Wstecz

Grupa Artystyczno Reklamowa
"Crazy Guides"
ul. Krakusów 1A/31, 30-092 Kraków
tel. kom. 500-091-200
http://www.crazyguides.com/plinfo@crazyguides.com
mike@crazyguides.com

 
Zapraszamy na melancholijną podróż w czasie Trabantem do Nowej Huty. Nasz niebanalny projekt został zauważony przez wszystkie polskie media, wielokrotnie gościliśmy w TVN i Telewizji Polskiej, a także w BBC, New York Times, a nawet w egzotycznym arabskim periodyku Al-Bayan.


Kultowymi pozycjami happeningów Crazy Guides są: spacer po monumentalnym Placu Centralnym, "kawka z gruntem" w restauracji a la Gierek, bar mleczny jak z "Misia", odwiedziny w robotniczym mieszkaniu u Pana Wiesława oraz lekcja jazdy "zemstą Honeckera". Nasza idea to pokazanie PRL-u z przymrużeniem oka w klimacie filmów Barei. Crazy Guides to dopracowany nowohucki performance, który na długo zostanie wam w pamięci! Uwaga! Nie jesteśmy licencjonowanymi przewodnikami, a nasze imprezy to tylko tematyczny performance.

Zgodnie z zasadą "Dla każdego coś miłego" przygotowaliśmy specjalną ofertę dla Polaków. Nie atakujemy historią, datami, czy też zwiedzaniem zabytków architektury. Stawiamy na element melancholijny, ale robimy to z przymrużeniem oka. W interaktywny sposób łączymy się z nieodległą przeszłością, która dla młodych jest zupełną abstrakcją, a dla starszych wspomnieniem z dzieciństwa.


Modelowymi pojazdami naszego stale rozwijającego się parku maszyn są poczciwe Trabanty 601. Oferujemy również przejażdżkę oldschoolowym Fiatem 125 i Ładą 2107! Dla większych grup przygotowaliśmy odpicowanego Jelcza "Ogórka".
Ten obiekt należy do następujących kategorii:
- Rozrywka