Wstecz

Klub "Menago"
ul. Dąbrowskiego 11 A, 32-600 Oświęcim
tel. kom. 601-255-435
http://www.klubmenago.plinfo@klubmenago.com

 
Klub "Menago" to klub muzyczny o najlepszych tradycjach w mieście. Nieprzerwanie od 1994 roku cieszy się popularnością nie tylko w okolicy. Lokalizacja w centrum miasta, enigmatyczny wystrój, wyjątkowy klimat, profesjonalna obsługa, to tylko niektóre cechy charakterystyczne tego klubu.

Rok 1994 to rok, kiedy klub został przejęty przez obecnego właściciela. W pierwszym okresie działalność Klubu miała charakter typowej dyskoteki. "Menago" w tym czasie święciło swój pierwszy okres świetności.

Rok 1996 to przełom w działalności lokalu. Poszerzamy muzyczną ofertę dla naszych Klientów, inaugurujemy imprezy techno, gościmy w klubie najlepszych polskich oraz zagranicznych DJ-ów, m.in. z Włoch, Anglii i Niemiec. Wielką popularnością cieszą się imprezy rockowe. Ruszamy z imprezą, która przez długi czas była naszą chlubą - TWIST & SHOUT, w trakcie której graliśmy największe przeboje lat od 50-tych do 80-tych. Ta impreza cieszyła się ogromną popularnością.

Ogólna charakterystyka aktualnie odbywających się imprez w Klubie "Menago":

DeBEŚCIAK - impreza przekrojowa nasi DJ–je proponują w jej trakcie największe przeboje z wszystkich popularnych gatunków muzycznych. Stylistyka muzyczna – techno, house, covery ,czarne rytmy oraz hity z list przebojów.

STUDENT PARTY - impreza ze specjalnymi przywilejami dla studentów np. wstęp wolny dla studentów. Stylistyka muzyczna – techno, house, covery polska muzyka, hip – hop, czarne rytmy przeboje sprzed lat oraz aktualne hity z list przebojów.
BASS & CLUB - impreza w odpowiedzi na coraz większą popularność tzw. "czarnej muzyki". Stylistyka muzyczna – z jednej strony - techno, house, covery z drugiej czarne rytmy.

BALANGA z OBCIACH PARTY - najmłodsze dziecko Klubu Menago itd. W trakcie tej imprezy dominuje muzyka lat od 60-tych do 90 –tych usłyszeć można też muzykę rockową natomiast najbardziej charakteryzuje tą imprezę jest set muzyki roboczo nazywanej "obciachową" tzn. trochę disco polo, muzyka z bajek, muzyka biesiadna oraz inne.
Ten obiekt należy do następujących kategorii:
- Rozrywka