii:
- Centra rozrywki
- Rozrywka