Wstecz

Dyskoteka "Energy 2000"
Przytkowice 532 A, 34-141 Kalwaria Zebrzydowska
tel./fax: (33) 876-88-12
http://www.energy2000.plbiuro@energy2000.pl
admin@energy2000.pl

 

Klub "Energy 2000" to jedno z największych i najnowocześniejszych centrów rozrywkowych w Polsce, zlokalizowany w miejscowości Przytkowice, oddalonej o 25km od Krakowa zaprasza w każdy piątek i sobotę od godz. 20:00 na super imprezy, urozmaicone różnego rodzaju atrakcjami (promocje, konkursy, występy znanych DJ-ów i zespołów).


W tym klubie gościły już takie gwiazdy jak: Benny Benassi, Dr Motte, Daisy Dee & Tony, Groove Coverage, R'N'G, Brooklyn Bounce, Safri Duo, Dj Bossi. To właśnie w tym klubie odbyła się pierwsza edycja "Polish Club Sound Unity" oraz realizowano program "Twoja droga do gwiazd".

Wielokrotnie przebudowywana dyskoteka istnieje i działa już od 1992 roku (wcześniej pod nazwą "Holiday Disco"), co stanowi prawdziwy ewenement w branży rozrywkowej. "Energy 2000" posiada: najnowocześniejszą aparaturę oświetleniową, laser full kolor o mocy 11W (jeden z najmocniejszych w Polsce) wraz z ekranem do grafiki trójwymiarowej, projektor multimedialny z ekranem do wizualizacji, oraz urządzenia do pirotechniki scenicznej.

Na zewnątrz lokalu znajduje się tara, specjalny podjazd pod dyskotekę i strzeżony parking o powierzchni dwóch hektarów. Klub gwarantuje 100% bezpieczeństwa, w tym celu przy wejściu zainstalowano bramki-detektory oraz skanery pirotechniczne, a na całym terenie klubu i na parkingu jest system inteligentnego monitoringu. Ponadto nad bezpieczeństwem czuwa kilkudziesięciu pracowników ochrony.


Ten obiekt należy do następujących kategorii:
- Rozrywka