Wstecz

Klub fitness "Pi" Kraków
ul. Koło Strzelnicy 3, 30-219 Kraków
tel. (12) 425-38-50

Klub fitness "Pi" Kraków
 
W naszej ofercie jest aerobik: gimnastyka francuska, step, aerobik, Total Body Condition (TBC), BPU, High Impact, Hi-Lo, Interwał aerobik, Low, Tae Bo, Stretching, Circuit Training.

Posiadamy dwie indywidualne sale siłowni o powierzchni 220m2 wyposażonymi w specjalistyczny sprzęt do: ćwiczeń cardio 9 urządzeń – podniesienie wytrzymałości ogólnej, spalanie tkanki tłuszczowej; ćwiczeń siłowych (wytrzymałość szybkościowo–siłowa, siła, budowanie masy mięśniowej i inne cechy motoryczne); firmy Hess: suwnice pionowe skośne, wyciągi pionowe i poziome urządzenia do ćwiczeń górnej i dolne części ciała w pozycjach izolowanych, ławeczki stałe i regulowane, sztangi i sztangielki oraz wiele innych w tym do specjalistycznego treningu mięśni brzucha i głębokich grzbietu.

Do wyposażenia siłowni należą też: drabinki, maty do ćwiczeń, obciążniki na nogi, piłki, taśmy, rękawice i worek bokserski oraz urządzenie do masażu.

Poza tym posiadamy w ofercie także: sauna fińska z pokojem wypoczynkowym oraz basenem chłodzącym; studio solarium Open Sun – firmy Ergoline; gabinet masażu profilaktycznego i leczniczego; studio pielęgnacji dłoni i stóp.

Ten obiekt należy do następujących kategorii:
- Rekreacja
- Rozrywka