Wstecz

Fun Fitness w Andrychowie
ul. Słowackiego 15, 34-120 Andrychów
tel. kom. 602-706-247

Fun Fitness w Andrychowie
 
Pobyt na siłowni w znakomity sposób poprawia sprawność fizyczną, nadając naszemu ciału doskonały wygląd, a jednocześnie pozytywnie wpływa na nasze zdrowie.

Fun Fitness oferuje Państwu salę siłową wyposażoną w profesjonalny sprzęt (bieżnie, maszyny eliptyczne, ergometr wioślarski, rower), który umożliwia harmonijny rozwój wszystkich grup mięśniowych.

Yoga integruje ciało i umysł, prowadzi do harmonii w codziennym życiu. Pozwala w sposób wyjątkowy funkcjonować w głębokim kontakcie ze sobą i światem. Yoga jest ponadczasową i praktyczną nauką, rozwijającą się przez tysiąclecia, zajmującą się fizycznym, psychicznym, moralnym i duchowym rozwojem człowieka.

Sauna to miejsce, w którym można pozbyć się toksyn oraz zrelaksować i zahartować swoje ciało. Sauna sucha (tzw. sauna fińska) to sauna o względnie niskiej wilgotności powietrza. Dyskretny kącik relaksacyjny pozwoli dłużej cieszyć się jej działaniem.

Dla wszystkich miłośników pięknej opalenizny do dyspozycji oddajemy Turbo Solarium wyposażone w nisko i wysokociśnieniowe lampy ze sprawdzaną żywotnością. Opalanie to nie tylko brąz. Opalanie to także dobre samopoczucie, dobry humor, podnoszenie odporności organizmu.

Tenis ziemny – dyscyplina sportowa rozgrywana na korcie tenisowym. W tenisa może grać każdy, kto jest w stanie utrzymać w ręku rakietę tenisową, w tym osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich czy zawodnicy głusi.

Bilard (ang. billiards, pool) - istnieje wiele gier bilardowych, których zasady różnią się rozmiarami stołu, liczbą używanych bil, ich oznaczeniami (np. kolorami) itp. Zazwyczaj w grze uczestniczą dwie osoby, rozgrywające bile na przemian, zwykle wykonując ruchy do popełnienia pierwszego błędu.
Ten obiekt należy do następujących kategorii:
- Rekreacja